Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини мед. закладів / КНП "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського району
У КНП «КДЦ» Святошинського району відбулися заходи з нагоди Всесвітнього дня серця

01.10.2019

На виконання наказу Департаменту охорони здоров’я від 03.09.2019 року №1024 «Про проведення в місті Києві заходів з нагоди Всесвітнього дня серця» та з метою підвищення інформованості населення щодо профілактики серцево-судинних захворювань, своєчасного виявлення факторів ризику їх виникнення, пропаганди здорового способу життя, обізнаності населення щодо зміцнення і збереження здоров’я та з нагоди щорічного відзначення Всесвітнього дня серця 28 вересня 2019 року у філії №1 КНП «КДЦ» (вул.Чорнобильська, 5/7) організовані та проведені відповідні заходи.

Так, цього дня були проведені консультативні огляди лікарем-кардіологом та вимірювання артеріального тиску 24 особам; обстеження ЕКГ – 18 особам; направлені на загальний аналіз крові та цукор крові – 13 осіб; на визначення холестерину в крові – 3 особи.

Окрім цього, щодо профілактики серцево-судинних захворювань, в тому числі гіпертонії, медичними працівниками КНП «КДЦ» упродовж 2019 року серед населення систематично проводяться консультації, бесіди, розповсюдження просвітньої тематичної літератури («Артеріальна гіпертензія», «Перші ознаки інсульту – це повинен знати кожен», «Тест – самооцінка для визначення ризику виникнення інфаркту міокарда і інсульту», «Рекомендації ВООЗ щодо фізичної активності для здоров’я», «Один світ. Один дім. Одне серце», «Гіпертонія. Практичні поради лікарів», «Контрольований артеріальний тиск – шлях до продовження вашого життя», «Зупинити раптову смерть! Тромбоз», «Стоп інсульт», «Знати, щоб жити», «Бережімо здоров’я разом», «Потурбуйтесь про своє серце», «Як правильно вимірювати тиск») - 3050 шт.  


Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків