Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини №3 КНП "ЦПМСД№2" Дарницького району м. Києва
Заклади первинного рівня (ЦПМСД, амбулаторії)
Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини №3 КНП "ЦПМСД№2" Дарницького району м. Києва

 

02091, Київ вул. Вербицького Архітектора, б.5
Понеділок-пятниця                         08.00-20.00
Субота, неділя черговий кабінет   09.00-15.00
(044)563-08-44
Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

 На виконання Розпорядження КМДА за №4 від 10.01.2011р “Про впровадження пілотного проекту по реорганізації засад первинної медико-санітарної допомоги населенню в м. Києві.» в мікрорайоні новобудов та інтенсивного будівництва була відкрита амбулаторія №3 КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького р-ну. На сьогодні тимчасово амбулаторія розташована за адресою вул. Вербицького Архітектора,5. Надає медичну допомогу понад 25 тисячам пацієнтів, з якиз близько 3 тисяч діти. Серед них 472 особи, що постраждали від аварії на ЧАЕС та 874 ветерани війни. В амбулаторії працює 15 лікарів,13 з яких сімейні. Завідувач амбулатоії - Дубік Марія Миколаївна.
Амбулаторія №3 оснащена апаратами ЕКГ, глюкометрами, аналізаторами крові та сечі та іншим обладнанням відповідно табелю оснащення.
Лікарі амбулаторії приймають активну участь у укладених закладом додаткових договорах з НСЗУ за пакетами  "Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги". Розпочинається робота по створенню патронажної служби закладу - тобто надання медичної допомоги вагітним та новонародженним дітям вдома.

 

Послуги
 

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків