Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Філія № 5, КНП «КДЦ» Шевченківського району
Консультаційно-діагностичні центри (поліклініки)
Філія № 5, КНП «КДЦ» Шевченківського району

 

вул. Щербаківська, б.70

Реєстратура: понеділок - п,ятниця з 800до 1900 субота з 900до 1300 

Завідувач філією проводить особистий прийом  громадян у понеділок  з 1200до 1500  та середу  з 1400до 1600  

прийом лікарів спеціалістів проводиться  у будні  з 800до 1900  щоденно, згідно з розкладом роботи.

по суботах з 900до 1300 працює жіноча консультація, приймає черговий стоматолог та черговий хірург.

лабораторія (загальний аналіз крові,аналіз сечі та калу):  будні - з 800до 1000

 Завідувач філії № 3 КНП "КДЦ" – Мартинюк Андрій Анатолієвич

Тел: 440-00-35

Старша медична сестра – Петровська Вікторія Анатоліївна

Тел: 400-21-98

Реєстратура: 400-21-07; 400-23-95

Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

 Філія№ 5 КНП «КДЦ» Шевченківського району  м. Києва, розташована по вулиці Данила Щербаківського,70  в мальовничому  мікрорайоні  « Нивки».

Усі медичні потужності знаходяться в сучасній 4х поверховій будівлі. До складу філії входять такі структурні підрозділи :  реєстратура; маніпуляційний кабінет; денний стаціонар;  фізіотерапевтичне відділення; жіноча консультація; кабінет УЗД; терапевтичне відділення; кабінет функціональної діагностики; хірургічне відділення; офтальмологічний кабінет; стоматологічне відділення; клініко-діагностична лабораторія; відділення променевої діагностики.

Фізіотерапевтичного відділення знаходиться на 2 –му поверсі. Кабінети фізіотерапевтичного відділення: електролікування; світлолікування; кабінет ЛФК ( обладнаний необхідним оснащенням та стійками механотерапії ); кабінети масажу (2)Теплолікування ( 1-й поверх ). На базі ФТВ працює водолікування ( душ Шарко     «Невада», ванна бальнеологічна «Фейзер», сауна, басейн)

Терапевтичне відділення знаходиться на всіх поверхах філії № 5:
на першому поверсі знаходяться долікарський кабінет, інфекційний кабінет, кардіолог та денний стаціонар;
на другому поверсі – гастроентеролог, кардіолог;
на третьому поверсі – дерматовенерологи, алерголог, психолог, кабінет функціональної діагностики;
на четвертому поверсі – невропатологи та ендокринолог, консультативна допомога фахівців: кардіолога; ендокринолога; інфекціоніста; невропатолога; алерголога; дерматолога; гастроентеролога; психолога; лікаря функціональної діагностики; лікаря-терапевта денного стаціонару.

Алергологічний кабінет: консультація хворих на алергічну та бронхо-легеневу патологію; дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) і тести з бронхолітиками; діагностика бронхіальної астми, ХОЗЛ і ступеню важкості; підбір інгаляторів для зняття нападів задухи та базисної терапії бронхообструктивних захворювань; визначення рівня контролю бронхіальної астми в динаміці.

 Ендокринологічний кабінет: консультація пацієнтів  з метою своєчасного виявлення хворих на цукровий діабет та патологію щитоподібної залози;  вимірювання показників цукру крові (при наявності глікометру, тест-смужок та скарифікаторів);  вимірювання рівня глікованого гемоглобіну (при наявності картриджу з реактивами для аналізатора).

 Неврологічний кабінет: консультативна допомога; лікувальний масаж при неврологічних захворюваннях; мануальна терапія захворювань хребта.

 Інфекційний кабінет: консультативна допомога хворим з підозрою на інфекційні захворювання; бактеріологічні дослідження на дифтерію, кишкову групу, крові на гемокультуру та стерильність; бакпосіви на флору та чутливість до антибіотиків сечі, слизу із зіву, носу, мокроти, з рани (при наявності транспорту для доставки матеріалу в баклабораторію).

 Гастроентерологічний кабінет: обстеження органів черевної порожнини (УЗД)

 Дерматологічний кабінет: амбулаторне лікування хворих на шкірні та венерологічні захворюваня; виконання маніпуляцій (є пристосований маніпуляцій ний кабінет, інсталяційна кімната); дослідження крові на RW; бакпосіви урогенітальні на гонорею, стафілокок та ін..; місцеве лікування екземи.

Психологічний кабінет: використання діагностичних методик: опитувальників Леонгарда-Шмішека, Я.Стреляу, тесту самоактуалізації (САТ), шкали депресії Гамільтона (HDRS), опитувальника для виявлення та оцінки невротичних станів Мендєлєвич, методики вивчення показників та форм агресії Барса-Дарки, шкали визначення особистої та реактивної тривожності Спілберга-Ханіна та ін..; психотерапія в рамках Гештальт-підходу, поведінкова та раціональна психотерапія.

Денний стаціонар: забезпечення стаціонарною допомогою хворих, що не потребують цілодобового медичного спостереження; внутрішньовенні крапельне та струйне введення медикаментів; внутрішньом’язові, підшкірні ін’єкції.

Кабінет функціональної діагностики: електрокардіографія та ритмограма, розшифровка показників; реоенцефалографія; реовазографія; добовий моніторинг ЕКГ і АТ (Холтер).

Кабінет долікарського прийому: вимірювання артеріального тиску; вимірювання температури.

Офтальмологічний кабінет знаходиться на 3-му поверсі, в лівому крилі. Кабінети №№ 326,№324. Кабінет офтальмологічний № 324; кабінет офтальмологічний №326; «Темна кімната» з діагностичною апаратурою.

Стоматологічне відділення  надає лікувально-хірургічну допомогу та  має сучасне обладнання . Всі стоматологічні установки 2007-2014 року випуску, обладнані ультразвуковими скалерами для зняття зубних відкладень та ультразвукової обробки кореневих каналів, фото полімерними лампами. У відділенні є власна реєстратура та можливість запису на прийом до лікаря по телефону. На кожного пацієнта ведеться окрема стоматологічна картка (форма 043/о), отримується інформована добровільна згода пацієнта на проведення діагностики, лікування та на проведення операції та знеболення а також інформована добровільна згода пацієнта на обробку персональних данних.

      Лікарі відділення висококваліфіковані спеціалісти, серед  яких  8 мають вищу категорію, 3 - першу, 4 - другу і 3 лікаря, що в 2015 році будуть атестовані на другу категорію. Лікарі відділення мають досвід роботи в приватних стоматологічних клініках та володіють усіма сучасними методиками лікування зубів. 

рентген кабінет № 413, знаходиться на четвертому поверсі медичного закладу.  В рентген кабінеті працюють 2-є кваліфікованих лікарів рентгенологів та один рентген-лаборант.

Хірургічне відділення розташоване на третьому поверсі медичного закладу в лівому крилі. Консультативна допомога фахівців: хірурга, травматолога, уролога, отоларинголога, онколога, офтальмолога.

Травматологія та ортопедія: надання допомоги при неускладнених амбулаторних травмах : консультація травматолога, Ro гр. Суглобів та кісток, усунення вивихів, закрита репозиція уламків під м/а, накладання гіпсових пов”язок, ведення хворих травматологічного профілю з  контролем фіксуючих пов”язок,  Ro- контроль, коррекція лікування у постіммобілізаційному періоді : ЛФК; масаж; фізіотерапевтичні процедури. Консультація та лікування хворих із захворюваннями опорно-рухового апарату: медикаментозне, в/суглобові та параартикулярні блокади, пункції суглобів та суглобових сумок.

Жіноча консультація розташована на другому поверсі медичного закладу в лівому крилі. До складу жіночої консультації входять: 4 кабінети прийому лікарів; палата денного стаціонару; мала операційна; процедурний кабінет.

 

 

 

Послуги
Акушерство та гінекологія Фізіотерапія, водолікування, іглорефлексотерапія
 

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків