Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Амбулаторія сімейної медицини № 1, КНП «ЦПМСД № 2» Дніпровського району
Заклади первинного рівня (ЦПМСД, амбулаторії)
Амбулаторія сімейної медицини № 1, КНП «ЦПМСД № 2» Дніпровського району

 

пров. Миру, б.19/18

Установа працює в дві зміни за графіком:
- понеділок-п"ятниця з 8:00 до 20:00
-  субота з 9-00 до 15-00

  Графік прийому громадян керівником :

Завідувач АЗПСМ - Зубарєва Віта Мечіславівна, тел. 574-07-32
Понеділок-п"ятниця з 8:00 до 15:42
Субота з 9:00 до 15:00

232-32-94
реєстратура
Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

Амбулаторія сімейної медицини № 1
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2" Дніпровського району

02105, м. Київ, пр-т Миру, 19/18

Розбудова амбулаторій сімейного лікаря в Дніпровському районі є логічною основою ефективної системи охорони здоров’я, оскільки вона відповідає більшій частині запитів населення. Про це свідчать і дані проведених опитувань пацієнтів амбулаторно – поліклінічних закладів Дніпровського району. Більш як 60% населення, яке приймало участь в анонімному анкетуванні, підтвердили бажання отримувати медичну допомогу у сімейного лікаря.

Вперше  лікарську амбулаторію поліклініки №2 Дніпровського району за адресою проспект Миру, 19/18 було відкрито в 2004р. ,  розташовано на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку масиву «Ленінградська площа» в пристосованому приміщенні площею 70 кв м , в якому працювало 4 дільничних лікарі терапевти. Але і таке  вирішення проблеми  наближення медичної допомоги до мешканців  мікрорайону сприймалося пацієнтами позитивно.

З метою оптимізації  надання первинної медико-санітарної допомоги мешканцям мікрорайону «Ленінградська площа» була нагальна потреба у реконструкції та розширенні існуючої  амбулаторії. Проведення реконструкції амбулаторії було заплановано ще в 2006р.

Розвиток первинної медико – санітарної допомоги з переходом на загальнолікарську практику- сімейну медицину у Дніпровському районі  на виконання Розпорядження КМДА за №4 від 10.01.2011р “Про впровадження пілотного проекту по реорганізації засад первинної медико-санітарної допомоги населенню в м. Києві.», обумовив можливість  закінчення реконструкції амбулаторії в 2011р.  з  розширенням  площ амбулаторії та переходом  лікарів на роботу на засадах сімейної медицини.

            В амбулаторії первинну медико-санітарну допомогу зможуть отримувати 11 736 дорослого та 5780 дитячого населення, вторинна медична допомога та діагностичні обстеження проводитимуться в  філії  №2 Консультативно -діагностичного центру  Дніпровського району по пр. Тичини, 22 та в Консультативно- діагностичному центрі дитячому за адресою пр. Тичини ,12.

 

Послуги
  

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків