Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини №2 КНП "ЦПМСД№2" Дарницького району м. Києва
Заклади первинного рівня (ЦПМСД, амбулаторії)
Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини №2 КНП "ЦПМСД№2" Дарницького району м. Києва

 

02091, Київ вул. Вербицького Архітектора, б.5
Понеділок - пятниця                     08.00-20.00
Субота,неділя черговий кабінет  09.00-15.00
(044)563-08-44
Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

Амбулаторія №2 КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького р-ну тимчасово розташована за адресою Київ, вул. Вербицького Архітектора,5.
В амбулаторії надається медична допомога дорослму та дитячому населенню.

Прикріплене населення постійно зростає за рахунок введення нових багатоповерхових будинків масивів Позняки, Осокорки. На сьогодні фахівці амбулаторії надають медичну допомогу понад 20 тис. пацієнтів, з яких близько 4,5 тисяч діти. Керує амбулаторією лікар-педіатр вищої категорії Кулініч Галина Петрівна.
Амбулаторія №2 оснащена апаратами ЕКГ, глюкометрами, аналізаторами крові та сечі та іншим обладнанням відповідно табелю оснащення.
Лікарі амбулаторії приймають активну участь у укладених закладом додаткових договорах з НСЗУ за пакетами "Мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям" та "Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги". Розпочинається робота по створенню патронажної служби закладу - тобто надання медичної допомоги вагітним та новонародженним дітям вдома.


 

Послуги
 

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків