Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини та поради
Новини та поради

26.07.2017  |  Поради

Отруєння грибами може бути смертельно небезпечним, тому вкрай необхідно дотримуватися основних правил збирання та вживання цього продукту. Про це нагадують в Департаменті охорони здоров’я м. Києва.

далі

 

 

10.07.2017  |  Поради

Директор Департаменту охорони здоров’я Дмитро Турчак повідомив, що наразі столиця забезпечена вакцинами проти кору в достатній кількості. Він закликав киян скористатися можливістю убезпечити себе в період можливого спалаху цієї хвороби.

далі

 

 

01.08.2016  |  Поради

Захворювання на кишкові інфекції викликають збудники, які попадають в організм головним чином через рот з інфікованою водою, недоброякісними харчовими продуктами або контактно-побутовим шляхом через брудні руки.

Основною причиною виникнення гострих кишкових інфекцій серед дітей є недотримання особистої гігієни, правил приготування дитячої їжі та годування дітей. Дорослі заражаються при вживанні неякісних харчових продуктів, які містять в собі збудник захворювання. 

далі

 

 

26.02.2016  |  Поради

Розроблене фахівцями ДУ УНДПЧІ за матеріалами інформаційних повідомлень ВООЗ, CDC та сайту ProMED-mail Міжнародного товариства з проблем інфекційних хвороб м. Одеса

далі

 

 

29.10.2015  |  Поради

Підготовка до ожеледиці:

1) Не розраховуйте на піщане посипання, а змайструвати на підошви і каблуки взуття «лідоступи». Їх можна зробити по-різному: прикріпити на каблук перед виходом з будинку шматок поролону (за розмірами каблука) або лейкопластиря, натерти наждачним папером підошву перед виходом, а краще прикріпити його на підошву (але від води піщинки наждачного паперу рано чи пізно обсипаються», намажте на підошву клей типа «Момент» і поставте взуття на пісок, після цього сміливо виходьте на вулицю.

далі

 

 

29.10.2015  |  Поради

Постраждати від переохолодження можна навіть при плюсовій температурі. Зокрема, погодні умови з температурою нижче +7 С вже вважаються такими, що можуть спричинити проблеми зі здоров´ям. 

далі

 

 

29.10.2015  |  Поради

У холодні дні збільшується ризик виникнення гіпотермії, що спричинене переохолодженням організму внаслідок тривалої дії низької температури зовнішнього середовища.

далі

 

 

29.10.2015  |  Поради

Клінічні ознаки грипу: головний біль, біль у м’язах, біль у горлі, підвищення температури, кашель, нежить або закладеність носа, іноді нудота, блювота.

Як заражаються грипом: повітряно-крапельним шляхом від іншої людини, під час кашлю, розмови, чхання, при тілесному контакті та на відстані менше ніж 2 метри.

далі

 

 

29.10.2015  |  Поради

Не за горами вже новорічні свята. І, звичайно, кожного як вдома так і в гостях буде чекати накритий стіл, заставлений усілякими ласощами, які мало кому вдається спробувати в «буденному» житті. Хочеться з’їсти все – але водночас не хочеться мучитися через наслідки переїдання. Крім того Новий Рік у компанії – ситуація, коли не випити навряд чи вийде, і в той же час хочеться залишитися у формі.

далі

 

 

01.07.2015  |  Поради

далі

 

 

 

1  2  3  4  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків