Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини та поради / Віталій Кличко: Українські Захисники з ампутаційними пораненнями прибули до Берліна, де їм встановлять сучасні інноваційні протези
Новини та поради
Віталій Кличко: Українські Захисники з ампутаційними пораненнями прибули до Берліна, де їм встановлять сучасні інноваційні протези

19.04.2024  |  Новини

Українські Захисники з ампутаційними пораненнями, яких вчора проводжали з Києва до Німеччини, вже прибули до Берліна. У військовому шпиталі героям встановлять сучасні інноваційні протези. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

 

«Українські Захисники з ампутаційними пораненнями, яких ми вчора проводжали з Києва до Німеччини, вже прибули до Берліна. Їх зустрічав мер німецької столиці Кай Вегнер та його заступниця з соціальних питань пані Канзель Кізільтепе. У військовому шпиталі Берліна 13-ом пораненим встановлять сучасні інноваційні протези», – зазначив Віталій Кличко.

Він нагадав, що в березні, під час візиту до Києва, німецькі фахівці висловили готовність протезувати у Берліні 60 українських військових.

«Разом із першими 13-ма Захисниками поїхали і 6 київських техніків-протезистів, які навчатимуться у Німеччині цій справі. А після повернення працюватимуть у новому Центрі протезування військових, який ми створюємо за допомоги німецьких партнерів у Києві. Кай Вегнер під час зустрічі наших Захисників та медиків подякував також берлінській організації «Life Bridge Ukraine», яка ініціювала проєкт і реалізовує його з мерією Берліна. Та зазначив, що в партнерстві Берліна й Києва йдеться не про заяви і красиві жести, а про конкретну співпрацю і допомогу людям. Дякуємо нашим друзям за підтримку й допомогу!» – наголосив Віталій Кличко.

undefined


Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків