Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський клінічний ендокринологічний центр" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Спеціалізовані лікарні
Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський клінічний ендокринологічний центр" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

 

01054, Київ вул. Рейтарська, б.22

Стаціонар (планова госпіталізація)  08.00-15.42,  сб - нед вихідний
Амбулаторно-консультативне відділення (Євгена Чикаленка, 22а)
08.00-19.00, понеділок-п'ятниця
Адміністрація

пн-пт 08:00-16:00
сб-нд вихідний. 

Приймальня директора т. 235-29-65
В.о.директора Павленко Ганна Петрівна
Заступник директора з хірургічної допомоги  Демидюк Олександр Павлович т.272-28-45.
Заступник директора з економічних питань  Риженко Марина Аркадіївна т. 272-60-93.
Заступник директора з медичної допомоги - Кирилюк Катерина Миколаївна - т.272-31-27.
Завідувач відділу кадрів Бочкало Олена Іванівна т.272-29-54.
Приймальне відділення т.234-53-13
Відділення реабілітації ендокринних хворих з патологією серця та судин т.278-18-76.
Відділення загальної ендокринної патології та обміну речовин т.272-39-33.
Відділення загальної  ендокринної патології т.234-42-29
Діабетологічне відділення т.235-70-23
Відділення реабілітації хворих з патологією щитовидної залози т.272-32-42.
Відділення ендокринної хірургії т.272-22-41.
Відділення ендокринної гінекології т. 234-20-64.
Амбулаторно-консультативне відділення (реєстратура):
вул.Є.Чикаленка, 22А  т.235-20-84; вул.Рейтарська, 22 тел.272-21-49, 096-098-59-78
Клініко-діагностична лабораторія т. 272-39-19.
Урядова "гаряча лінія" т. 1554.

Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

У 1913 році на вулиці Рейтерській, 22 відбулася закладка триповерхової будівлі Товариства швидкої допомоги. У 1914 будівництво завершилося і відразу ж в ньому почав діяти військовий шпиталь на 360 поранених.

За часів Гетьманату частину будинку займало вперше створене тодішнім урядом Міністерство народного здоров’я й опікування України.

1953 року відкриті терапевтичне відділення, яке очолив д.м.н., професор Є.І.Ліхтенштейн і хірургічне відділення, що стало базою торакальної хірургії Інституту вдосконалення лікарів під керівництвом д.м.н., професора М.М.Амосова.

В 1955 році організовані відділення невідкладної терапії, неврологічне, ЛОР, гінекологічне відділення та друге терапевтичне відділення.

В різні роки в лікарні працювали видатні вчені: д.м.н., професор О.М.Авілова, д.м.н., професор І.П.Лернер, д.м.н., професор Г.А.Даштаянц, д.м.н., професор Є.В.Андрущенко, д.м.н., професор І.П.Дєдков.

Засновником ендокринної хірургії в Україні був д.м.н., професор, заслужений діяч науки А.К.Горчаков. Його послідовником є Заслужений лікар України, Лауреат Державної премії А.П.Степаненко, який до 2005 року оперував хворих з патологією щитоподібної залози в Центрі.

В 1993 році за ініціативи Миколи Васильовича Гульчія було створено Центр хірургії та реабілітації хворих з патологією щитоподібної залози, який він очолив.

01.10.2007 року Рішенням Київської міської Ради V сесії V скликання №362/3196 створений Київський міський клінічний ендокринологічний центр.

У лютому 2020 р в рамках реформування системи охорони здоров’я КМКЕЦ перетворено у Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський клінічний ендокринологічний центр" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (КНП «КМКЕЦ»).

На сьогодні КНП “КМКЕЦ”  є одним з провідних закладів в системі охорони здоров’я України, який надає комплексну доступну своєчасну висококваліфіковану допомогу населенню з ендокринною патологією в умовах стаціонару та амбулаторно.

 Є навчальною і науковою базою Національного державного медичного університету ім. О.О.Богомольця та Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика,.

КНП «КМКЕЦ»  розвиває такі напрямки ендокринологічної  служби:

Ендокринологію – діагностика та лікування хворих на  цукровий діабет, нецукровий діабет, захворювання гіпофіза, захворювання гіпоталамуса, зокрема, гіпоталамічний синдром, з порушенням обміну речовин, зокрема, метаболічний синдром, ожиріння дисліпідемії, з вторинними ураженнями серцево-судинної системи при ендокринних захворюваннях, профілактику ендокринних захворювань; профілактику та лікування «діабетичної стопи».

 Ендокринну хірургію – генетичні та епідеміологічні аспекти раку щитоподібної залози, діагностику та лікування захворювань щитоподібної та прищотоподібних залоз,діагностику та лікування первинного, вторинного , третинного гіперпаратиреозу, діагностику і лукування ендокринного остеопорозу, діагностику та лікування тиреотоксикозу.

Ендокринну гінекологію - лікування і діагностику дисгормональних розладів репродуктивної системи у жінок та захворювань молочних залоз.

КНП “КМКЕЦ” реалізує поставлені перед закладом цілі за принципом поєднання ефективного менеджменту керівництва, колективу кваліфікованих фахівців та застосування в лікувальному процесі передових технологій, концентрації ресурсів закладу на першочергових напрямах діяльності КНП “КМКЕЦ” для досягнення найкращих результатів.

 

Основні функції Центру  :

  - надає консультативну допомогу хворим ендокринного профілю, зокрема важких в діагностичному плані випадках, в разі неефективності терапії, що призначається хворим за місцем проживання. Здійснює консультації хворих як в умовах консультативної поліклініки Центру, так і виїзні.

-  проводить комплексне обстеження хворих із застосуванням сучасних лабораторних, ультразвукових, функціональних, інструментальних методів дослідження;

-  надає планову консервативну та хірургічну медичну допомогу пацієнтам з ендокринною патологією у поєднанні з іншими захворюваннями.

- проводить наукові дослідження в галузі ендокринології та висвітлює проблеми, пов’язані з поширенням ендокринної патології у населення, готує інструктивні, методичні матеріали щодо впровадження у практику роботу ЛПЗ міста Києва результатів наукових розробок.

- проводить науково – практичні  конференції,  що спрямовані на підвищення професійного рівня лікарів ендокринологів та молодших спеціалістів з медичною освітою.

       На сьогодні КНП «КМКЕЦ» є закладом, що надає висококваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу, забезпечує амбулаторне та стаціонарне обслуговування міста Києва та інших регіонів України. 

Послуги
 

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків