Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Амбулаторне відділення лікування хворих з хімічними залежностями КНП Київська міська наркологічна клінічна лікарня "Соціотерапія"
Спеціалізовані лікарні
Амбулаторне відділення лікування хворих з хімічними залежностями КНП Київська міська наркологічна клінічна лікарня "Соціотерапія"

 

03115, Київ вул. Відпочинку, б.18
08:00 - 16:00 понеділок - пятниця
СБ.-НД. ВИХІДНИЙ
Зав. відділенням Хоменко Т. І. 
+380 44 422-60-90
Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

Основним закладом, що надає медичну допомогу наркологічним хворим в м. Києві, є Київська міська наркологічна клінічна лікарня «Соціотерапія», яка має у своїй структурі 210 стаціонарних ліжок та 250 місць у денних стаціонарах.

Стаціонарна допомога наркологічним хворим надається наркологічними відділеннями (далі НВ): НВ №1, що має 35 наркологічних ліжок для лікування гострих хворих з реанімаційним блоком на 12 ліжок, НВ №2 (клінікою ургентної наркології та детоксикації) на 40 ліжок, НВ №3 на 30 ліжок, НВ №4 на 60 ліжок з 9 реанімаційними ліжками включно, НВ №5 на 45 ліжок. Наркологічні підрозділи розташовані в різних районах міста, як на лівому, так і на правому березі. Більшість з відділень надають амбулаторну та стаціонарну наркологічну допомогу в цілодобовому режимі (НВ №1 та НВ №2). Зміст клінічної діяльності згаданих підрозділів є різним. Стаціонари та денні стаціонари об'єднані в цілісний лікувально-реабілітаційний комплекс, де відділення взаємодоповнюють одне одного. 

Всіх наркологічних хворих, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, обов’язково обстежують лікарі: кардіолог, хірург, терапевт, пульмонолог, окуліст, невропатолог. Установа забезпечує проведення ургентним хворим гіпербаричну оксигенацію, комплекс клінічних досліджень.

В лікарні працює відділення швидкої медичної консультативної наркологічної допомоги, що надає цілодобову спеціалізовану наркологічну допомогу дорослому та дитячому населенню на догоспітальному етапі та здійснює невідкладну госпіталізацію наркологічних хворих та забезпечує безперервність надання замісної підтримуючої терапіїї. 

 

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків