Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / КНП "Академія здоров'я людини"
Опис ліків
та медичних препаратів

 

АЦЕТИЛЦИСТЕЇН-АСТРАФАРМ

Торгова назва: АЦЕТИЛЦИСТЕЇН-АСТРАФАРМ

МНН: Acetylcysteine

Форма випуску:  Порошок для орального розчину по 100 мг у саше № 10

Склад діючих речовин:  1 саше містить ацетилцистеїну у перерахуванні на 100 % речовину 100 мг;

Виробник:  ТОВ "АСТРАФАРМ", м. Вишневе, Києво-Святошинський р-н

Країна виробника:  Україна

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід










Або зареєструйтесь

Наявність ліків