Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини мед. закладів / КНП «Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни»
Конкурс “КРАЩА МЕДИЧНА СЕСТРА” пройшов 28 березня 2019р. у Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни

03.04.2019

Учасниці конкурсу отримали комплект завдань, який включав тести з основних клінічних дисциплін: основ сестринської справи, медсестринства в терапії, хірургії,  неврології, ендокринології, урології, гастроентерології, кардіології, невідкладних станів.

 Змагалися у  своїх уміннях  12 медичних сестер клінічних та параклічних відділень, яких делегували відповідно до рішення кожного колективу.

Всі учасниці мали рівні можливості з підготовки, проводились додаткові тренінги та консультації, щоб показати найкращі результати.

Конкурс проходив у дружній атмосфері молодих, завзятих спеціалістів,   які, зі слів членів журі,  “знають, вміють та можуть  продемонструвати” кмітливість, професіоналізм, високі теоретичні знання та практичні навички.

У змаганні між учасницями перемогу здобули:

- Бондаренко Т.М. - медична сестра ендокринологічного відділення

- Паньків О.М. - медична сестра ІІ неврологічного відділення

- Юхимович О.В. - медична сестра І терапевтичного відділення

- Сінітович М.Д. - медична сестра І неврологічного відділення

Саме так проявляється хист та любов до своєї професії. Ці медичні сестри  стали  професіоналами своєї справи, тому що наполегливо навчались,  невтомно працюють.

Вони поєднали у професії медсестри  професіоналізм, гуманність, милосердя, дотримання етики та деонтології  до наших пацієнтів - людей похилого та старечого віку, демобілізованих учасників антитерористичної операції.

Щорічне проведення конкурсу сприяє підвищенню престижу професії медичної сестри, визначенню рівня професійної підготовки та майстерності,  залученню обдарованої молоді обрати свій творчий шлях на благородній ниві   збереження здоров’я  людей.


Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків