Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини мед. закладів / КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Святошинського району
Важливість грудного вигодовування

23.09.2015

Медичні  працівники філії №2 КНП «ЦПМСД №1» активно підтримують і пропагандують  важливість грудного вигодовування серед батьків, діти яких спостерігаються  на  території  обслуговування.

 Грудне вигодовування має важливе значення, так як воно створює найкращі умови для того, щоб дитина була здорова, гарно росла і розвивалася. Грудне вигодовування забезпечує фізіологічний та імунобіологічний розвиток, забезпечує профілактику патології шлунково-кишкового тракту та цукрового діабету, сприяє інтелектуальному розвитку дитини, оскільки це - повноцінне харчування дитини та захист від інфекційних і алергічних захворювань.

З метою розповсюдження інформації про переваги грудного вигодовування та перевірки знань батьків, філією №2 на офіційному сайті kids-pmsd1.wix.com/-kids була проведена призова вікторина. Питання до вікторини було сформовано на основі статті про переваги грудного вигодовування, викладеної на сайті. Призи були надані на благодійній основі компанією Hipp та магазином дитячих іграшок. Серед учасників було визначено 9 переможців генератором випадкових чисел (www.random.org).

 


Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків