Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Дитячий спеціалізований санаторій " Орлятко"
Опис ліків
та медичних препаратів

 

АЦЦ® 200

Торгова назва: АЦЦ® 200

МНН: Acetylcysteine

Форма випуску:  Порошок для орального розчину по 200 мг: по 3 г порошку у пакетиках № 20

Склад діючих речовин:  1 пакетик містить ацетилцистеїну 200 мг

Виробник:  Салютас Фарма ГмбХ (тестування, пакування, випуск серії)/Ліндофарм ГмбХ (виробництво in bulk, тестування, пакування)/Замбон Світцерланд Лтд

Країна виробника:  Німеччина/Німеччина/Швейцарія

[error]     

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід










Або зареєструйтесь

Наявність ліків