Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Київський міський клінічний ендокринологічний центр
Спеціалізовані лікарні
Київський міський клінічний ендокринологічний центр

 

Київ вул. Рейтарська, б.№ 22

Стаціонар 9.00-15.00 сб - нед вихідний
Поліклініка (Пушкінська 22а)
Консультативна поліклініка при Київському міському ендокринологічному центрі
Адміністрація

пн-чт 08:30-17:00
пт-     08:30-16:00
сб-нд вихідний. 

Приймальня головного лікаря т. 235-29-65 , ф.272-31-07
Директор Павленко Ганна Петрівна
Заступник директора з хірургічної допомоги  Демидюк Олександр Павлович т.272-28-45.
Заступник директора з економіки Мужевська Олена Іванівна т. 272-60-93.
Заступник директора з експертизи якості медичної допомоги - Кирилюк Катерина Миколаївна - т.272-31-27.
Завідувач відділу кадрів Бочкало Олена Іванівна т.272-29-54.
Відділення реабілітації ендокринних хворих з патологією серця та судин т.278-18-76.
Відділення загальної ендокринної патології та обміну речовин т.272-39-33.
Відділення реабілітації хворих з патологією щитовидної залози т.272-32-42.
Відділення ендокринної хірургії т.272-22-41.
Відділення ендокринної гінекології т. 234-20-64.
Клініко-діагностична лабораторія т. 272-39-19.
Приймальне відділення гінекології та ендокринології  т.272-35-77.
Приймальне відділення т.234-53-13.
Урядова "гаряча лінія" т. 1554.

Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

Лікарня (КМКЕЦ, раніше КМКЛ № 16) збудована в 1913 році для надання швидкої допомоги. Під час Першої Світової війни і Великої Вітчизняної війни у лікарні був шпиталь. В післявоєнні роки працювало Міністерство охорони здоров`я і станція швидкої медичної допомоги.

З 1953 року відкриті терапевтичне відділення, яке очолив д.м.н., професор Є.І.Ліхтенштейн і хірургічне відділення, що стало базою торакальної хірургії Інституту вдосконалення лікарів під керівництвом д.м.н., професора М.М.Амосова.

В 1955 році організовані відділення невідкладної терапії, неврологічне, ЛОР, гінекологічне відділення та друге терапевтичне відділення.

В лікарні працювали видатні вчені: д.м.н., професор О.М.Авілова, д.м.н., професор І.П.Лернер, д.м.н., професор Г.А.Даштаянц, д.м.н., професор Є.В.Андрущенко, д.м.н., професор І.П.Дєдков.

Засновником ендокринної хірургії в Україні був д.м.н., професор, заслужений діяч науки А.К.Горчаков. Його послідовником є Заслужений лікар України, Лауреат Державної премії А.П.Степаненко, який до 2005 року оперував хворих з патологією щитоподібної залози в Центрі та впродовж останніх 10 років консультував хворих.

 У 1985 році було відокремлено хірургічні ліжка для хворих з патологією щитоподібної залози на базі міської клінічної лікарні № 3. В 1993 році за ініціативи М.В.Гульчія  було створено Центр хірургії та реабілітації хворих з патологією щитоподібної залози, який він очолив.

В 1997 році  на базі  лікарні  було створено  перше в Україні міське  спеціалізоване  відділення патології клімаксу за підтримки доктора медичних наук,  професора Татарчук Т.Ф. На теперішній час це відділення  ендокринної гінекології де проводиться діагностика, консервативне та хірургічне лікування дисгормональних розладів репродуктивної системи у жінок. 

01.10.2007 року Рішенням Київської міської Ради V сесії V скликання №362/3196 створений Київський міський клінічний ендокринологічний центр.

Гульчій Микола Васильович доктор медичних наук, Заслужений лікар України, Головний лікар Київського міського клінічного ендокринологічного центру.

 

Центр розвиває такі напрямки ендокринологічної  служби:

Ендокринологію – діагностика та лікування хворих на  цукровий діабет, нецукровий діабет, захворювання гіпофіза, захворювання гіпоталамуса, зокрема, гіпоталамічний синдром, з порушенням обміну речовин, зокрема, метаболічний синдром, ожиріння дисліпідемії, з вторинними ураженнями серцево-судинної системи при ендокринних захворюваннях.

 Ендокринну хірургію – генетичні та епідеміологічні аспекти раку щитоподібної залози, діагностику та лікування захворювань щитоподібної та прищотоподібних залоз,діагностику та лікування первинного, вторинного , третинного гіперпаратиреозу, діагностику і лукування ендокринного остеопорозу, діагностику та лікування тиреотоксикозу.

 Комплексну реабілітацію хворих з ендокринною патологією- профілактику ендокринних захворювань; профілактику та лікування «діабетичної стопи», розвиток шкіл соціальної адаптації хворих на цукровий діабет.

Ендокринну гінекологію - лікування і діагностику дисгормональних розладів репродуктивної системи у жінок та захворювань молочних залоз.

 

Основні функції Центру  :

  - надає консультативну допомогу хворим ендокринного профілю, зокрема важких в діагностичному плані випадках, в разі неефективності терапії, що призначається хворим за місцем проживання. Здійснює консультації хворих як в умовах консультативної поліклініки Центру, так і виїзні.

-  проводить комплексне обстеження хворих із застосуванням сучасних лабораторних, ультразвукових, функціональних, інструментальних методів дослідження.

-  надає планову консервативну та хірургічну медичну допомогу профільним хворим.

-  проводить аналіз показників діяльності стаціонару та консультативної поліклініки .

-  аналізує показники поширеності і захворюваності на ендокринні хвороби, інвалідізації та смертності в Україні та м. Києві.

- проводить наукові дослідження в галузі ендокринології та висвітлює проблеми, пов’язані з поширенням ендокринної патології у населення, готує інструктивні, методичні матеріали щодо впровадження у практику роботу ЛПЗ міста Києва результатів наукових розробок.

- проводить науково – практичні  конференції,  що спрямовані на підвищення професійного рівня лікарів ендокринологів та молодших спеціалістів з медичною освітою.

 

КМКЕЦ є навчальною і науковою базою Національного державного медичного університету ім. О.О.Богомольця, Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика, відділу ендокринної гінекології ДУ І ПАГ НАМН України, кафедри екстремальної та військової медицини Української військово – медичної академії Міністерства оборони України.

 

Центр співпрацює з ДУ «Інститутом ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка АМН України», НДІ молекулярної біології та генетики, ДУ Інститутом нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова, ДУ Національним  інститутом раку МОЗ України, Київським міським клінічним онкологічним центром, Центром радіаційного захисту населення, Іллінойським університетом,( штат Іллінойс США), Колумбійським університетом,( штат Південна Кароліна), Університетом (штат Каліфорнія), м. Сан-Франциско, Університетом Максиміліана Людвіга м. Мюнхен, Університетською клінікою м. Стокгольм Швеція.

КМКЕЦ має ліцензію на медичну практику, сертифікат на систему управління якістю, який відповідає міжнародним стандартам якості  (ДСТУ ІSO 9001: 2009).

Центр акредитований на вищу категорію , акредитаційний сертифікат, серія ДОЗ №00056. В центрі працює понад 65% лікарів з вищою категорією. 20 лікарів мають вчені звання. Досвід практичній діяльності співробітників центру висвітлено у понад 300 публікаціях, понад 20 державних патентах на винахід хірургічного та консервативного лікування.

Гульчій Микола Васильович -видатний хірург, який  має унікальні здобутки в галузі хірургічного лікування щитоподібної залози.

Були зареєстровані Патенти на винаходи:

-          спосіб зупинки кровотечі при операціях на щитоподібній залозі;

-          спосіб формування кукси щитовидної залози при хірургічному лікуванні зобу;

-          спосіб косметичного підшкірного доступу до метастатичних лімфовузлів шиї при злоякісних пухлинах щитовидної залози.

-           спосіб хірургічного лікування раку щитовидної залози; 

-          спосіб ранньої діагностики злоякісних пухлин;

-          спосіб хірургічного лікування вузлового зоба;

-          процес діагностики метастазів медулярного раку щитоподібної залози;

-          процес діагностики йод-резистентних метастазів високодиференційованого раку щитоподібної залози;

-          процес видалення вузлових форм зобу у поєднанні з раком щитоподібної залози;

-          спосіб проведення операцій при хірургічному лікуванні щитоподібної залози;

-          спосіб видалення загрудинно розміщених вузлових форм зобу значних розмірів;

-          спосіб ранньої діагностики злоякісних пухлин;

-           спосіб хірургічного лікування злоякісних пухлин щитоподібної залози з екстратиреоїдною інвазією в трахеостравохідну борозну;

-           спосіб видалення метастатичних вузлів раку щитоподібної залози по ходу зворотного нерва.

      Саме в Україні ,вперше у світовій практиці, починаючи з 2002 року застосовується новітній метод боротьби зі злоякісними новоутвореннями під час операції на щитоподібній залозі – кріодиструкцію. Сьогодні кріохірургічний метод оперативного лікування злоякісних новоутворень щитоподібної залози відомий в столиці, регіонах України, а також в близькому і далекому зарубіжжі. Запропонований М.В.Гульчієм метод кріохірургічного  лікування онкологічних захворювань дає обнадійливі результати і перспективи на виздоровлення.

 

 В 2013 році вперше у світовій практиці М.В. Гульчій застосував новітній метод боротьби зі злоякісними новоутвореннями електрозварювальну технологію на електрохірургічному апараті ЕКВЗ – 300 «ПАТОНМЕД», завдяки якої вдається швидко та безкровно здійснювати розділення тканин, мобілізацію органів та судин, видалення пухлин.

 

В Центрі, вперше в Україні впроваджено в практику 100% експрес патогістологічне дослідження під час операції, одним із перших впроваджено в практику тонкоголкова аспіраційно – пункційна біопсія щитоподібної залози під контролем ультразвукової діагностики, що покращило діагностику пухлин.

 

       На сьогодні КМКЕЦ є закладом, що надає висококваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу, забезпечує амбулаторне та стаціонарне обслуговування районів міста Києва та інших регіонів України.

       Наш Центр займається активною хірургічною практикою. Щорічний облік роботи  становить: понад 10 тис. пролікованих хворих, понад 80 тис. консультацій проведених спеціалістами , 2000-2200 операцій, з них понад 300 операцій з приводу злоякісних новоутворень щитоподібної та паращитоподібних залоз. Виконується понад 40 тис. ультразвукових досліджень, понад 480 тис. лабораторних досліджень, з них до 40 тис. гормональних досліджень, понад 20 тис. патологогістологічних досліджень операційного та біопсійного матеріалу.

 

 

 

 

Послуги
 

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків