Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини мед. закладів / КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва»
Медичні працівники Олександрівської клінічної лікарні м. Києва ознайомилися з досвідом грузинських колег

25.09.2015

Співробітники Олександрівської клінічної лікарні м. Києва у вересні поточного року  під час візиту у Грузію відвідали багатопрофільну клініку Тбілісі (NEW HOSPITALS) на 150 ліжок з поліклінічним відділенням і відділенням невідкладної допомоги (Emergency), науково-дослідний інститут клінічної медицини на 38 ліжок та ознайомилися з принципом їх роботи.

Лікарні мають приватну форму власності – муніципальні та державні на сьогоднішній день у Грузії відсутні. Кожен медичний заклад самостійно визначає вартість медичних послуг та фіксує їх на сайті Міністерства праці, охорони здоров’я та соціального захисту. Невідкладна допомога, надана хворим, у повному обсязі покривається державою, або страховою компанією. Планова госпіталізація осіб, застрахованих державою, здійснюється після отримання гарантійного листа від Міністерства і оплачується в розмірі 70% від визначеної середньої вартості медичної послуги по країні. Міністерство відшкодовує кошти після завершення лікування та надання акту виконаних робіт протягом 2 місяців, решта сплачується пацієнтом. Всі ускладнення та повторна госпіталізація протягом місяця оплачується лікарнею.

Страхова медицина в Грузії охоплює всі верстви населення. З 1 вересня 2012 року державним медичним страхуванням охоплені пенсіонери, студенти, діти віком до шести років та діти-інваліди. Всі інші верстви населення застраховані страховими компаніями.

Слід зазначити, що скасування обов’язкової реєстрації медичних препаратів, зареєстрованих в Європі та США, дозволило зменшити вартість медикаментів в Грузії на 30%.

Враховуючи однаковий профіль Олександрівської клінічної лікарні м. Києва та тбіліського NEW HOSPITALS, фахівці домовилися про співпрацю. 

 


Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків