Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини мед. закладів / Київський міський центр крові
«Be my donor»: надзвичайні донорські акції до Дня закоханих у київських ВНЗ

05.02.2016

Донорський студентський фестиваль #Упирівка, який вперше пройшов минулої осені, повертається в столичні вищі навчальні заклади. Цього разу команда волонтерів громадської організації «Свіжа Кров» організовує нестандартні акції до одного з улюблених свят молоді – Дня Святого Валентина.  Кажани стали амурами, упирі закохались, а привиди розкидаються серцями.

Традиційно під час #Упирівки «Be my donor» усі бажаючі матимуть можливість: 

-      поділитися своєю кров´ю з пацієнтами міських клінічних лікарень, а отже, потенційно врятувати три (!) людські життя;

-      безкоштовно перевірити кров на віруси (СНІД, сифіліс, гепатит С) – за три дні після здачі крові результати можна забрати з паспортом у Київському міському центрі крові (вул. Максима Берлінського, 12А, метро «Дорогожичі»);

-      отримати додатковий вихідний в день кроводачі та ще один протягом року після неї;

-      весело розважитися на святі, яке не поступається вечіркам в американському молодіжному кіно - хіба що голова наступного дня гарантовано не болітиме.

А зайнятися донорам буде чим і до, і після здачі крові. Щоб не нудьгувати в черзі до терапевта, можна відпочити в івент-зоні, подивитися найкращі короткометражки про любов, зробити селфі і виграти класний приз або відчути себе справжнім селебріті в тематичній фотозоні. Після кроводачі реципієнтам запропонують відпочити та поспілкуватися з однодумцями за чарочкою «упирівки» зі смачними печивом.

Звісно, головними героями #Упирівки є донори, але не обійтися й без тематичних «Переважносвятого Валентина» та «Трупа Нареченої». Останні із задоволенням зустрінуть «свіженьких» донорів і повінчають пари, вручивши їм свідоцтво «Just donored!».

Де і коли?

Для того, щоб взяти учать в акції, необхідно зареєструватися за посиланням, обрати зручний день і час для здачі крові, а також мати при собі паспорт та ідентифікаційний код. Стати донором акції може кожен бажаючий, навіть якщо він вже не студент. Єдина вимога – це повноліття та громадянство України.

11 лютого з 9.00 до 13.00 – КНЕУ ім. В. Гетьмана

15 лютого з 9.00 до 13.00 – НТУУ «КПІ

16 лютого з 11.00 до 16.00 –  КІМВ та ІЖ КНУ ім. Шевченка

 

Протипоказання до донорства – абсолютні та тимчасові.

Перед здачею крові до донорства потрібно підготуватися.

Про громадську організацію «Свіжа Кров»

ГО «Свіжа Кров» заснована у вересні 2015 року українськими волонтерами. Лідер організації – Валентин Десятник, номінант волонтерської премії «Євромайдан-SOS» у 2015-му році.

Основна мета організації - пропаганда, популяризація системного безоплатного донорства крові, допомога державі у створенні сучасної служби крові.

Волонтери співпрацюють із відділеннями переливання крові Києва, в майбутньому – і України.

Протягом трьох місяців команда «Свіжої Крові» допомогає збирати кров для Київського міського центру крові, який постачає її в усі столичні міські лікарні. Завдяки новим форматам акцій за короткий строк волонтерам вдалося залучити 455 донорів, які допомогли врятувати життя понад 1500 киян! Варто зазначити, що понад 60% залучених донорів здали кров уперше в житті, а учасники осінніх акцій повертаються, щоб знову стати донорами. Це стало можливим завдяки креативним донорським акціям: першому студентському донорському фестивалю «Упирівка», акції «Розумна кров» з Радою молодих вчених НАН України, акціям #Кроворкінг у Київському міському центрі крові. Корпоративні донорські акції за сприяння «Свіжої Крові» відбулися в компаніях «Перша студія» та «Magento Україна».

Найближчі плани «Свіжої Крові»:

  • яскраві донорські акції в нових для України форматах;
  • збір коштів і придбання мобільного комплексу заготівлі крові;
  • участь у розробці нових законів про донорство та Національну службу крові;
  • премії для найкращих співробітників відділень переливання крові за оцінками донорів;
  • створення єдиної загальнодержавної бази донорів та багато інших.

 

«Свіжа Кров» у соціальних мережах:

FACEBOOK/FRESHBLOOD.UA

TWITTER/FRESHBLOOD_UA

INSTAGRAM/FRESHBLOOD.UA

VK/FRESHBLOOD_UA


Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків