Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини та поради
Новини та поради

10.07.2017  |  Поради

Директор Департаменту охорони здоров’я Дмитро Турчак повідомив, що наразі столиця забезпечена вакцинами проти кору в достатній кількості. Він закликав киян скористатися можливістю убезпечити себе в період можливого спалаху цієї хвороби.

далі

 

 

22.05.2017  |  Новини

16 березня Кабінет Міністрів України ухвалив необхідні рішення для старту з 1 квітня програми відшкодування вартості ліків.

«Доступні ліки» – це програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень від хронічних хвороб.

Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати БЕЗКОШТОВНО або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма, діабет 2 типу.

Механізм роботи програми наступній: держава компенсує вартість лікарського засобу за найнижчою ціною, який подав заявку на участь в програмі «Доступні ліки». Саме такий препарат пацієнт отримає безкоштовно. Препарат, ціна на який не перевищує граничну оптово-відпускну ціну, пацієнт може отримати доплативши лише різницю між розміром відшкодування за упаковку та фактичною ціною препарату. Ціну, яку повністю відшкодовує держава, встановив уряд після того, як її визначило  Міністерство охорони здоров’я шляхом порівняння ціни на аналогічні міжнародні непатентовані назви у 5 сусідніх країнах України – Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії та Латвії.

Для отримання препаратів за програмою «Доступні ліки» необхідно звернутись до лікаря, отримати виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки та одержати ліки.

Виходячи з можливостей бюджету та враховуючи потреби людей у ліках, до програми включено 157 лікарських засобів, з яких близько 50 — іноземного виробництва.

Ліки українських виробників — це препарати, виготовлені за всіма міжнародними стандартами, які експортуються до різних країн світу. Щодо імпортних ліків — то це переважно засоби європейського виробництва, а також індійські, ізраїльські та турецькі препарати.

Безоплатно пацієнти можуть отримати 23 лікарські засоби, в тому числі 3 імпортні, решта ліків буде відпускатися з частковою доплатою. (наприклад, препарат від бронхіальної астми, який коштує 605 гривень, хворий зможе придбати за 80 гривень, решту компенсує держава).

Сьогодні  в м. Києві препарати за Програмою можна отримати у наступних аптечних закладах:

далі

 

 

04.05.2017  |  Новини

За рік середня зарплата столичних лікарів зросла майже у півтора рази. За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Миколи Поворозника, досягти цього вдалося завдяки роботі КМДА в частині наповнення та раціонального використання міського бюджету.

далі

 

 

04.05.2017  |  Новини

Столичні медики готові надавати висококваліфіковану допомогу під час проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017». За словами заступника голови КМДА Миколи Поворозника, під час проведення «Євробачення» буде організовано роботу медичних пунктів, чергування лікарсько-сестринських бригад, медичних патрулів, бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, медичних волонтерів тощо для найкращого забезпечення мешканців і гостей столиці якісною медичною допомогою.

далі

 

 

19.04.2017  |  Новини

До кінця 2017 року в медичних закладах первинної ланки всіх столичних районів працюватиме електронна система запису до лікарів. Про це під час прес-сніданку повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

18.04.2017  |  Новини

На базі київської міської клінічної лікарні № 6 буде створена лікарня швидкої допомоги на Правому березі. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції у КМКЛ № 6.

далі

 

 

14.04.2017  |  Новини

У столиці відбувся круглий стіл із теми: «Освіта з питань збереження сексуального та репродуктивного здоров’я в Україні», присвячений недолікам існуючої системи освіти в цій сфері, передовим закордонним практикам і шляхам взаємодії державних і недержавних організацій, які працюють у відповідній галузі. Співорганізатором зустрічі, ініційованою БО «Об’єднання підлітків та молоді Тінержайзер», став Київський молодіжний центр.

 

далі

 

 

12.04.2017  |  Новини

13 квітня з нагоди Всеукраїнського дня діагностики меланоми (раків шкіри) в медичних закладах Києва відбудуться безкоштовні діагностичні огляди.

Департамент охорони здоров’я закликає всіх небайдужих до свого здоров’я відвідати найближчий заклад і в зручному форматі пройти обстеження в установах ТМО «Дерматовенерологія» та інших лікувальних закладах столиці.

далі

 

 

10.04.2017  |  Новини

Усі столичні аптеки забезпечені препаратами, передбаченими урядовою програмою «Доступні ліки». Про це йшлося під час інспекції київських аптек міністром Кабінету Міністрів України Олександром Саєнком і першим заступником голови КМДА Геннадієм Плісом. Посадовці задоволені виконанням програми та готові залучати до програми приватні аптечні заклади.

далі

 

 

07.04.2017  |  Новини

Відтепер у столиці пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та діабетом 2 типу отримуватимуть ліки безкоштовно. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

 

5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків