Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини мед. закладів / Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Святошинського району м. Києва
Новини
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Святошинського району м. Києва  
Всесвітній день здоров'я (World Health Day)

07.04.2016

Всесвітній день здоров´я (World Health Day) відзначається щороку 7 квітня в день створення (1948 рік)  Всесвітньої Організації Охорони Здоров´я (ВООЗ)  (World Health Organization, WHO).

За час, що минув з того історичного моменту, членами ВООЗ стали 194 держави світу.  Проведення Дня здоров´я  увійшло в традицію з 1950 року.

далі

 

 

КНП «ЦПМСД №1» Святошинського району м. Києва проведено навчання

16.12.2015

15 грудня 2015 в КНП «ЦПМСД №1» Святошинського району м. Києва проведено навчання з питань охорони праці, пожежної та електробезпеки з завідувачами амбулаторій, завідувачами господарствами.

         Навчання проведено відповідно до затвердженого «ПЛАНУ-ГРАФІКУ проведення навчання», «Тематичного плану навчання» та «Програми навчання з питань охорони праці посадових осіб у КНП «ЦПМСД №1».

         Навчанням були охоплені наступні теми:

  1. Законодавство України про охорону праці, основні положення Законів: «Про охорону праці», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», КЗпП;

  2. Організація роботи з охорони праці на підприємстві (на прикладі КНП «ЦПМСД №1»);

  3. Пожежна безпека;

  4. Електробезпека; 

  5. Надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку.

далі

 

 

Майстерня здоров’я

17.11.2015

В рамках проекту «Майстерня здоров’я» в  КНП «ЦПМСД №1», вул. Чорнобильська,5/7 13 – 14 листопада 2015 року  проведені  заходи, присвячені  Всесвітньому дню діабету, а  саме:

-         вимірювання артеріального тиску;

-         вимірювання цукру крові;

-         реєстрація ЕКГ.

Всього виміряно:

-         цукру крові у 300 відвідувачів;

-         артеріального тиску у 210 відвідувачів;

-         зареєстровано ЕКГ у 32 відвідувачів.

Виявлено 6 осіб з підозрою на гіпертонічну хворобу та 7 осіб з підозрою на цукровий діабет. Пацієнтам надані відповідні рекомендації.

далі

 

 

Всесвітній День серця

01.10.2015

         В КНП «ЦПМСД №1» Святошинського району  25.09, 29.09 та 30.09. 2015 року проведені заходи, приурочені до Всесвітнього Дня серця.

         Всесвітній День серця відзначається 29 вересня, та вперше був організований в 1999 році за ініціативою Всесвітньої  федерації  серця. Цю  ініціативу підтримала Всесвітня організація  охорони здоров’я,  ЮНЕСКО  та інші організації.

         Хвороби  системи  кровообігу щороку  забирають  життя  до 17.5 млн. людей, 9,5 млн.  щорічних  випадків смерті  у світі обумовлено підвищеним артеріальним тиском.

         Проведені заходи:

-         Виміряно артеріальний тиск       (визначено підвищений  у        осіб)

-         Зареєстровано  ЕКГ у 63 осіб, 2 пацієнта госпіталізовано з підозрою на інфаркт міокарда

-         Визначення рівня глюкози в крові у     осіб.

Всі пацієнти з підвищеним артеріальним тиском, рівнем глюкози в  крові направлені на консультацію до сімейних лікарів та лікарів-терапевтів дільничних.

далі

 

 

Важливість грудного вигодовування

23.09.2015

Медичні  працівники філії №2 КНП «ЦПМСД №1» активно підтримують і пропагандують  важливість грудного вигодовування серед батьків, діти яких спостерігаються  на  території  обслуговування.

 Грудне вигодовування має важливе значення, так як воно створює найкращі умови для того, щоб дитина була здорова, гарно росла і розвивалася. Грудне вигодовування забезпечує фізіологічний та імунобіологічний розвиток, забезпечує профілактику патології шлунково-кишкового тракту та цукрового діабету, сприяє інтелектуальному розвитку дитини, оскільки це - повноцінне харчування дитини та захист від інфекційних і алергічних захворювань.

З метою розповсюдження інформації про переваги грудного вигодовування та перевірки знань батьків, філією №2 на офіційному сайті kids-pmsd1.wix.com/-kids була проведена призова вікторина. Питання до вікторини було сформовано на основі статті про переваги грудного вигодовування, викладеної на сайті. Призи були надані на благодійній основі компанією Hipp та магазином дитячих іграшок. Серед учасників було визначено 9 переможців генератором випадкових чисел (www.random.org).

 

далі

 

 

Впроваджено в роботу ще три ЕКГ- апарати

22.09.2015

21.09.2015 року впроваджено в роботу ще  три  ЕКГ-  апарати «Юкард – 100»  з 

функцією  телеметрії в окремо розташованих АЗПСМ Центру а саме:

- АЗПСМ №1    - вул. Бударіна, 3-в;

- АЗПСМ №4    - вул. Вернадського, 53;

- АЗПСМ №13  - вул. Наумова, 31.

         Всього у Центрі підключено 6 ЕКГ- апаратів з функцією  телеметрії.

далі

 

 

Впровадження телеметричної ЕКГ- діагностики

18.09.2015

В КНП «ЦПМСД №1» з 09.09.2015 року розпочато впровадження телеметричної  ЕКГ- діагностики. Підключено три електрокардіографи «Юкард – 100» за адресами:

 вул. Чорнобильська, 5/7;

Філія № 1, вул. Булаховського, 26; 

Філія № 2,  вул. Уборевича, 11.

Планується підключення ще трьох електрокардіографів на 21.09.2015 рік.

далі

 

 

 

1  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків