Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / КНП «Дитяча клінічна лікарня №9 Подільського району міста Києва»
Опис ліків
та медичних препаратів

 

ПАРАЦЕТАМОЛ ДЛЯ ДІТЕЙ

Торгова назва: ПАРАЦЕТАМОЛ ДЛЯ ДІТЕЙ

МНН: Paracetamol

Форма випуску:  Сироп, 120 мг/5 мл по 50 мл у флаконі скляному або полімерному № 1 разом з дозувальною ложкою; по 100 мл у флаконі скляному або у банці полімерній № 1 разом з дозувальною ложкою

Склад діючих речовин:  5 мл сиропу містять 120 мг парацетамолу (у перерахуванні на 100 % суху речовину);

Виробник:  ПАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ", м. Київ

Країна виробника:  Україна

[error]

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід










Або зареєструйтесь

Наявність ліків