Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини та поради / У закладах соціальної сфери Києва мають забезпечити технічну та організаційну готовність до подачі тепла – Петро Пантелеєв
Новини та поради
У закладах соціальної сфери Києва мають забезпечити технічну та організаційну готовність до подачі тепла – Петро Пантелеєв

12.09.2023  |  Новини

Сьогодні Рада оборони міста Києва прийняла рішення про технічну, організаційну готовність до теплозабезпечення об’єктів соціальної сфери, враховуючи індивідуальний підхід підключення закладів. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

 

«Мова йде про гарантований алгоритм оперативного підключення до тепла в разі потреби. Жодних невирішених питань у цьому плані не повинно бути», – зазначив Петро Пантелеєв.

Відповідно до протоколу засідання Ради, керівники теплопостачальних підприємств і організацій незалежно від форм власності повинні забезпечити готовність підключення систем теплопостачання в закладах охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, дошкільної і загальної середньої освіти, а також у соціально-медичних установах тощо за заявками їхніх керівників. Водночас керівники закладів соціальної сфери мають підготувати відповідні заявки на підключення систем теплопостачання.


Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків