Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Київське міське клінічне бюро судово-медичної експертизи
Інше
Київське міське клінічне бюро судово-медичної експертизи

 

04073, Київ пров. Бондарський, б.7А
9.00 - 15.00 - всі відділи, щоденно, крім вихідних та святкових днів.

15.00-17.00, щоденно та в суботу, у відділі судово-медичної експертизи живих осіб (огляд осіб на предмет встановлення наявності тілесних ушокдження та визначення ступеню їх тяжкості) проводиться робота поза основним робочим часом на платній основі  відповідно до вимог чинного законодавства України, згідно встановлених тарифів.

432-78-51 відділ судово-медичної експертизи живих осіб (огляд осіб на предмет встановлення наявності тілесних ушкоджень та визначення ступеню їх тяжкості)

432-78-51 відділ комісійних судово-медичних експертиз

464-16-12 відділення судово-медечної токсикології (алко-, нарко- тести для Дорожньо-Патрульної Служби)


Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії
До відома населення!
Підрозділи нашої установи на пров. Бондарському, 7-А, надає наступні платні послуги населенню, відповідно до вимог чинного законодавства України, згідно встановлених тарифів:
1. Встановлення стану алкогольного сп`яніння водіїв.
2. Проведення дослідження на вміст наркотичних речовин в організмі дитини (для батьків, які мають підозру щодо вживання дитиною наркотиків чи алкоголю).
Та багато інших послуг, які можуть бути виконанні в бюро судово-медичної експертизи, за ініціативи фізичних осіб, що не суперечать чинному законодавству України

До відома адвокатів!
Також, в нашій установі, на зазначених вище умовах, проводяться судово-медични експертизи згідно положень Кримінального процесуального кодексу України.


Всі експертизи проводяться виключно з дотриманням вимог чинного законодавства України (Закон України "Про судову експертизу", Наказ МОЗ України від 17.01.95 № 6 "Про розвиток та вдосоконалення судово-медичної служби України", Цивільний кодекс України, Цивільний процесуальний кодекс України, Кримінальний кодекс України, Кримінальний процесуальний кодекс України, Закон України "Про поховання та похоронну справу" та ін.), на власному обладнанні, яким оснащені всі структурні підрозділи бюро.

 

Послуги

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків