Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Київський міський психоневрологічний диспансер № 3
Спеціалізовані лікарні
Київський міський психоневрологічний диспансер № 3

 

вул. Кирилівська, б.103
Диспансер працює щоденно з  9.00 до 16.12 ,
                                               
Вихідні - субота та неділя.
468-32-17- директор Мішиев Вячеслав Данілович
463-74-82 - секретар директору Сорочинська Наталія Федосівна
468-32-72 - заступник директора зі спеціальної та амбулаторної допомоги Врублевська Ірина Валеріївна
                 - завідувач амбулаторії, лікар-психіатр Правобережної психіатричної амбулаторії №3 з мобільною мультидисціплінарною командою Кузьмицький Максим Олексійович
Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

Шановні громадяни!

    Київський міський психоневрологічний диспансер № 3 приєднався до комунального некомерційного  підприємства «Клінічна лікарня «ПСИХІАТРІЯ»» виконавчого органу Київської міської ради (київської міської державної адміністрації).

   Зараз як структурний підрозділ КНП «Клінічної лікарні «ПСИХІАТРІЯ» має назву «Правобережна психіатрична амбулаторія №3 з мобільною мультидисциплінарною командою».

 Також повідомляємо, що прийом ведеться за адресою:  вул. Кирилівська 103, поліклінічний корпус.

Завжди ради Вас бачити та надавати якісну психіатричну допомогу.

Очікуємо на Вас!1.   Згідно з клінічними протоколами, надання амбулаторної психіатричної допомоги в - обсязі, необхідному для забезпечення гарантованого рівня та належної якості психіатричної допомоги.

2.    Кваліфіковане і в повному обсязі амбулаторне психіатричне обстеження хворих та здорових при самостійному зверненні.

3.    Встановлення діагнозу та забезпечення амбулаторного лікування хворих на психічні розлади, у тому числі підтримуючим лікуванням, відповідно до стандартів діагностики та лікування, прийнятими в Україні.

4.     Здійснення консультативного або динамічного диспансерного нагляду за психічно хворими, які проживають на закріпленій для обслуговування території, а також за хворими, що перебувають у психоневрологічних будинках-інтернатах, допоміжних школах-інтернатах, спеціалізованих яслах та садках, розташованих на території обслуговування амбулаторії.

5.   Забезпечення надання амбулаторної психічної допомоги у примусовому порядку згідно з чинним законодавством.

6.    Експертиза тимчасової непрацездатності хворих, видача та подовження листків непрацездатності, складання трудових рекомендацій для хворих, то потребують переводу на інші ділянки роботи, своєчасне направлення хворих до медико соціальної експертної комісії (МСЕК.), надання висновків з питань поліпшення житлових умов хворих, робота в медичних комісіях територіальних військкоматів.

7.     Проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів на підставах та в порядку, передбаченому законодавчими актами України.

8.      Вирішення в установленому законом порядку питань опіки та піклування щодо осіб, які страждають на психічні розлади.

9.     Здійснення медичної, спільно з органами соціального захисту професійної і соціальної реабілітації психічно хворих, надання їм соціально- правової, соціально-побутової та патронажної допомоги.

10.   Гігієнічне виховання населення та пропаганда здорового способу життя.

11.   Створення на базі амбулаторії, психіатричної лікарсько-консультативної комісії (ЛКК).

 

Послуги
Неврологія Психіатрія та наркологія
 

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків