Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Дитячий спеціалізований санаторій " Орлятко"
Опис ліків
та медичних препаратів

 

ПАРАЦЕТАМОЛ

Торгова назва: ПАРАЦЕТАМОЛ

МНН: Paracetamol

Форма випуску:  Сироп, 120 мг/5 мл по 100 мл у флаконах

Склад діючих речовин:  5 мл сиропу містить парацетамолу 120 мг

Виробник:  ТОВ "Юрія-Фарм", м. Київ

Країна виробника:  Україна

[error]     

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід










Або зареєструйтесь

Наявність ліків