Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Філія №5, КНП "Консультативно-діагностичний центр" Шевченківського району м. Києва
Консультативно-діагностичні центри (поліклініки)
Філія №5, КНП "Консультативно-діагностичний центр" Шевченківського району м. Києва

 

04111, Київ вул. Данила Щербаківського, б.70

Реєстратура: понеділок - п,ятниця з 800до 1900 
Лікарі приймають у будні щоденно  з 800до 1900
Попередній запис у реєстратурі або через Helsi.me посиланням:
https://helsi.me/clinic/65aaaa2a-b7a1-4ea2-bd4f-4f01c9c8093e 

 

 Завідувач філії №5  КНП "КДЦ" – Мартинюк Андрій Анатолійович

Тел: 400-00-35

Старша медична сестра – Петровська Вікторія Анатоліївна

Тел: 400-21-98

Реєстратура:  400-23-95

Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

 Філія№ 5 КНП «КДЦ» Шевченківського району  м. Києва, розташована по вулиці Данила Щербаківського,70  в мальовничому  мікрорайоні  « Нивки».
У філії надаються послуги за наступними пакетами Програми медичних гарантій:
№9 профілактика, діагностика,спостереження та лікування в амбулаторних умовах
№10 мамографія
№21діагностика, лікування та спостереження осіб із ВІЛ*(з підозрою на ВІЛ)
№34 стоматологічна допомога
№35 ведення вагітності
№60 Медичний огляд осіб,який організовується ТЦК та СП.

  До складу філії входять такі структурні підрозділи :  реєстратура; маніпуляційний кабінет; денний стаціонар;  фізіотерапевтичне відділення; жіноча консультація; кабінет УЗД; терапевтичне відділення; кабінет функціональної діагностики; хірургічне відділення; офтальмологічний кабінет; стоматологічний кабінет; клініко-діагностична лабораторія; рентгенологічне відділення  

Фізіотерапевтичне відділення знаходиться на 2 –му поверсі. Кабінети фізіотерапевтичного відділення: електролікування; світлолікування; кабінет ЛФК ( обладнаний необхідним оснащенням та стійками механотерапії )

Терапевтичне відділення знаходиться на всіх поверхах філії № 5:
на першому поверсі знаходяться інфекційний кабінет,  денний стаціонар;
на другому поверсі – приймає кардіолог, алерголог, невропатолог;
на третьому поверсі –  розташовані кабінети дерматовенеролога, кабінет функціональної діагностики;
на четвертому поверсі –  приймають   ендокринологи, стоматологи, невропатолог.

Алергологічний кабінет: консультація хворих на алергічну та бронхо-легеневу патологію; дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) і тести з бронхолітиками; діагностика бронхіальної астми, ХОЗЛ і ступеню важкості; підбір інгаляторів для зняття нападів задухи та базисної терапії бронхообструктивних захворювань; визначення рівня контролю бронхіальної астми в динаміці.

 Ендокринологічний кабінет: консультація пацієнтів  з метою своєчасного виявлення хворих на цукровий діабет та патологію щитоподібної залози;  вимірювання показників цукру крові (при наявності глікометру, тест-смужок та скарифікаторів);  вимірювання рівня глікованого гемоглобіну (при наявності картриджу з реактивами для аналізатора).

 Неврологічний кабінет: консультативна допомога; лікувальний масаж при неврологічних захворюваннях.

 Інфекційний кабінет: консультативна допомога хворим з підозрою на інфекційні захворювання; бактеріологічні дослідження на дифтерію, кишкову групу, крові на гемокультуру та стерильність; бакпосіви на флору та чутливість до антибіотиків сечі, слизу із зіву, носу, мокроти, з рани (при наявності транспорту для доставки матеріалу в баклабораторію).

  Дерматологічний кабінет: амбулаторне лікування хворих на шкірні та венерологічні захворюваня; виконання маніпуляцій (є пристосований маніпуляцій ний кабінет, інсталяційна кімната); дослідження крові на RW; бакпосіви урогенітальні на гонорею, стафілокок та ін., місцеве лікування екземи, цифрова дерматоскопія новоутворень шкіри.

Денний стаціонар: забезпечення стаціонарною допомогою хворих, що не потребують цілодобового медичного спостереження; внутрішньовенні крапельне та струйне введення медикаментів; внутрішньом’язові, підшкірні ін’єкції.

Кабінет функціональної діагностики: електрокардіографія та ритмограма, розшифровка показників;  добовий моніторинг ЕКГ і АТ (Холтер).

Офтальмологічний кабінет знаходиться на 3-му поверсі, в лівому крилі. Кабінет  №324. «Темна кімната» з діагностичною апаратурою.

Стоматологічний   надає ургентну лікувально-хірургічну допомогу та  має сучасне обладнання . 
 Рентген відділення  знаходиться на четвертому поверсі медичного закладу.  В рентген кабінеті працюють кваліфіковані лікарі рентгенологи та рентген-лаборанти. На першому поверсі працює кабінет мамографії - каб.115.

Хірургічне відділення розташоване на третьому поверсі медичного закладу в лівому крилі. Консультативна допомога фахівців: хірурга, травматолога, уролога, отоларинголога, онколога, офтальмолога.

Травматологія та ортопедія: надання допомоги при неускладнених амбулаторних травмах : консультація травматолога, Ro гр. Суглобів та кісток, усунення вивихів, закрита репозиція уламків під м/а, накладання гіпсових пов”язок, ведення хворих травматологічного профілю з  контролем фіксуючих пов”язок,  Ro- контроль, коррекція лікування у постіммобілізаційному періоді 

Жіноча консультація розташована на другому поверсі медичного закладу в лівому крилі. До складу жіночої консультації входять: 4 кабінети прийому лікарів; палата денного стаціонару; мала операційна; процедурний кабінет.

 

 запис проводиться через реєстратури КНП "КДЦ" Шевченківського району та за допомогою додатку HELSI.me

 

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків