Головна / Медичні заклади / КНП "Дитячий Консультативно-діагностичний центр" Дніпровського району
Опис ліків
та медичних препаратів

 

ПАРАЦЕТАМОЛ

Торгова назва: ПАРАЦЕТАМОЛ

МНН: Paracetamol

Форма випуску:  Капсули по 500 мг № 10 (10х1), № 20 (10х2) у блістерах

Склад діючих речовин:  1 капсула містить парацетамолу 500 мг

Виробник:  ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я", м. Харків

Країна виробника:  Україна

[error]        

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід










Або зареєструйтесь

Наявність ліків



Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.