Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський центр дитячої нейрохірургії" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Лікарні для дітей
Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський центр дитячої нейрохірургії" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

 

01103, Київ вул. Підвисоцького, б.4Б

Адміністрація закладу
з 9.00 до 17.00 Пн-Пт.
сб-нед вихідний
Відділення нейрохірургії( чергова нейрохірургічна бригада) -
цілодобово, щоденно

(044)223-17-24- Відділення нейрохірургії, черговий лікар. Цілодобово,щоденно. 
(044)285-62-44 - Директор
Гайдаренко Ольга Олександрівна. пн-пт. з 9.00 до 17.00.

(044)223-17-24 - Завідуючий відділенням нейрохірургії
Синицький Сергій Іванович.пн.-пт.
 з 9.00 до 16.00.                       
(044)223-17-54 - Головний бухгалтер.
Гоменюк Ірина Василівна  пн.-пт. з 9.00 до 17.00.
Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

КНП " КМЦДН" здійснює господарську некомерційну діяльність, спрямовану на збереження та зміцнення здоров’я дитячого населення та досягнення інших соціальних результатів без мети одержання прибутку.

Предметом діяльності КНП " КМЦДН" надання спеціалізованої медичної допомоги та медичних послуг в стаціонарних та амбулаторних умовах, за спеціальністю лікар-нейрохірург дитячій.

Пріоритетними у стратегії  розвитку КНП "КМЦДН" є наступні цілі;

 • підвищення рівня надання медичної допомоги шляхом впровадження сучасних методів діагностики та лікування;
 • зміцнення  матеріально - технічної бази підприємства;
 • поліпшення  кадрової ситуації;
 • залучення додаткових фінансових ресурсів.

        Основним  завданням КНП "КМЦДН є підвищення ефективності лікування дітей з нейрохірургічною  патологією шляхом організації структури  допомоги, запровадження науково обґрунтованих принципів функціонування, впровадження нових лікувальних технологій , приведення   матеріально – технічного забезпечення служби до  світових  стандартів  з сучасними витратними матеріалами та обладнанням, що використовуються при обстеженні і лікуванні  нейрохірургічних хворих, що приведе до покращення результатів лікування, зменшення інвалідизації та смертності дітей з нейрохірургічною патологією .

Предметом діяльності КНП "КМЦДН є:

 • медична практика;
 • надання  спеціалізованої  медичної допомоги та медичних послуг в  амбулаторних, або стаціонарних умовах;
 • провадження діяльності, пов’язаної з придбанням, зберіганням, використанням, знищенням наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у порядку, визначену законодавством України;
 • видача та подовження лікарняних листків непрацездатності;
 • консервативне та оперативне лікування;
 • консультативно-діагностичні послуги;
 • взаємодія з закладами охорони здоров’я незалежно всіх форм власності та підпорядкування, вищими навчальними закладами, що готують фахівців медичного профілю, або забезпечують їх післядипломну освіту;
 • організація і проведення невідкладних лікарських оглядів та діагностичних обстежень відповідно до стану пацієнтів і потерпілих, що звернулися до приймального відділення, також їх госпіталізація до Центру за показаннями.

 

Особливості підприємства:

 • Функціонує в місті Києві відділення нейрохірургії, в якому надається ургентна допомога дітям  віком від 1 місяця до 18 років, виконуються планові нейрохірургічні операції та реабілітації дітей з нейрохірургічною патологією.
 • Функціонує єдиний в місті Києві травмпункт для дітей з травмами та гострими захворюваннями головного та спинного мозку, де ургентна допомога надається цілодобово.

     

Характеристика структурних підрозділів Центру: 

     

      В КНП «КМЦДН» створені всі умови для прискореної госпіталізації та акумуляція засобів для екстреної і інтенсивної допомоги.

       Проводяться  всі необхідні методи нейровізуалізації ( СКТ , МРТ ), рентгенологічні, ультразвукові (Нейросонографія) та лабораторні дослідження.

      Відділення широко використовує наявне сучасне обладнання та інструментарій ( операційні бінокулярні лупи, краніотом « Stryker», апарaт високочастотної діатермії « KLM Martin» з функцією аргонно-плазмової коагуляції, хірургічні електровидсмоктувачі, електрокоагуляційні апарати, пульсоксиметри, монітори пацієнта, операційний мікроскоп HAAG- STREIT SURGICAL 1000 ) . 

      Важливим є можливість забезпечення лікування ускладнень у нейрохірургічних хворих в умовах палат інтенсивної терапії. 

На сьогодні КНП «КМЦДН» є унікальною структурою, яке поєднує надання ургентної та планової  медичної допомоги, має відповідну матеріальну базу та  організаційно і комунікаційно забезпечує всебічну медичну допомогу дітям на високому рівні, який відповідає доказовій базі на рівні світових стандартів.

                   

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків