Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини та поради
Новини та поради

22.12.2018  |  Новини

У період новорічних та різдвяних свят КНП «Київський міський центр крові» закликає усіх небайдужих долучитися до акції «Врятуй життя напередодні Нового року».

далі

 

 

18.12.2018  |  Новини

Понад 1,9 млн киян скористалися сервісами медичних інформаційних систем (МІС). Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, медичні інформаційні системи, такі як HELSI, Medstar, «Поліклініка без черг», дають можливість пацієнту записатися на прийом до лікаря на обрану годину і не витрачати час у чергах.

далі

 

 

13.12.2018  |  Новини

Створення системи громадського здоров’я у Києві є одним із пріоритетів для міської влади на 2019-2020 роки. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час презентації стратегії побудови нової системи громадського здоров’я у Києві. Учасниками заходу стали представники Міністерства охорони здоров’я України та проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

далі

 

 

12.12.2018  |  Новини

Для запобігання епідемічних ускладнень та захисту киян від захворювань на грип та гострі респіраторні інфекції розпорядженням КМДА затверджено відповідні профілактичні заходи

далі

 

 

11.12.2018  |  Новини

У столиці спостерігається незначне погіршення епідемічної ситуації серед школярів щодо захворюваності на грип і гострі распіраторні інфекції. Захворюваність серед школярів зросла на 8,9% у порівнянні з 48-м тижнем епідсезону. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

07.12.2018  |  Новини

Протягом більш ніж півстоліття самовіддана робота колективу Київської міської лікарні № 6 є взірцем для всієї медичної спільноти. Тисячі киян довіряють фахівцям лікарні своє життя і здоров’я та одержують кваліфіковану медичну допомогу. На цьому наголосив заступник голови Київської міської державної адміністрації Вячеслав Непоп, вітаючи трудовий колектив із 55-річчям із дня відкриття медичного багатопрофільного закладу.

далі

 

 

06.12.2018  |  Новини

У 2019 необхідно зосередитися на роботі з хворими на туберкульоз. Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час засідання Київської міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції.

далі

 

 

04.12.2018  |  Новини

Відповідно до наказу Департаменту охорони здоров’я 5–7 грудня у столиці волонтери зможуть пройти позачергові медичні огляди у районних центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах.

далі

 

 

03.12.2018  |  Новини

У грудні кияни можуть традиційно безкоштовно обстежитись на пересувному флюорографі. Графік роботи пересувного флюорографа на грудень надали у Департаменті охорони здоров’я.

Пересувний цифровий флюорограф працюватиме із 10:00 до 17:00 (технічна перерва із 13:30 до 14:00). Після обстеження усі охочі зможуть отримати довідку із результатами обстеження та кваліфіковану консультацію лікаря-фтизіатра.

Нагадаємо, що туберкульоз є виліковним у разі вчасної діагностики та дотримання процедури лікування. Тому своєчасне виявлення хвороби – це один із основних критеріїв успішного лікування та попередження розповсюдження цієї небезпечної хвороби. Під час обстеження, у разі виявлення патології та у разі необхідності, лікарі відправляють пацієнтів на дообстеження до профільних медзакладів столиці.

далі

 

 

27.11.2018  |  Новини

Напередодні відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом для киян створено додаткові можливості більше дізнатися про ВІЛ/СНІД, отримати інформацію щодо профілактики та пройти тестування. Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я.

далі

 

 

 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків