Головна / Дайджест ЗМІ / У Львові зібрали 25 тисяч гривень для дітей з особливими потребами
Популярні послуги

 

Дайджест ЗМІ
У Львові зібрали 25 тисяч гривень для дітей з особливими потребами

21.01.2015  |  Дайджест ЗМІ

На святі від дизайнерки Оксани Караванської зібрали для потребуючих дітей 25 тисяч гривень. Кошти скерують у Буківський дитячий будинок-інтернат для дітей з особливими потребами.

У львівському готелі «Citadel Inn» відбулося щорічне благочинне свято від дизайнерки Оксани Караванської «Діти творять казку». Це було не просто дитяче свято, а цікава інтерактивна казка – театралізоване дійство поміж чарівних декорацій, героями якого разом із професійними акторами були і дітки, і їхні батьки. Захід мав благочинну мету: завдяки благодійним внескам вдалося зібрати 25 тисяч гривень. Кошти передадуть Буківському дитячому будинку-інтернату для дітей з особливими потребами, що у Старосамбірському районі Львівської області.  

Оксана Караванська розповідає, що  не ставила собі за мету зібрати велику суму, адже розуміє, що зараз і так усі допомагають чим можуть, передусім, нашій армії. «Але навіть у такий час не маємо права забувати про тих, хто завжди, що б не було, потребує нашої підтримки, – додає О. Караванська. – Головна мета свята – прищепляти дітям доброту. Діток варто привчати до того, що світ довкола них – дуже різний. Що поруч із ними живуть різні діти, і не всі із них – такі ж щасливі та соціально захищені, як вони. Наше свято – домашньо-сімейного формату. І мені важливо було бачити, що діти приходили на нього з розумінням, що це не просто розвага, а що вони і їхні батьки допомагають іншим діткам, їхнім ровесникам». 

Підготовка до акції розпочалася заздалегідь. Оксана Караванська з дітками та батьками вигадували та створювали казкові костюми для маленьких героїв дійства. Примітно, що свої образи діти обирали самі. Відтак на святі були принцеси, пірати, гномики, бетмени, Білосніжка, Снігова Королева, Людина-Павук… А режисер та актори Національного драматичного театру ім. Марії Заньковецької і Першого українського театру для дітей та юнацтва залучали цих героїв в інтерактивну казку-дефіле.


РегістрацияВхід


Або зарееструйтесь

Наявність ліківУвага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.