Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський пологовий будинок №1" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Пологові будинки
Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський пологовий будинок №1" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

 

01011, Київ вул. Арсенальна, б.5
Адміністрація - 8:30-17:00
Сб-Нд вихідний

Стаціонар- щоденно, цілодобово.
Приймальна директора - 286-52-09
Відділ кадрів - 285-68-19
Бухгалтерія - 286-53-18
Стіл довідок - 285-05-77
Акушерське приймальне відділення - 285-07-33 (цілодобово)
Пологовий блок - 285-30-87
Гінекологічне відділення - 286-53-09 (цілодобово)
Відділення патології вагітності  - 285-31-36 
Клініко-діагностична лабораторія - 285-07-08

Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

Сучасний лікувальний комплекс Печерського району - пологовий будинок #1 має багате минуле. Сама будівля лікувального закладу була побудована у 1918 році на території старої фортеці і одразу ж цей пологовий будинок заявив про себе у місті, як один із провідних, поряд із відомими клініками. Згодом активна практична діяльність зробила цей пологовий будинок провідним центром по підготовці професіоналів Київського медичного інституту ім.Богомольця.
У 1984 році відбулося друге народження відомого лікувального закладу - на місці старої будівлі був побудований новий п'ятиповерховий корпус, розрахований на 100 акушерських місць, з 4-ма новими пологовими залами, 3-ма операційними, оновленими зручними одно- та двухмісними палатами, які з'явилися у пологовому будинку для того, щоб процес появи малюків на світ був безпечним та комфортним. Через шість років, у 1990 році, був реконструйований і двухповерховий гінекологічний корпус.
За останні роки у пологовому будинку значно покращилися умови перебування мати та дитини. Відкрились 13 індивідуальних пологових залів, які оснащені новітнім медичним обладнанням. Кожен пологовий зал відповідає побажанням майбутньої мами, яка хоче народжувати свого малюка в найкращих умовах. Також у 2010 році було створено відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених, розраховане на 4 місця. У відділенні є все необхідне для лікування та виходжування недоношених дітей, дітей з малою масою тіла та дітей з порушенням раннього періоду адаптації. Є все необхідне для проведення інфузійної терапії, штучної вентиляції легень, фототерапії, а також апаратура для моніторингу життєво-важливих функцій новонародженого.
Сучасний Київський міський пологовий будинок #1 - це біля трьохсот висококваліфікованих співробітників, готових прийти на допомогу у потрібний час. Всі лікарі мають першу або вищу категорію. Сучасне медичне обладнання та професійний індивідуальний підхід - це те, що завжди авторитетно виділяло пологовий будинок #1. Жіноче населення щоденно звертається до спеціалістів акушерської справи, як у плановому, так і в ургентному порядку.
У стінах пологового будинку знаходиться клінічна база кафедри акушерства та гінекології #1 Київської медичної академії післядипломної освіти лікарів ім.П.Л.Шупика. Багатолітня успішна наукова, навчальна та лікувальна практика прославила кафедру та академію в цілому далеко за межі Києва.

        

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків