Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Послуги / Операції при папіломі
Операції при папіломі

Оперативний метод застосовується переважно для видалення вульгарних папілом. В даному випадку метод є досить ефективним.
Кріодеструкція ефективна при видаленні рідким азотом підошовних, плоских, вульгарних папілом. При великому розмірі елементів може знадобитися повторна операція.
Діатермокоагуляція полягає в припіканні струмами високої частоти, які викликають коагуляцію (загибель) білків в місці дії і омертвінні тканини. Використовується для видалення ниткоподібних, вульгарних і підошовних папілом. Недолік у тому, що немає можливості контролю глибини впливу, у зв'язку з чим може бути опік сусідніх тканин при недостатній глибині впливу на необхідній ділянці.
Лазерний. Цей спосіб вважається найбільш оптимальним. Він дає можливість видаляти на будь-якій глибині, запобігає кровотечі, не залишає рубців. Вплив лазером застосовується для видалення простих і підошовних папілом.
Радіохірургічний. Цей метод не менш популярний, ніж лазерний. Ділянку тканини розсікають спеціальним радіохірургічним скальпелем. Метод виключає повторне виникнення папіломи.

 

Заклади, що надають послугу

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків