Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Комунальне некомерційне підприємство «Клінічна лікарня «ПСИХІАТРІЯ»» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Спеціалізовані лікарні
Комунальне некомерційне підприємство «Клінічна лікарня «ПСИХІАТРІЯ»» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

 

04080, Київ вул. Кирилівська, б.103

Загальні години роботи 09:00-16:00;

Стаціонар цілодобово

293-85-35 - директор Мішиєв Вячеслав Данилович;

503-86-96 (тел/факс)- завідувач канцелярії Сорочинська Наталія Федосівна;

503-87-35 - в.о. заступника директора з медичної частини Ігнатов Михайло Юрійович;

293-85-34 - заступник директора з стаціонарної допомоги Лєбєдєв Дмитро Сергійович;

503-87-20 - заступник директора з економічних питань Лепський Геннадій Валерійович;

293-64-45 - заступник директора з аспеціальної та амбулаторної допомоги          Врублевська Ірина Валеріївна;

503-87-88 – начальник відділу кадрів Брискіна Лариса Аркадіївна;

503-87-07 - головний бухгалтер Трубецька Тетяна Миколаївна;

Міська консультативно – діагностична поліклініка

293-64-51 – завідувач Неміш Микола Іванович

293-64-64 – реєстратура

 Приймальне відділення

 293-85-40 - завідувач відділенням - Константинівський Ігор Володимирович;

293-85-52 – довідка  

Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

Комунальне некомерційне підприємство «Клінічна лікарня «ПСИХІАТРІЯ»» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – КНП «Клінічна лікарня «ПСИХІАТРІЯ») 

Адреса: вул. Кирилівська,103, м. Київ, 04080,

тел. (044) 293-85-35, тел./факс (044) 503-86-96

Електронний комутатор лікарні № (044)503-87-87 (вітання автовідповідача) набор № внутрішнього абонента в тональному режимі.

Приймальне відділення вн. №-71-22 або 71-17 (цілодобово) або 293-85-39

Реєстратура вн. №-81-62 або 71-23 або 293-64-64

E-mail: [email protected][email protected],

код ЄДРПОУ 01994072

Офіційний сайт закладу https://psychiatry-kyiv.itmed.org/

Основне завдання закладу – надання спеціалізованої медичної допомоги дорослим та дітям в умовах цілодобового стаціонару в плановому та ургентному порядку.

КНП «Клінічна лікарня «ПСИХІАТРІЯ» є багатопрофільною клінічною лікарнею крім того, лікарню внесено до Реєстру надавачів соціальних послуг Міністерства соціальної політики України. Номер запису 2766;  Індетифікатор запису в реєстрі 120202770.

https://www.msp.gov.ua/content/reestr-nadavachiv-socialnih-poslug.html

Закладом надається наступний вид соціальних послуг:

- Стаціонарний догляд за особами, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності 

(відповідно до Наказу Мінсоцполітики від 29.02.2016  № 198 «Про затвердження Державного стандарту стаціонарного догляду за особами, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0432-16#Text);

Потужність лікарні становить: 1390 ліжок.

Штатна чисельність працівників станом на 01.03.2024 в КНП "Клінічна лікарня "ПСИХІАТРІЯ" складає – 1386,75  штатних одиниць, фізичних осіб - 1319 чоловік. З них 213 лікарів (в тому числі 130 лікарів-психіатрів), 22 клінічних психологів, 364 молодших спеціалістів з медичною освітою, 547 працівників молодшого медичного персоналу. В закладі працює 1 доктор наук, 11 кандидатів медичних наук, 3 кандидати психологічних наук, а також 4 лікарі має почесне звання "Заслужений лікар України"

відповідно до рішення Київської міської ради №567/608 від 08.04.2021 року "Про реорганізацію закладів психіатричної допомоги, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва" реорганізовані шляхом приєднання до КНП "Клінічна лікарня "ПСИХІАТРІЯ":

- Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська психоневрологічна лікарня № 3" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 

- Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський психоневрологічний диспансер №1" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

- Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський психоневрологічний диспансер №3" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

- Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський психоневрологічний диспансер №4" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

- Київський міський центр судово-психіатричної експертизи.

Структура лікарні включає: лікувальну частину, консультативно-діагностичну поліклініку, правобережні психіатричні амбулаторії з мобільною мультидисциплінарною командою №2 та №3  апарат управління, господарську частину.

В складі лікарні функціонують 32  різнопрофільних відділень. Працюють  7 відділень для лікування гострих психотичних станів, 2 терапевтичних відділення для лікування пацієнтів з психічними розладами, відділення для лікування епілепсії, стаціонарне відділення для учасників та інвалідів війни, 2 стаціонарних відділення для дітей та підлітків, відділення інтенсивної терапії, психіатричне відділення комплексної терапії резистентних форм хімічної залежності.

В лікарні працює міська консультативно-діагностична поліклініка, яка надає комплексну амбулаторну допомогу з приводу соматичних  та психіатричних розладів населенню м. Києва та пацієнтам, які перебувають на стаціонарному лікуванні в нашому закладі.

В поліклініці працюють клініко-діагностична та бактеріологічна лабораторії, кабінет функціональної діагностики з досліденням функцій вищої нервової діяльності (ЕЕГ,РЕГ) та електрокардіографії (ЕКГ), рентгенодіагностичне відділення оснащене сучасними комп'ютерним та магнито-резонансним томографами, цифровим флюорографом, кабінет  ультразвукової діагностики (УЗД). Проводиться амбулаторний консультативний прийом фаховими спеціалістами: стоматологом, отолорингологом, офтальмологом, кардіологом, невропатологом, дерматовенерологом, фтизіатром, хірургом, терапевтом, психіатром, психотерапевтом, практичним психологом.

 Для вирішення медико–соціальних питань пацієнтів проводиться:

  • направлення на медико-соціальну комісію для вирішення питань працездатності хворих з метою їх соціального захисту;
  • впровадження в лікарні сучасних підходів медико-соціальної реабілітації, заснованого на засадах мультидисциплінарних бригад, що складаються з лікаря-психіатра, психотерапевта, психолога, медичної сестри;
  • впровадження окремих програм медико-соціальної реабілітації хворих на ендогенну патологію, залежність від психоактивннх речовин та органічне ураження нервової системи з урахуванням специфіки кожного виду нозології та використанням сучасних підходів до лікування та реабілітації;
  • забезпечення наступності в лікуванні та реабілітації з амбулаторними закладами - психоневрологічними диспансерами;
  • залучення до заходів медико-соціальної реабілітації хворих в творчих майстернях;
  • проведення в лікарні освітницьких та реабілітаційних програм для родичів хворих, тематичних лекцій, семінарів для покращення обізнаності родичів пацієнтів про особливості перебігу окремих психічних розладів та пристосування до них реабілітаційного процесу в домашніх умовах;
  • проведення психотерапевтами лікарні психодинамічно орієнтованих відкритих груп пацієнтів різних відділень.

У лікарні працює відділ правого забезпечення по наданню юридичної допомоги в розв'язанні правових питань пацієнтів.

Заклад плідно співпрацює з науковими установами м. Києва та України. На підставі укладених угод з ДУ «Науково-дослідний інститут психіатрії МОЗ України», кафедрами психіатрії Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика,  Національного медичного університету імені О.О.Богомольця співробітники цих установ проводять консультації, консиліуми у закріплених за ними клінічних відділеннях, беруть участь у науково-практичних конференціях.

 

Лікарня розташована на ділянці розміром 17,2 га, з них 1,7 га займає Кирилівська Церква, що належить до заповідника Софія Київська. Заклад нараховує 23 споруди, серед яких 7 збудовані в позаминулому столітті, 3 - на початку минулого століття.

 

Послуги
     

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків