Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Часті питання
Часті питання


19.01.2015  |  Часті питання

Існує два широко поширених твердження про те, як сильно страждають зуби під час вагітності. Перше відноситься безпосередньо до стану зубів, які починають псуватися при нестачі вітамінів і мінеральних речовин.

далі

 

 17.01.2015  |  Часті питання

Повноцінний здоровий сон важливий і для дорослої людини, і тим більше для малюка, тому молоді батьки починають хвилюватися, якщо дитина не спить вдень. Сили для росту і швидкого розвитку діти черпають саме уві сні. Дорослій людині може здатися, що діти нічого не роблять, крім розваг, їжі та сну. Але було б помилковим так вважати. Тільки уявіть: дитина до 3 років освоює колосальну кількість речей: вчиться говорити, читати, ходити і взагалі - стає маленькою копією дорослого. Хіба цього мало для того, щоб втомлюватися?

далі

 

 17.01.2015  |  Часті питання

Однією з найпопулярніших процедур по догляду за зубами є їх відбілювання. З часом на зубах залишається наліт, який робить зуби на кілька тонів темніше. Колір нальоту надають натуральні барвники, що входять в їжу (міцний чай, кава, червоне вино). У пацієнтів часто виникає питання - як часто можна відбілювати зуби? Перш ніж відповісти на нього, треба знати деякі фактори, які впливають на процедуру відбілювання.

далі

 

 


 

1  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків