Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини мед. закладів / КНП «Київська міська клінічна лікарня №6»
"ТВОЯ КРАПЛЯ КРОВІ - ПОЧАТОК МОРЯ ЖИТТЯ!"

19.01.2016

"ТВОЯ КРАПЛЯ КРОВІ - ПОЧАТОК МОРЯ ЖИТТЯ!"

   Адміністрація Київської міської клінічної лікарні №6 звертається до небайдужих людей з проханням допомогти в лікуванні онкохворим, хворим, які лікуються в реанімації, гінекології, терапевтичних, хірургічних відділеннях для своєчасного надання трансфузійної допомоги.

   Переливання крові – обов’язкова складова частини медичної допомоги, яка щороку рятує мільйони життів.  Щосекунди хтось у світі потребує використання препаратів крові під час хірургічної операції, після травмування, через важку анемію чи ускладнення вагітності або онкозахворювання. І поки людство не винайшло якісного замінника людської крові, ми звертаємось до вас, шановні  кияни, з проханням допомогти хворим, які лікуються  у відділеннях хірургії, травматології, реанімації, терапії, гінекології.

   Кров потрібна постійно, адже її не можна довго зберігати. Щоб крові вистачало скрізь і повсякчас, потрібна достатня кількість постійних здорових донорів.

   Кров — це дар життя, найцінніше, чим одна людина може поділитися з іншою.

   Ваше рішення  про донорство може врятувати комусь життя і навіть кільком хворим, якщо кров розділять на її компоненти: еритроцити, тромбоцити та плазму, кожен з яких можна застосовувати  для лікування окремо.

   Донором може бути будь-який здоровий і дієздатний громадянин України віком від 18 років,  котрий  пройшов відповідне медичне обстеження.

   Дорослі люди можуть здавати кров регулярно —  щонайменше двічі на рік, але не частіше одного разу на 60 днів.

   Чекаємо небайдужих людей у Київському міському центру крові  за адресою: вул. Берлінського, 12 - для хворих Київської міської клінічної лікарні №6.  

   Завчасно дякуємо за розуміння і добрі наміри!!! 

   Разом ми робимо життя краще! 

 З повагою, Адміністрація КМКЛ №6!


Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків