|
Години роботи |
№ |
Спеціальність |
ПІБ |
Кабінет |
Понеділок |
Вівторок |
Середа |
Четвер |
П'ятниця |
Субота |
Неділя |
1 |
лікар-отоларинголог |
Гілевич Юрій Леонідович |
314 |
08:00-13:00 |
08:00-13:00 |
08:00-13:00 |
14:00-19:00 |
14:00-19:00 |
- |
- |
2 |
лікар-офтальмолог |
Стирська Ганна Олександрівна |
313 |
13:00-18:00 |
09:00-14:00 |
09:00-14:00 |
14:00-19:00 |
09:00-14:00 |
- |
- |
3 |
кабінет охорони зору |
Стирська Ганна Олександрівна |
312 |
08:00-19:00 |
08:00-19:00 |
08:00-19:00 |
08:00-19:00 |
08:00-19:00 |
- |
- |
4 |
лікар-хірург |
Мельниченко Михайло Леонідович |
404 |
- |
14:00-16:00 |
14:00-16:00 |
- |
14:00-16:00 |
- |
- |
5 |
лікар-ортопед |
Горбенко Сергій Олександрович |
404 |
14:00-19:00 |
09:00-14:00 |
09:00-14:00 |
14:00-19:00 |
09:00-14:00 |
- |
- |
6 |
лікар-кардіоревматолог |
Бобирь Галина Іванівна |
320а |
14:00-19:00 |
09:00-14:00 |
09:00-14:00 |
14:00-19:00 |
09:00-14:00 |
- |
- |
7 |
лікар-гінеколог |
Дольницька Тетяна Борисівна |
214 |
13:00-18:00 |
08:30-13:30 |
08:30-13:30 |
14:00-19:00 |
08:30-13:30 |
- |
- |
8 |
лікар-інфекціоніст |
Кухаренко Валентина Сергіївна |
206 |
09:00-14:00 |
14:00-19:00 |
09:00-14:00 |
09:00-14:00 |
09:00-14:00 |
- |
- |
9 |
лікар-алерголог |
Тихенко Тетяна Олександрівна |
310 |
09:00-14:00 |
14:00-19:00 |
09:00-14:00 |
09:00-14:00 |
09:00-14:00 |
- |
- |
10 |
лікар-гастроентеролог |
Радченко Тетяна Валентинівна |
305 |
08:00-13:00 |
08:00-13:00 |
14:00-19:00 |
08:00-13:00 |
08:00-13:00 |
- |
- |
11 |
лікар-ендокринолог |
Дмитренко Ольга Володимирівна |
310 |
15:00-19:00 |
08:00-12:00 |
- |
15:00-19:00 |
- |
08:00-14:00 |
- |
12 |
лікар-психолог |
Бакумець Оксана Володимирівна |
326 |
09:00-14:00 |
- |
12:00-17:00 |
09:00-13:00 |
- |
- |
- |
13 |
лікар-невролог |
Довгань Наталія Василівна |
320а |
- |
- |
11:00-16:00 |
- |
- |
- |
- |
14 |
лікар-едоскопіст |
Михальчук Валентина Василівна |
407 |
09:00-13:00 |
09:00-13:00 |
09:00-13:00 |
09:00-13:00 |
09:00-13:00 |
- |
- |
15 |
лікар з функціональної діагностики |
Кузьменко Галина Степанівна |
323 |
14:00-19:00 |
09:00-14:00 |
09:00-14:00 |
14:00-19:00 |
09:00-14:00 |
- |
- |
16 |
лікар з УЗД-діагностики |
Ткаченко Світлана Миколаївна |
401 |
- |
08:00-13:00 |
08:00-13:00 |
08:00-13:00 |
- |
- |
- |
17 |
Логопед |
Сірик Наталія Василівна |
326 |
14:00-19:00 |
10:00-14:00 |
- |
13:00-18:00 |
10:00-14:00 |
- |
- |
18 |
Завідувач клініко-діагностичної лабораторії |
Горенко Світлана Опанасівна |
|
08:00-16:00 |
08:00-16:00 |
08:00-16:00 |
08:00-16:00 |
08:00-16:00 |
- |
- |
19 |
Завідувач відділення відновного лікування |
Олексієнко Надія Яківна |
8 |
08:00-17:00 |
08:00-17:00 |
08:00-17:00 |
08:00-17:00 |
08:00-17:00 |
- |
- |
20 |
кабінет ЛФК |
Іванченко Тетяна Григорівна |
325 |
08:00-19:00 |
08:00-19:00 |
08:00-19:00 |
08:00-19:00 |
08:00-19:00 |
- |
- |
21 |
кабінет фізіотерапії |
Ніколаєва Ірина Вікторівна |
318 |
08:00-19:00 |
08:00-19:00 |
08:00-19:00 |
08:00-19:00 |
08:00-19:00 |
- |
- |
22 |
кабінет масажу |
Сидоренко Тамара Миколаївна |
10 |
09:00-18:00 |
09:00-18:00 |
09:00-18:00 |
09:00-18:00 |
09:00-18:00 |
- |
- |
23 |
кабінет спелеотерапії |
Стороженко ірина володимирівна |
4 |
09:00-17:00 |
09:00-17:00 |
09:00-17:00 |
09:00-17:00 |
09:00-17:00 |
- |
- |
24 |
басейн |
Лагута Тетяна Михайлівна |
|
09:00-18:00 |
09:00-18:00 |
09:00-18:00 |
09:00-18:00 |
09:00-18:00 |
- |
- |