Головна / Новини та поради
Новини та поради

28.05.2015  |  Поради

З настанням літа почастішали випадки виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, пов’язаних з вживанням бактеріально забруднених продуктів харчування та питної води.

далі

 

 

28.05.2015  |  Поради

Укуси змій (кобра, гадюка, гюрза тощо) дуже небезпечні для життя. Після укусу зразу ж з´являється різкий пекучий біль, червоність, синець і припухлість. По ходу лімфатичних судин незабаром з´являються червоні смуги (лімфангоїт). Майже одночасно з цим з´являються загальні симптоми отруєння: сухість в роті, спрага, сонливість, блювота, пронос, судоми, розлад мови, розлад ковтання, іноді рухові паралічі. Смерть найчастіше наступає від зупинки дихання.

 

далі

 

 

28.05.2015  |  Поради

          З настанням теплих весняних днів, після зимової сплячки під мохом і опалим листям голодні кліщі, що привертаються запахом тварин або людини, скупчуються уздовж стежин і доріг на чагарниках і траві на відстані від землі 30-40 см, рідше 1-1,5 м.

          Кліщі можуть нападати на людину у будь-який час дня і ночі і в будь-яку погоду. Але, як правило, їх менше в суху жарку погоду і більше в прохолодну, похмуру.

           

далі

 

 

28.05.2015  |  Поради

Температура вища 26 градусів – серйозне навантаження для будь-якого організму. Особливо страждають від спеки люди з серцево-судинними, легеневими захворюваннями і маленькі діти, у яких механізми терморегуляції ще не вчинені. Здорово, якщо є можливість втекти від спеки на дачу. А що ж робити, якщо доводиться знемагати від пригріву в режимі мегаполісу?

далі

 

 

28.05.2015  |  Поради

У разі утоплення дихальні шляхи заповнюються рідиною (найчастіше водою) або  рідкими масами (мулом, грязюкою), що зумовлює гостре порушення дихання і серцевої діяльності.

далі

 

 

28.05.2015  |  Поради

Як уникнути переїдання, теплового удару та опіків, а також укусів кліщів? 

 

далі

 

 

04.03.2015  |  Поради

далі

 

 

04.03.2015  |  Поради

далі

 

 

04.03.2015  |  Поради

далі

 

 

19.01.2015  |  Поради

Туберкульоз вже давно не хвороба низьких верств населення, як ми звикли вважати. Зараз у групі ризику навіть люди із забезпечених сімей, офісні працівники. За даними Всесвітньої організації охорони здоров´я, бактерією туберкульозу інфіковано більше 2 мільярдів людей у всьому світі!

далі

 

 

 

1  2  3  4  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліківУвага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.