Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Київська міська дитяча клінічна туберкульозна лікарня
Опис ліків
та медичних препаратів

 

ПАРАЦЕТАМОЛ

Торгова назва: ПАРАЦЕТАМОЛ

МНН: Paracetamol

Форма випуску:  Таблетки по 200 мг № 10 у блістерах

Склад діючих речовин:  1 таблетка містить парацетамолу 200 мг

Виробник:  ПАТ "Луганський хіміко-фармацевтичний завод", м. Луганськ

Країна виробника:  Україна

[error]

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід










Або зареєструйтесь

Наявність ліків