Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини мед. закладів / Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський центр дитячої нейрохірургії" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Благодійна допомога Словаччини

18.05.2015

Катерина Ющенко відвідала Київський міський центр дитячої нейрохірургії

 11 Вересня 2014

11 вересня 2014 року Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду» Україна 3000» пані Катерина Ющенко відвідала Київський міський центр дитячої нейрохірургії. Вона взяла участь в акції з передачі фінансової допомоги Центру, влаштованій Посольством Словацької Республіки в Україні.
В акції взяли участь Міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак, Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Юрай Сівачек, заступник міністра охорони здоров’я України Василь Лазоришинець, екс-міністр охорони здоров’я Микола Поліщук, головний лікар Київського міського центру дитячої нейрохірургії Олександр Гончарук.
Республіка Словаччина надає суттєву допомогу Україні у складні для неї часи. З початку 2014 року з боку різних установ Словаччини Україна отримала матеріальну та фінансову гуманітарну допомогу, медичні та реабілітаційні послуги. В нашій країні розгорнуті консультаційні та тренінгові програми, проекти, спрямовані на розвиток. Словаччина багато робить для українських військових у зоні АТО: проведені заходи, пов’язані з військовою освітою для медиків і саперів, передана медична гуманітарна допомога. Посольство Словаччини відкрило грантовий проект для громадян України, а наші студенти отримали стипендію від Уряду Словацької Республіки. Загальна сума гуманітарної допомоги та допомоги розвитку від Словаччини для України у 2014 році перевищила 750 тисяч євро.
Подія, що пройшла у Центрі дитячої нейрохірургії, продемонструвала, що Словацька Республіка дбає і про українських дітей. За сприяння Фонду «Україна 3000» Посольство Словацької Республіки в Україні передало Центру благодійну допомогу у розмірі 10 тисяч євро. Мирослав Лайчак та Юрай Сівачек передали головному лікарю Олександру Гончаруку сертифікат на зазначену суму. У церемонії взяла участь пані Катерина Ющенко.
Пані Катерина подякувала Словаччині за неоціненну допомогу, яка так необхідна Україні у даний час. «Мені дуже приємно, що сьогодні, коли увага всього світу зосереджена на Сході України, ви не забуваєте про наших дітей, – сказала вона. – Я рада, що цю допомогу отримає Центр дитячої нейрохірургії. Ця лікарня – одна з кращих в Києві, тут працюють досвідчені лікарі, які використовують усі можливості, щоб повертати здоров’я нашим дітям».
Приймаючи допомогу Олександр Гончарук повідомив, що кошти будуть спрямовані на обладнання операційної, а на гроші, які залишаться, Центр закупить медикаменти. «Я щиро дякую людям, які цінують життя дітей і працю лікарів», – сказав він.
Київський міський центр дитячої нейрохірургії співпрацює з Фондом «Україна 3000» за програмою «Від лікарні до лікарні». Зокрема, два роки поспіль Центр отримує обладнання у рамках спільної програми Фонду та компанії «МакДональдз Юкрейн» «День Щастя».


Стаття з сайту Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» «http://www.ukraine3000.org.ua/print/news/8450.html


Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків