Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини та поради
Новини та поради

12.12.2016  |  Новини

У столиці створено атестаційну комісію з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

далі

 

 

09.12.2016  |  Новини

Київрада затвердила Міську цільову програму протидії епідемії ВІЛ-інфекції на 2017-2021 роки.

«Заходи з протидії СНІДу, реалізовані в Києві за останні 15 років, принесли вагомі результати, проте між досягнутими на сьогоднішній день успіхами і метою  взяття контролю над епідемією цієї хвороби досі існує великий розрив. Зокрема, поза увагою лишається значна кількість киян із соціальними проблемами», – наголосив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

08.12.2016  |  Новини

Столична влада за два роки збільшила видатки на програму «Здоров’я киян» більше, ніж втричі. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час звіту про результати своєї діяльності на посаді.

далі

 

 

08.12.2016  |  Новини

За прогнозом Українського гідрометцентру, 9-11 грудня в Києві очікується помітне потепління повітря вдень до 6 ° тепла, тоді як 13 грудня цей показник впаде до 6° морозу. Враховуючи таку нестабільну холодну погоду, комунальне підприємство «Плесо» радить киянам оминати вкриті кригою річки, канали, озера, ставки та інші водойми.

далі

 

 

02.12.2016  |  Новини

1 грудня у столиці відбулася низка заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, мета яких підтримка людей із ВІЛ-позитивним статусом та проведення серед населення роз’яснювальної роботи щодо убезпечення від інфікування, можливих шляхів зараження інфекцією та її лікування. У цих заходах взяв участь заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

далі

 

 

02.12.2016  |  Новини

У березні 2017 року в Подільському районі відкриється модернізована та сучасна амбулаторія сімейного типу, яка обслуговуватиме до 14 тисяч мешканців району. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, під час інспекції ремонтних робіт у «Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 1» Подільського району.

далі

 

 

01.12.2016  |  Новини

На утримання установ охорони здоров᾽я та надання медичних послуг у 2017 році передбачається 7 422 842,3 тис. грн. Ці кошти планується направити, зокрема, на створення та відкриття Міського центру скринінгу онкологічних захворювань і реабілітації пацієнтів, а також двох центрів серцево-судинної патології. Про це повідомив сьогодні заступник голови КМДА Микола Поворозник після представлення в Київраді проектів Програми економічного і соціального розвитку міста і бюджету Києва на наступний рік.

далі

 

 

30.11.2016  |  Новини

Ми запускаємо пілотний проект із розвитку медицини у Подільському районі Києва і згодом поширимо його на всі райони міста. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час презентаціїпроектів розвитку медицини Києва.

далі

 

 

16.11.2016  |  Новини

Департамент охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації нагадує про правила безпеки під час ожеледиці та закликає киян і гостей столиці бути обережними, а в разі травмування обов’язково звертатися до лікарів за оглядом, консультацією та медичною допомогою. Навіть незначна на вигляд травма може мати серйозні наслідки для здоров’я – стверджують фахівці. Також вони закликають дотримуватися простих рекомендацій, щоб уникнути ризиків, пов’язаних із падіннями під час ожеледиці.

далі

 

 

11.11.2016  |  Новини

8 листопада Центр протидії корупції оприлюднив інформацію: «Чиновники КМДА хочуть лікувати онкохворих чорнобильців кров’ю телят вартістю у мільйон». Автор матеріалу висуває звинувачення у намаганні витратити бюджетні гроші на придбання лікарських засобів, клінічна ефективність яких не доведена, і таких, що не призначені для лікування онкологічних хвороб.

далі

 

 

 

3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків