Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Київський міський психоневрологічний диспансер №5
Спеціалізовані лікарні
Київський міський психоневрологічний диспансер №5

 

вул. Смоленська, б.8
Пн-Пт 09:00 - 18:00;
Центр психолого-психіатричної допомоги при станах душевної кризи - цілодобово
456-02-76- приймальня головного лікаря,      
457-59-52- реестратура ,
456-00-86 -видача довідок про стан психічного здоров"я,  
456-64-73 консультативно-лікувальний центр патології мовлення,  
456-51-41-відділення активного лікування психічних розладів з денним стаціонаром,
456-50-74-амбулаторно-поліклінічне відділення. Обслуговування перелічених телефонів з 9.00 до 18.00.      
456-17-02, 456-17-25-  Центр психолого-психіатричної допомоги при станах душевної кризи , цілодобово, без вихідних.    
456-13-88 - Відділення реабілітації 9.00-16.00.

Адміністрація:
Головний лікар Волжева Наталія Борисівна
Заступник з медичної роботи Моргун Інга Юрііївна
Заступник з економіки Жук Юрій Вікторович
Головна медична сестра Давидова Жанна Олександрівна
Головний бухгалтер Федорчук Наталія Миколаївна
Головний інженер Бондар Сергій Григорович

Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії
Київський міський психоневрологічний диспансер №5 створений в березні 2003 р. згідно рішення Київської міської Ради №141/301 від 28.11.2002р., заснований на комунальній власності територіальної громади м. Києва і підпорядковується Департаменту  охорони здоров”я Київської міської державної адміністрації.
  
Заклад є консультативно-лікувальною та профілактичною службою, яка працює в режимі постійної готовності до надання амбулаторної  медичної допомоги населенню Солом’янського району, міста Києва та іногороднім.

Амбулаторно-поліклінічне відділення (далі - АПВ) - організовує та забезпечує психіатричну, психогігієнічну, профілактичну, лікувальну та медико-соціальну допомогу, перш за все в Солом"янському районі та місті Києві. Проводяться огляди та консультації спеціалістів, призначається амбулаторне лікування, надається направлення до стаціонару, ЛКК, МСЕК, організовується соціальна допомога та реабілітація, здійснюється патронаж хворих, які цього потребують, ведеться просвітницька та роз"яснювальна робота з питань охорони психічного здоров"я.

Відділення активного лікування психічних розладів з денним стаціонаром (далі ВАЛПР) здійснює лікування хворих у стані загострення або декомпенсації психічного стану, які потребують інтенсивної терапії, щоденного лікарського спостереження, проведення широкого комплексу лікувально-відновлювальних заходів.Закінчення лікування осіб, який отримали основний курс у психіатричному стаціонарі та потребують поступової адаптації. Уточнення діагнозів та особливостей психічного стану здоров"я, надання допомоги при невідкладних станах.

Консультативно-лікувальний центр патології мовлення (далі КЛЦПМ) займається вивченням патологій мовлення серед населення м. Києва (логоневрози, афазії, дизартрії тощо). Надає консультативно-методичну допомогу логопедам організаційта ЛПЗ з питань терапії і порушень мови, організовує тематичні семінари, впроваджує на практиці новітні наукові досягнення. Здійснюється консультативний прийом хворих та їх родичів, надається комплексне медико-педагогічне лікування. Проводиться експертиза психічног остану для вирішення питань діагностики амбулаторної військово-лікарської експертизи.

Центр психолого-психіатричної допомоги пр истанах душевної кризи (далі - Кризовий центр) надає консультативну та лікувально-діагностичну допомогу після вчинення суїцидальних спроб, розпізнавання та допомога при суїцидонебезпечних станах. Комплексна лікувально-реабілітаційна допомога особам із ситуаційними реакціями, психосоматичними та соматипсихічними розладами.Проведння соціально-освітньої та виховної роботи серед населення. Створення та впровадження реабілітацйіних програм та іншої науково-методичної бази.


 

Послуги
  

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків