Головна / Новини та поради
Популярні послуги

 

Новини та поради

02.12.2016  |  Новини

1 грудня у столиці відбулася низка заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, мета яких підтримка людей із ВІЛ-позитивним статусом та проведення серед населення роз’яснювальної роботи щодо убезпечення від інфікування, можливих шляхів зараження інфекцією та її лікування. У цих заходах взяв участь заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

далі

 

 

02.12.2016  |  Новини

У березні 2017 року в Подільському районі відкриється модернізована та сучасна амбулаторія сімейного типу, яка обслуговуватиме до 14 тисяч мешканців району. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, під час інспекції ремонтних робіт у «Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 1» Подільського району.

далі

 

 

01.12.2016  |  Новини

На утримання установ охорони здоров᾽я та надання медичних послуг у 2017 році передбачається 7 422 842,3 тис. грн. Ці кошти планується направити, зокрема, на створення та відкриття Міського центру скринінгу онкологічних захворювань і реабілітації пацієнтів, а також двох центрів серцево-судинної патології. Про це повідомив сьогодні заступник голови КМДА Микола Поворозник після представлення в Київраді проектів Програми економічного і соціального розвитку міста і бюджету Києва на наступний рік.

далі

 

 

30.11.2016  |  Новини

Ми запускаємо пілотний проект із розвитку медицини у Подільському районі Києва і згодом поширимо його на всі райони міста. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час презентаціїпроектів розвитку медицини Києва.

далі

 

 

16.11.2016  |  Новини

Департамент охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації нагадує про правила безпеки під час ожеледиці та закликає киян і гостей столиці бути обережними, а в разі травмування обов’язково звертатися до лікарів за оглядом, консультацією та медичною допомогою. Навіть незначна на вигляд травма може мати серйозні наслідки для здоров’я – стверджують фахівці. Також вони закликають дотримуватися простих рекомендацій, щоб уникнути ризиків, пов’язаних із падіннями під час ожеледиці.

далі

 

 

11.11.2016  |  Новини

8 листопада Центр протидії корупції оприлюднив інформацію: «Чиновники КМДА хочуть лікувати онкохворих чорнобильців кров’ю телят вартістю у мільйон». Автор матеріалу висуває звинувачення у намаганні витратити бюджетні гроші на придбання лікарських засобів, клінічна ефективність яких не доведена, і таких, що не призначені для лікування онкологічних хвороб.

далі

 

 

01.11.2016  |  Новини

До кінця року у Києві відкриють новий сучасний Центр соціальної реабілітації для дітей-інвалідів. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції будівельних робіт на території Центру на вулиці Олени Теліги.

далі

 

 

31.10.2016  |  Новини

Порівняно з минулим роком у 2016 році фінансування міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» збільшено майже у два рази. Про це повідомив на брифінгу заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

28.10.2016  |  Новини

Департамент охорони здоров’я КМДА проводить оздоровчо-просвітницьку акцію до Всесвітнього дня боротьби з інсультом. Буде організовано: вимірювання АТ; проведення шкальної оцінку ризику інсульту; читання просвітницьких лекції; роздача листівок бажаючим взяти участь.

далі

 

 

23.09.2016  |  Новини

Кияни, хворі на фенілкетонурію, забезпечуються лікувальним харчуванням належної якості. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

РегістрацияВхід


Або зарееструйтесь

Наявність ліківУвага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.