Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Послуги / Підбір контактних лінз
Підбір контактних лінз

Підбір контактних лінз можна поділити на первинний та повторний.
Первинний підбір контактних лінз потребує проведення повного обстеження очей. Комплекс маніпуляцій включає в себе визначення гостроти зору кожного ока, його рефракції, оцінюється стан акомодації, досліджується форма, товщина і чутливість рогівки, кількість і склад сльози, а також – прохідність слізних шляхів, оглядається очне дно. Лише після детального обстеження органа зору, лікар здійснює підбір контактних лінз і обов'язково навчає пацієнта користуватись та доглядати за ними.
Те, наскільки правильно був проведений підбір контактних лінз, можна визначити за власними відчуттями: Ви повинні відчувати комфорт і помітити покращення якості зору.
Повторний підбір контактних лінз потрібен для заміни лінз на більш сильні чи слабкі.
На цьому Ваші візити до лікаря не закінчуються. Усім, хто носить контактні лінзи, необхідна регулярна консультація офтальмолога. Це дозволить уникнути ускладнень, які з'являються в результаті порушення режиму носіння контактних лінз, недотримання умов їх збереження і обробки, правил гігієни; пошкодження лінз та ін. В період адаптації, який триває близько місяця, потрібна консультація офтальмолога 1 раз на 2 тижні, або по мірі виникнення дискомфорту, а далі – кожні півроку.

 

Заклади, що надають послугу

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків