Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №17"
Лікарні для дорослих
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №17"

 

пров. Лабораторний, б.14-20
Відділення політравми  приймає щоденно, цілодобово. 
Відділення нейрохірургії з інсультними ліжками здійснює госпіталізацію в цілодобовому режимі пацієнтів з ізольованою нейротравмою, з гострим порушенням мозкового кровообігу , хронічними диструктивними змінами хребта 
Відділення торакальної хірургії для дорослих здійснює планову госпіталізацію хворих (за направленням) щоденно (крім вихідних та святкових днів) з 9.00 до 15.00. 
Відділення клінічної пульмонології - з бронхо-легеневою патологією
Консультативно-діагностичне відділення щоденно надає амбулаторну допомогу пацієнтам з захворюванням органів дихальної системи. Консультації надаються в робочі дні з 9.00 до 17.00 за попереднім записом по телефону (044) 528-19-98.

Як до нас доїхати? метро "Печерська", метро "Палац Україна"(044) 528-75-83 -приймальна директора- Барановська Тетяна Віталіївна
(044) 529-75-80 -заступник директора з медичних питань - Мельник Наталія Анатоліївна
(044) 528-82-09 - заступник директора з економічних питань Висовень Тетяна Віталіївна
(044) 528-80-14 - начальник відділу кадрів Борисова Тетяна Сергіївна
(044) 528-72-83, (044)529-05-29  - приймальне відділення політравми,щоденно цілодобово. Завідующий відділення політравми Мясніков Дмитро Віктрович 
(044) 528-15-98 - реєстратура консультативно-діагностичної поліклініки. Запис з 9.00 до 15.00 в робочі дні. Завідуюча Попова Людмила Іванівна
(044) 528-77-83 - відділення торакальної хірургії для дорослих Сейковський Олесь Васильович 
(044) 528-77-83 - ендоскопічне відділення Сніжко Валентин Іванович
(044) 528-80-93 - відділення нейрохірургії з інсультними ліжками Панфйоров Сергій Олександрович
(044) 529-02-77 - відділення клінічної пульмонології Слушаєнко Євгенія Анатоліївна
(044) 528-41-94 - відділення променевої діагностики, кабінет МСКТ , КТ - Дзіковська Леся Валентинівна
(044) 528-74-83 - клініко-діагностична лабораторія Білецька Ірина Олександрівна 
(044) 528-82-48 - патологогістологічна лабораторія та кабінет цитології Духота Анатолій Володимирович
(044) 528-82-58 - бактеріологічна лабораторія Бугайова Олена Ігорівна
Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії
У 1975 році за ініціативою Заслуженого діяча науки, лауреата Державної премії, Заслуженого лікаря України, д.м.н., професора Ольги Матвіївни Авілової, було ухвалене рішення про створення  на базі Дитячої клінічної лікарні №7 Печерського району Міського пульмонологічного центру і, завдяки участі однодумців, відкриті і почали ургентний прийом хворих два хірургічні відділяння (дорослої і дитячої торакальної хірургії по 60 ліжок). Перший хворий був прийнятий на лікування 2 червня 1975 року, а вже 4 червня торакальними хірургами проводилась важка операція на органах грудної клітки з приводу травматичного розриву бронху.

Досвід хірургічної роботи і вивчення стану надання лікарської допомоги хворим м.Києва з тяжкою травмою органів грудної клітини дозволили зробити висновок, що висока смертність при ізольованій і комбінованій травмі органів грудної клітини всіляко залежить від рівня знань хірургів, які надавали допомогу в начальному періоді поступлення хворого в стаціонар.

Вперше, в колишньому СРСР, в місті Києві, було створене спеціалізоване відділення по прийому хворих з важкою поєднаною травмою грудної клітки.

 З 11 березня 1976 р. і до теперішнього часу постраждалі з такою патологією прямувала у відділення, яке тоді називалося відділянням травми грудної клітки.

Зусилля перших двох років роботи були направлені на вдосконалення процесу діагностики пошкоджень і вироблення оптимальної лікувальної тактики, надання допомоги потерпілому в найкоротші терміни, адже від цього залежали подальше життя і здоров'я хворого. Результатом цієї дворічної роботи було зниження рівня летальності по місту від поєднаної травми грудної клітки в 5,5 разів. Вражаючі результати роботи спеціалізованого відділення нашої лікарні показали приклад для відкриття подібних відділень і центрів в інших республіках колишнього Радянського Союзу.
У завдання Міського пульмонологічного центру входило надання висококваліфікованої спеціалізованої консультативної і лікувальної хірургічної і терапевтичної допомоги хворим (дорослому і дитячому населенню міста  Києва) з неспецифічними захворюваннями легенів. Крім того, установа була також Республіканським Центром по пластичній хірургії трахеї і бронхів, який очолювала видатний професор, завідувачка кафедрою пульмонології і торакальної хірургії Київського інституту вдосконалення лікарів професор О.М.Авілова.
У 1986 році проведена реорганізація ДКЛ №7. КМКЛ №17  стала самостійною лікувальною установою - Міським пульмонологічним центром (на 240 ліжок) для надання медичної допомоги хворим пульмонологічного профілю.
Якість лікувально-діагностичного процесу корінним чином залежить від відповідаючих сучасним вимогам  і рівню оснащеності, професіоналізму параклінічних служб. У 1988 році був відкритий лабораторно-адміністративний корпус, де розмістилися клінічна, бактеріологічна, патологогістологічна лабораторії, централізоване стерилізаційне відділення, адміністративно-господарська частина. Консультативно-діагностична поліклініка була організована  в 1989 році і розпочала прийом хворих з патологією органів дихання.
Таким чином, до 1988 - 1989 року завершилося формування повноцінної структури, що виконує функції міського консультативного, діагностичного, лікувального, навчально-методичного центру торакальної хірургії і пульмонології. Остання функція забезпечується тісною співпрацею і взаємодією з кафедрою торакальної хірургії та пульмонології НМАПО ім. П.Л. Шупика, яку багато років очолював двічі Лауреат Державної премії,  професор, видатний торакальний хірург  А.В. Макаров, який зробив значний внесок в становлення і розвиток торакальної хірургії в Україні.
У 1998 році наказом Головного Управління охорони здоров'я в місті Києві № 458 на базі відділяння невідкладної торакальної хірургії КМКЛ № 17 було організоване відділяння політравми. Це відділяння після реконструкції першого корпусу лікарні відкрилося і почало прийом хворих з 4 січня 2000 року.
Таким чином, після різних організаційних змін, на сьогодні Київська міська клінічна лікарня № 17 - медичне, високоспеціалізоване установа, що має вищу акредитаційну категорію установи вторинної ланки медичної допомоги (спеціалізованої стаціонарної) і підпорядкована Департаменту охорони здоров`я Виконавчого органу Київської міської Ради (Київської міської Державної адміністрації.
На сьогодні Київська міська клінічна лікарня налічує 200 ліжок: 140 ліжок хірургічного профілю, 60 - терапевтичного, має всі допоміжні служби, не передбачені ніякими нормативами, а характерні для багатопрофільної, багатоліжкової лікарні. Але без цього набору допоміжних служб, в більшості випадках незамінних, неможливе виконання поставлених перед лікарнею складних завдань.
Лікарня здійснює консультативно-діагностичну допомогу, планову госпіталізацію і цілодобову ургентну допомогу.
На базі лікарні розміщуються і плідно працюють кафедри вищих медичних учбових закладів міста Києва:

  • кафедра  торакальної хірургії та пульмонології НМАПО ім. П.Л.Шупика, яку очолює д.м.н., професор Гетьман В.Г.;
  • кафедра реанімації та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця під керівництвом д.м.н., професора Глумчера Ф.С.
  • курс пульмонології при кафедрі внутрішніх хвороб № 2 НМУ ім. О.О.Богомольця, який веде асистент кафедри,  к.м.н., лікар пульмонолог, завідуюча відділенням клінічної пульмонології  Гончар К.Є,
  • курс торакальної хірургії при кафедрі хірургії №4 НМУ ім. О.О.Богомольця, який веде асистент кафедри,  к.м.н., лікар хірург торакальний, завідуючий відділенням політравми Мясніков Д.В.
  • курс торакальної хірургії при кафедрі  хірургії № 3 НМУ ім. О.О.Богомольця, який веде асистент кафедри,  к.м.н., лікар хірург торакальний відділення торакальної хірургії для дорослих Сейковський О.В.
  • курс торакальної хірургії при кафедрі хірургії Національної військово-медичної академії України

Фахівцями проводиться підготовка лікарів та  студентів по напрямах - торакальна хірургія (дитяча і доросла), пульмонологія, ендоскопія, з питань захворювань і пошкоджень органів грудної клітки, надання невідкладної допомоги при травмах грудей, політравмі.
За 40 років існування лікарні було проліковано 123 450 пацієнтів, з них-20 640  дітей. Щорічно в стаціонарі одержують лікування  4 – 4,5 тис. хворих, проводиться  2000 - 2500 оперативних втручань, при цьому залишаються стабільно низькими показники загальної і післяопераційної летальності по відділяннях дитячої і дорослої торакальної хірургії. Досягнення таких результатів стало можливим завдяки самовідданій і злагодженій щоденній праці  всіх співробітників клініки, їх високому професіоналізму і відданості вибраної професії.
Складна і багатопрофільна патологія, з якою доводиться стикатися фахівцям, вимагає широкого застосування різних видів досліджень. У клініці щорічно проводиться близько 8 000 - 9 000 ендоскопічних досліджень, це найвищі показники по м. Києву, причому дослідження проводяться на високому професійному рівні в цілодобовому режимі.
В лікарні проводяться клініко-лабораторне, рентгенологічне, УЗД обстеження внутрішніх органів та серця, ендоскопічні та функціональні обстеження серця та дихальної системи, мультиспіральна рентген-комп`ютерна томографія, бактеріологічні та патологогістологічні обстеження. В середньому, під час стаціонарного лікування одному хворому виконується  60 - 65 аналізів,  4 - 5 рентгенологічних дослідження. В лікарні розробляються нові програми, направлені на вдосконалення методик досліджень внутрішніх органів (застосування рентгенконтрастних методик рентген-комп`ютерних досліджень, використання трансторакальних прицільних біопсій, застосування медіастиноскопій при внутрішньогрудній полілімфоаденопатії, нагноювальних процесах в межистінні).
Завдяки злагодженій роботі всього колективу лікарні, високому професійному рівню медичного персоналу, широким діагностичним можливостям, хворому, що потрапив в нашу клініку, в найкоротші терміни встановлюється клінічний діагноз і проводиться адекватне лікування.
Будучи міським спеціалізованим центром, в завдання лікарні входить надання консультативної допомоги. За рік фахівцями клініки і співробітниками кафедри  пульмонології і торакальної хірургії проводяться консультації 14 - 15 тис. пацієнтів, щодня здійснюються консультативні виїзди торакальних хірургів і, ендоскопістів до інших лікувальних установ м. Києва і регіонів України.
У консультативно-діагностичній поліклініці ведуть щоденний  прийом хворих лікарі пульмонологи, дитячий і дорослий торакальні хірурги. На базі поліклініки працює міська консультативна пульмонологічна комісія в складі: лікаря  пульмонолога, торакального  хірурга, фтизіатра, рентгенолога. У завдання комісії входить проведення консультації хворих з неясними тіньоутвореннями в легенях,  визначення і призначення додаткових спеціальних методів обстеження, уточнення діагнозу, і, зрештою, напрям хворого до відповідної спеціалізованої лікувальної установи.
За час роботи поліклініки, з 1989 по 2015 рік, проконсультовано 186 580 пацієнтів з проблемами органів дихання.
За сорокарічний період розвитку клініки сформувалася її унікальна інфраструктура,  суто індивідуальна, яка  не має аналогів серед інших лікувальних установ м. Києва. Вирішення основної задачі - створення оптимальних умов для забезпечення якісного високопрофесійного лікувально- діагностичного процесу - можливо при щоденній спільній, кропіткій, цілеспрямованій роботі всього колективу лікарні і співробітників кафедр.
Формування кадрового потенціалу відбувалося впродовж всіх років існування  клініки. Значне збільшення штатів відбулося в 1999 р., у зв'язку з відкриттям відділяння політравми. Але процеси реорганізації продовжувалися. І на  1 червня 2015 р. штат лікарні складає 480  осіб.
На сьогодні в лікарні працює  95 лікарів, 215 медичних сестер, 119 молодших медичних сестер, 15 співробітників кафедр. 58 лікарів мають вищу атестаційну категорію, 14 - першу, 9 - другу категорію. 9 лікарів мають наукову  ступінь кандидата медичних наук: Двоє лікарів мають докторську наукову  ступінь.

В буремні дні 2013-2014 років, коли під час масових протестних акцій в місті Києві Київська міська клінічна лікарня № 17 стала однією з основних лікарень міста, які надавали невідкладну медичну допомогу пораненим майданівцям. Лише за період з грудня 2013 року по лютий 2014 року до лікарні було доставлено 395 травмованих в протистояннях зі злочинною  владою. З важкими пораненнями (кульовими, вибуховими) та травмами було госпіталізовано 165 пацієнтів, 230 допомога надавалась амбулаторно.
Не залишаються осторонь подій в України,  працівники лікарні і сьогодні. П`ятеро  лікарів – хірург торакальний, травматолог, нейрохірурги, лікар-реаніматолог призвані до лав Української армії та добровільного миротворчого мобільного медичного батальйону ім. Пирогова. Вони з честю виконують свій обов`язок, надаючи медичну допомогу пораненим бійцям в зоні АТО.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Послуги
      

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків