Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини мед. закладів / Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський центр дитячої нейрохірургії" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Новини
Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський центр дитячої нейрохірургії" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  
Майстер-клас “Планування лікування тригоноцефалії та передньої плагіоцефалії - від діагностики до хірургічної корекції”

07.12.2023

Практичний майстер-клас з корекції краніосиностозів провів професор Роман Хонсарі (Париж, Франція) для мультидисциплінарних команд українських лікарів (щелепно-лицевий хірург + нейрохірург). 
 
Майстер-клас “Планування лікування тригоноцефалії та передньої плагіоцефалії - від діагностики до хірургічної корекції” відбувся в п’ятницю, 1 грудня, в рамках конференції “Краніофаціальна хірургія: сучасний стан та перспективи розвитку”.
 
Роман Хонсарі - професор черепно-лицевої хірургії у Лікарні дитячих хвороб Некер Паризького університету.  Керівник лабораторії черепно-лицевого росту та форми, медичний директор Центральної платформи 3D-друку AP-HP та медичний директор Центру обробки даних про здоров’я. З 2023 року очолює Кафедру кількісної медицини та адитивних технологій в лікарні Брусо. В Україні професор Хонсарі перебуває на запрошення Кафедри ЩЛХ та НМУ ім. О.О. Богомольця. 
 
Краніосиностози - це велика група вроджених вад розвитку мозкового та лицевого черепа, що можуть супроводжуватись формуванням розумової відсталості, вираженими естетичними недоліками, функціональними розладами. Вони потребують лікування в ранньому дитячому віці мультидисциплінарною командою, до складу якої входять нейрохірургії, щелепно-лицеві хірурги, педіатри, анестезіологи, офтальмологи, ЛОРи, психологи, фахівці з розладів сну генетики та інші спеціалісти. 
 
На майстер-класі професор Хонсарі ознайомив українських фахівців з принципами організації допомоги пацієнтам з вродженою краніофаціальною патологією у Франції, основними засадами функціонування мультидисциплінарних команд, а також продемонстрував на практиці, як здійснюється планування та проводяться остеотомії лицевого та мозкового черепа для корекції вад. 
 
Майстер-клас відвідали лікарі з  КНП "Київський міський центр дитячої нейрохірургії".
 
Хочемо висловити велику вдячність професору Роману Хонсарі за його мужність відвідати Київ під час війни.

далі

 

 

Послуги які надаються в КНП " Київський міський центр дитячої нейрохірургії"

12.09.2023

1. Хірургічні операції дітям в умовах стаціонару

2.Стаціонарна допомога   дітям без проведення хірургічних операцій

3.Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах

4. Хірургічні операції  дітям в умовах стаціонару

далі

 

 

Пластика дефектів черепа у дітей - безкоштовно!

30.03.2016

 

КМЦДН проводить реконструктивно-відновні операції на черепі при дефектах різної складності у дітей м. Києва високоякісними титановими імплантами

 

далі

 

 

Благодійна допомога Словаччини

18.05.2015

Катерина Ющенко відвідала Київський міський центр дитячої нейрохірургії

далі

 

 

 

1  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків