Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини та поради / Віталій Кличко зустрівся з пораненими бійцями перед тим, як вони вирушили до Німеччини на протезування
Новини та поради
Віталій Кличко зустрівся з пораненими бійцями перед тим, як вони вирушили до Німеччини на протезування

18.04.2024  |  Новини

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з 13 пораненими бійцями, яких місто сьогодні відправило до берлінського шпиталю, де їм встановлять сучасні інноваційні протези. Разом із Захисниками поїхали і 6 київських техніків-протезистів, щоб навчитися цій справі.

 

«Сьогодні перших 13 українських Захисників з ампутаційними пораненнями вирушили до військового шпиталю Берліна, де їм встановлять сучасні інноваційні протези. У березні, під час візиту до Києва, німецькі фахівці висловили готовність протезувати в Берліні 60 українських військових. Транспортують бійців за допомогою німецької компанії Flixbus. Разом із Захисниками поїхали і 6 київських техніків-протезистів, які навчатимуться в Німеччині цій справі. А після повернення працюватимуть у новому Центрі протезування військових», – зазначив Віталій Кличко.

Він розповів, що такий Центр Київ створює на базі міської лікарні № 12 – спільно з німецькими фахівцями. Про сприяння німців у створенні такого Центру Віталій Кличко домовився з мером Берліна Каєм Вегнером під час свого візиту до столиці Німеччини у вересні минулого року.

Сьогодні триває процес постачання обладнання, закупленого німецькою стороною. Місто розпочало облаштовувати приміщення майбутнього Центру.

«В Україні від початку повномасштабної війни велика кількість військових з ампутаційними пораненнями. Протезування та реабілітація Захисників – дуже важливі питання для України та столиці. І наша співпраця з Берліном допоможе багатьом пораненим бійцям. Дякую Берліну та Німеччині за постійну всебічну підтримку Києва», – сказав Віталій Кличко.


Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків