Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Київська міська клінічна лікарня № 18
Лікарні для дорослих
Київська міська клінічна лікарня № 18

 

бул Шевченка, б.№ 17

Графік роботи адміністрації лікарні:
Понеділок – п’ятниця з  09.00 до 17.30
Ургентна допомога:
Терапевтичне відділення: щоденно  (цілодобово).
Неврологічне відділення: середа  (цілодобово).
Хірургічне відділення: четвер  (цілодобово).
Гінекологічне відділення: вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота, неділя  (цілодобово).
Проктологічне відділення – щоденно (цілодобово).
Планова госпіталізація:
Щоденно, окрім вихідних та святкових днів з 08.00 до 15.00

Стіл довідок понеділок - п’ятниця з 08.30 до 16.00 - (044) 235-31-16, додатково 3-80
Комутатор лікарні -     (044) 235-31-16, (044) 235-14-79 
Приймальне відділення   -   (044) 234-02-69   

Головний лікар
Жельман Василь Олексійович
телефон -   (044) 235-40-56; тел/факс   ( 044) 235-31-00
Заступник головного лікаря з медичних питань
Алєксєєнко Наталія Володимирівна  - ( 044) 235-70-49
Заступник головного лікаря з хірургічної діяльності
Тишко Руслан Олександрович  -       (044) 234-31-95
Головна медична сесра
Спащук Оксана Олексіївна - (044) 235-31-16, дод. 3-30
Заступник головного лікаря з єкономічної частини
Пилипченко Людмила Василівна -   (044) 234-02-20 


Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

І. Історія лікарні.
    Київська міська клінічна лікарня № 18 починає свою історію з 1885 року, коли було споруджено двоповерховий корпус факультетської хірургії та терапевтичної клініки на 50 ліжок, які належали медичному університету Святого Володимира. В 1888 році поряд з’явився акушерсько-гінекологічний клінічний корпус. В 1899 році вступили до ладу прибудови до корпусу в яких розмістились інфекційні пологові ліжка, гінекологічні палати, відділення водолікування, бібліотека. Завершенням клінічного ансамблю стало спорудження в 1894 році корпусу патологоанатомічного інституту. В різні роки в лікарні працювали М.І. Пирогов, В.О.Караваєв, Ф.К.Борнгаупт, М.М.Волкович,  О.П.Кримов, В.П.Образцов, Ф.Г.Яновський, М.Д.Стражеско, О.Ф.Шимановський.

ІІ. Адміністрація лікарні.
   Головний лікар - Жельман Василь Олексійович, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, доцент.

   Заступник головного лікаря з медичної частини - Алєксєєнко Наталія Володимирівна, лікар акушер – гінеколог вищої категорії.
   Заступник головного лікаря з хірургічної допомоги – Тишко Руслан Олександрович, лікар проктолог вищої категорії.
   Заступник головного лікаря з економічних питань – Пилипченко Людмила Василівна.
   Заступник головного лікаря з технічних питань – Куліш Віталій Володимирович.
   Головна медична сестра – Спащук Оксана Олексіївна.
   Головний бухгалтер – Проценко Наталія Миколаївна.
   Начальник відділу кадрів – Семеренко Наталія Олександрівна.


ІІІ. Структура лікарні.
   Структура лікарні включає в себе клінічні відділення, параклінічні служби та адміністративно-господарські підрозділи. На базі клінічних відділень розташовані колопроктологічний центр та міський центр нейрореабілітаіції.
   Клінічні відділення: 

Відділення

Кількість ліжок

Завідувач відділенням

Телефон

Години прийому громадян

Хірургічне відділення

35

Дубєнко Євген Маркович

234-09-95 

понеділок – четвер
15.00 - 15.30

Проктологічне відділення

60

Криворук Мирослав Іванович

234–16–09
234-02-69

понеділок - середа  13.00 - 14.00
(за попереднім записом по телефону)

Гінекологічне відділення

65

Ляненко Любов Олександрівна

235-31-16 (додатково
3-27)

понеділок – п’ятниця 
12.00 – 13.30

Терапевтичне відділення

80

Мерщікова Євгенія Анатоліївна

235-31-16 (додатково
3-03)

середа, четвер, п’ятниця
14.00 – 15.00

Гастроентерологічне відділення

60

Литвинова Тетяна Вікторівна

235-31-16(додатково
3-36)

понеділок -п’ятниця 
09-30 – 11.00

Міський центр нейрореабілітації

70

Бровченко Марьяна Станіславівна

234-55-93

п’ятниця
12.00-14.00

Неврологічне відділення

60

Стасула Тетяна Олександрівна

234-02-36

понеділок – четвер
15.00 – 16.00

   Відділення анестезіології та інтенсивної терапії входить в структурі ліжкового фонду - 12 ліжок.
  Параклінічні служби: приймальне відділення; клініко-діагностична лабораторія, відділення ендоскопії; відділення променевої діагностики; патологоанатомічне відділення; фізіотерапевтичне відділення; центрально-стерилізаційне відділення; кабінет функціональної діагностики; кабінет електрокардіографії; стоматологічний кабінет; харчоблок.
  
Адміністративно-господарські підрозділи: адміністративно-господарський відділ, відділ кадрів, фінансово-економічний відділ.
 
Лікарня є учбовою та клінічною базою 4 кафедр Національного Медичного Університету імені академіка О.О.Богомольця: кафедри хірургії  № 1, кафедри внутрішньої медицини № 1, кафедри акушерства та гінекології  № 1, кафедри патологічної анатомії. Лікувальний процес здійснюється об’єднаними силами фахівців лікарні та співробітників кафедр НМУ ім. О.О. Богомольця.

Міський центр нейрореабілітації  (
www.rehab.kyiv.ua)

  В центрі надається висококваліфікована спеціалізована поетапна медична допомога хворим неврологічного профілю, що перенесли черепно-мозкову та спинальні травми, нейрохірургічні втручання з приводу хвороб судин головного мозку.
   
Центр відповідає сучасним вимогам діагностики, лікування та реабілітації, працює з дотриманням європейських стандартів надання медичної допомоги.
 
Здійснення медичної реабілітації відбувається за допомогою медикаментозної терапії, фізіотерапії, лікувальної фізкультури, психотерапії, дієтотерапії, комплементарних методів (рефлексотерапія, фітотерапія), а також за допомогою трудотерапії. В ньому створено максимально сприятливі до соціальної адаптації пацієнта під наглядом лікаря.
   
Всі палати обладнані функціональними ліжками, санітарними кімнатами, автоматичною сигналізацією для виклику персоналу.   
  
На базі центру створена школа реабілітації хворих, що перенесли гостре порушення мозкового кровообігу.  Крім групових, в школі проводять також індивідуальні заняття з хворими та їх родичами. Заняття проводять фахівці міського центру нейрореабілітації.

Міський колопроктологічний центр
   Сучасна  колопроктологія є одним з найважчих і найскладніших розділів абдомінальної хірургії. До колопроктологогічного центру приймаються пацієнти для проведення консервативного та оперативного хірургічного лікування з захворюваннями ободової та прямої кишки, доброякісними та злоякісними пухлинами ободової та прямої кишки; колостомовані хворі, що потребують реконструктивно-відновлювальних оперативних втручань.  
   Проходять лікування та медичну реабілітацію пацієнти з неспецифічними захворюваннями кішківника: неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона, хронічний коліт, ускладнений дивертикулярною хворобою.
   В клінічну практику запроваджені лапароскопічні технології, використовуються сучасні зшиваючи апарати – циркулярні та лінійні ендостеплери, апарати для формування компресійних анастомозів, що дало кращі функціональні результати оперативних втручань, знизило кількість післяопераційних ускладнень. Ці технології дозволяють пацієнтам швидше одужувати та значно зменшує негативні наслідки, больові відчуття в відновлювальному періоді.  Розширилась можливість лапароскопічних технологій у поєднані з ендоскопічною діагностикою лікування.

Хірургічне відділення (www.khirurgia.kyiv.ua)

     В хірургічному відділенні виконуються оперативні втручання сучасного рівня з приводу всіх видів хірургічних захворювань. На баз відділення працює кафедра хірургії № 1 Національного медичного університету ім.. О.О. Богомольця, що є основою впровадження в лікувальну практику найсучасніших методів хірургічного лікування.
   Основною рисою роботи відділення є постійне впровадження в практику сучасних методів хірургічного лікування, в першу чергу малоінвазивних: лапароскопічні операції, ендоскопічні операції, хірургічні втручання та маніпуляції під контролем ультразвукового дослідження.
    Так, на сьогодні практично всі операції з приводу жовчно кам’яної хвороби та її ускладнень, гриж, гострого апендициту, перфоративної виразки, злукової хвороби очеревини, деякі етапи хірургічного лікування гострого панкреатиту виконуються лапароскопічно.
    Широко лапароскопічні методики використовуються при лікуванні морбідного ожиріння, гастроезофагіальної рефлюксної хвороби та інші.
   Первинні етапи лікування хворих з жовтяницями, гострим панкреатитом також відбуваються з використанням хірургічних втручань та маніпуляцій під контролем ультразвукового дослідження.
  
Співробітники відділення постійно приймають участь в наукових міжнародних конференціях, засіданні хірургічного товариства, тому методи лікування завжди відповідають сучасним вимогам.
  
Відділення є компактним, на одному поверсі розташовано з операційним блоком  та відділенням інтенсивної терапії, що є дуже зручним для лікування пацієнтів.

 

Послуги
    

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків