Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини мед. закладів / КНП "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського району
Цикл тематичного удосконалення «Психовалеологія» для лікарів КНП «КДЦ» Святошинського району

18.09.2019

В день безпеки пацієнтів 17 вересня п.р., що вперше відзначається в Україні на державному рівні, лікарі-спеціалісти КНП «КДЦ» Святошинського району м.Києва, які навчаються на циклі тематичного удосконалення «Психовалеологія» Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика (НМАПО), мали змогу обговорити особливості психологічної компоненти як складової безпеки пацієнтів в закладі охорони здоров’я.

На лекції були розглянуті питання здоров’я людини з позицій системного підходу, а на практичному семінарі відпрацьовані прийоми змін поведінки пацієнтів на більш безпечні. Асистент кафедри фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини НМАПО Жанна Пархоменко ознайомила присутніх з напрацюваннями кафедри в питаннях моніторингу та корекції психологічних станів за показниками визначення рівня індивідуального здоров’я. На думку присутніх окремі методики з успіхом можливо застосовувати не тільки для реабілітації пацієнтів, а і для профілактики професійного вигорання медичних працівників.

Завідувач філії №4 КНП «КДЦ» Лариса Пилипчук зазначила, що підготовка лікарів за програмами суміжних спеціальностей значно підвищує рівень кваліфікації особового складу. На виконання доручення директора КНП «КДЦ» Богдана Подлужного, згідно з «Положенням про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров´я», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 302 від 28.03.2018р., завідувач інформаційно-аналітичного відділу Ірина Тарасенко виклала основні вимоги щодо створення персонального освітнього портфоліо медичних працівників КНП «КДЦ» та передачі документа до атестації.


Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків