Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги"
Лікарні для дорослих
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги"

 

02166, Київ вул. Братиславська, б.3
Цілодобово
5276910, 5180629 - Реєстратура;
5185111, 5276908 - Стіл довідок;
5276999 - Приймальня головного лікаря;
5276999 - Головний лікар Ткаченко Олександр Анатолійович
5276901 - Заступник гол. лікаря з мед. частини - Береговий Олександр Васильович;
5276902 - Заступник гол. лікаря з хірургії - Березенко Іван Михайлович;
5276907 - Заступник гол. лікаря з медсестринства - Вдовченко Любов Михайлівна;
________________________________________________________________________________________


Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги є комплексною науковою і лікувально-профілактичною установою для надання в стаціонарі цілодобової невідкладної медичної допомоги населенню при гострих захворюваннях, травмах,  нещасних випадках та отруєннях.

В березні   виповнюється 31 рік з дня відкриття  Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги . 

Виконуючи функцію багатопрофільної лікарні, вона є базою підвищення кваліфікації лікарів та середнього медичного персоналу, а також базою проходження інтернатури з хірургії, нейрохірургії, анестезіології, патанатомії, медицині невідкладних станів.

З 2005 року по теперішній час лікарню очолює Олександр Анатолійович Ткаченко,  Заслужений лікар України, кандидат медичних наук.

 З 16 березня 1985 року до сьогоднішнього дня лікарня працює в ургентному режимі і 31 рік практично цілодобово надає хворим і потерпілим висококваліфіковану екстрену стаціонарну допомогу та являється науково-організаційним методичним і навчальним центром міста з питань екстреної допомоги. Тісно взаємодіє з Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф , з лікувально-профілактичними закладами міста Києва, ЛШМД України та з немедичними установами в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

На початок 2016 року ліжковий фонд лікарні становить 710 ліжок, із них за профілем:

  • хірургічних - 280;

  • травматологічних – 130;

  • нейрохірургічних – 140;

  • судинної хірургії – 30;

  • терапевтичних – 80;

  • кардіологічних – 50;

  • реанімаційних – 48.

Установа має всі необхідні для надання ургентної допомоги підрозділи. Функціонують чотири хірургічних відділення, три нейрохірургічних, два травматологічних, відділення політравми, судинної хірургії, спеціалізованої травматології, інфарктне відділення, відділення токсикології, відділення невідкладної терапії 4 відділення інтенсивної терапії( загального профілю, невідкладних станів, нейрохірургічного профілю, екстрокорпоральної детоксикації). Крім того, в лікарні є приймальне відділення, операційне відділення; відділення ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії; ультразвукової діагностики; променевої діагностики №1 та №2 (СКТ та МРТ); трансфузології; фізіотерапевтичне відділення; клініко-діагностична лабораторія; токсикологічна лабораторія; відділення патанатомії. На базі лікарні працює травмпункт.

На базі лікарні працюють відділення, яких немає в інших ЛПЗ міста:

  • Політравма

  • Судинна хірургія

  • Токсикологія

  • Хірургія хребта та спинного мозку

  • Невідкладна терапія

  • Спецтравма.

За останні роки, під керівництвом Ткаченко О.А. відбулися значні зміни в матеріально-технічному оснащенні лікарні, а також в лікувально-діагностичному процесі. Проведена повна реконструкція відділення реанімації, приймального відділення , бактеріологічної лабораторії із оновленням обладнання. Також проведено капітальну реконструкцію пральні, харчоблоку, утилізатора із встановленням сучасного обладнання. Побудовано та введено в експлуатацію джерело безперебійного автономного електропостачання (дизель-генератор) для лікарні та міського «Центру серця».

            Значні зрушення відбулися в лікувально-діагностичному процесі. Так, в хірургічних відділеннях значно розширився діапазон оперативних втручань, поглибилась спеціалізація відділень. Почали виконуватись ексклюзивні оперативні втручання, які не виконуються в інших  лікувальних закладах (ургентна ПДР- при кровотечах з розпадаючої пухлини голівки підшлункової залози; реконструктивні операції на жовчовивідних протоках при механічній жовтяниці; об’ємні резекції печінки при доброякісних та злоякісних пухлинах; реконструктивно-функціональні операції при онкологічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту).

            Значно розширились ендоскопічні втручання – поліпектомії, ендоскопічна ретроградна панкреато-холангографія з папілотомією і літоекстракцією та літотрипсією, дисекція та резекція слизової оболонки з пухлинами шлунково-кишкового тракту, постановка чрезшкірної ендоскопічної гастростомії.

У лікарні велику увагу приділено освоєнню, впровадженню в практику й удосконаленню виконання лапароскопічних та малоінвазивних  операцій. Розроблені та захищені патентами лапароскопічні втручання на жовчно-вивідній системі, при перфоративній виразці ДПК, гострому апендициті та гострій гінекологічній патології; гострому панкреатиті та килах різної локалізації.  Вироблена стратегія лікування хворих з  кровотечами з розширених вен стравоходу шляхом лапароскопічної редукції кровотоку при цирозах печінки та спленомегалії.

Широко використовуються методи екстракорпоральної детоксикації при різних гострих та хронічних захворюваннях (цироз печінки, гострий панкреатит, перитонітах різної етіології, екзо- та ендогенних отруєннях, політравмі та ін.).

            За останні три роки значного розвитку досягнуто в нейрохірургії. Освоєні та широко виконуються хірургічні втручання з приводу артеріальних аневризм головного мозку, крововиливів у стовбур. Особливих успіхів досягнуто в хірургічному лікуванні пухлин головного мозку основи черепу – аденоми, гіпофізу, краніофарінгіоми, пухлин мосто-мозкового кута та краніовертебрального переходу. Всі операції виконуються з використанням сучасного операційного обладнання (операційного мікроскопа, ультразвукового дисектора, міні-інстументарія). Майже всі оперативні втручання  при пухлинах мозку є ексклюзивними та унікальними.

            В травматології освоєно та впроваджено в практику сучасні методи остеосинтезу та ендопротезування при переломах кісток. Впроваджуються малоінвазивні методи артроскопічного лікування пошкоджень. Широко використовуються інші малоінвазивні операції з використанням ЕОПУ.

Всі впроваджені  методи хірургічного лікування відповідають світовим стандартам.

         На 01.01.2016 р.в КМКЛШМД працює  - 361 лікар, 657 – середнього  медперсоналу, 416 молодшого медперсоналу, 229 -  іншого персоналу. Серед них:

● заслужених лікарів України – 9;

● заслужених працівників охорони здоров’я України – 6;

● відмінників охорони здоров’я України – 3;

● докторів медичних наук - 3;

● кандидатів медичних наук - 30;

● лікарів з вищою категорією - 198;

● лікарів з першою категорією - 55;

● лікарів з другою категорією – 41;

● медсестер з вищою категорією – 392;

● медсестер з першою категорією – 59;

● медсестер з другою категорією – 47.

В 2002 році трудовий колектив лікарні нагороджено Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України за значний внесок у розвиток охорони здоров’я, надання медичної допомоги населенню, в 2009р. лікарня отримала Подяку Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів. 

В лікарні щорічно проводиться надання термінової медичної допомоги 30-35% хворих в м.Києві, оперується 27-30% хворих по екстреній хірургії з показниками, рівними середньостатистичним по місту, а по деяким нозологіям і кращим.  

За роки існування лікарня надала медичну допомогу 1 540 088 хворим, 1 094 905 хворих  з них було госпіталізовано. Основний профіль клінічної лікарні – хірургічний. Загалом у лікарні було виконано 439 484 операції, прооперовано 398 604  хворих, з приводу поранень серця виконано 465 операції, при вогнепальних пораненнях 1485 операції, встановлено 1432 ендопротезів. Уперше в Києві пересадку печінки виконали в лікарні швидкої медичної допомоги.

За 2015 рік надана медична допомога в лікарні 61801 пацієнту, із них в стаціонарних відділеннях - 35767 , в травмпункті – 13806,  в приймальному відділенні – 12228 пацієнтам.

За 2015 рік прооперовано 15631 хворий, виконано – 17469 оперативних втручань.

Лікарня має тісний зв’язок з кафедрами, які розміщені на її базі, що позитивно впливає на якість лікувально-діагностичного процесу та розвиток науки і практики даної галузі (підготовка та видання монографій, щорічних збірників наукових праць;  підготовка клінічних ординаторів та аспірантів; впровадження нових науково-обгрунтованих медичних технологій у практику надання медичної допомоги населенню).

Лікарня на протязі багатьох років є навчальною і клінічною базою:

1. Національного медичного університету їм. 0.0. Богомольця.

Факультетська хірургія № 2 (проф. Фомін П.Д.);

Кафедра хірургії стоматологічного факультету (проф. Тутченко М.І.);

Кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицьової хірургії (проф.. Маланчук В.Д.)

Кафедра клінічної фармакології (проф. Хайтович М. В.)

Кафедра загальної практики (сімейної медицини)  проф..Гирина О.М.

2. Національної медичної Академії післядипломної освіти

їм. П.Л. Шупика.

● кафедра медицини невідкладних станів (проф. Зозуля І.С.);

●кафедра нейрохірургії (проф. Поліщук М.Є.);

●кафедра анестезіології та інтенсивної терапії (проф.Лоскутов О.А.);

●кафедра медицини катастроф (проф. Рощин Г.Г.).

Кафедра променевої діагностики (проф.Бабкіна  Т. М.)

3. Української Військово-медичної Академії.

●кафедра військової хірургії (проф. полковник медичної служби Заруцький Я.І.)

4. Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. (директор Мороз Е. Д.)

 6. Київського медичного коледжу. (директор (В’юницький В.П.)

На базі лікарні функціонують Центр невідкладної нейрохірургії, Центр невідкладної травматології, Київський міський центр з лікування больових синдромів.

За роки існування лікарні разом з кафедрами, які розташовані на базі лікарні, розроблено та впроваджено в лікувально-діагностичний процес 123 раціоналізаторських пропозицій, отримано 121 патенти та за останні п’ять років 16 свідоцтв про реєстрацію авторських прав на твір, 123 навчально-методичних  посібників та методичних рекомендацій, видано 34 монографії, надруковано 2110 наукових статей та 544 тез в матеріалах конференцій та з’їздів, зроблено 1559 доповідей,  захищено 21 кандидатську дисертацію.

           Лікарня швидкої медичної допомоги активно співпрацює з Українським Науково – практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в практичній діяльності з ліквідації медико – санітарних наслідків в зонах стихійного лиха. З 1999р. у складі госпіталю МНС України, який є мобільним формуванням Державної служби медицини катастроф центрального рівня співробітники КМКЛШМД приймали активну участь  у наданні допомоги місцевому населенню, яке постраждало від землетрусів:

 

 

Працювало співробітників лікарні

Надано допомоги хворим

Виконано операцій

Прийнято пологів

Туреччина, 1999рік.

17

5432

35

-

Індія, 2001рік.

11

5558

216

13

Іран, 2003 рік.

18

7304

147

29

Пакистан, 2005рік.

20

10758

126

7

 

За сумлінну і самовіддану працю лікарі та медичні сестри КМКЛШМД, які працювали в зонах стихійного лиха, були нагороджені та відзначені Почесними грамотами МОЗ України; Відзнаками МНС «За відвагу в надзвичайній ситуації» 1 та 2 ступеня; Почесними грамотами та відзнаками МНС України; Орденами «За мужність», Подякою Київського міського Голови.

Налагоджена співпраця із закордонними клініками США, Австрії, Німеччини, Франції, Росії з обміну досвідом надання допомоги хворим та травмованим. На базі лікарні проводяться міжнародні подвійні сліпі плацебоконтрольовані рандомізовані дослідження ефективності та безпечності фондопарину натрію у хворих з гострим коронарним синдромом “Оазіс 5,6.” та дослідження тедісамілу для швидкої конверсії фібріляції передсердь у синусовий ритм “ Солвей- S 116 ”.

За історично короткий термін наша лікарня стала одним із головних клінічних закладів м.Києва по наданню невідкладної медичної допомоги хворим та постраждалим, відомим за його межами працею своїх медичних працівників, сміливими і бездоганними новими методами лікування.

В лікарні підготовлені кадри, які висувалась на керівні посади в МОЗ України (3 лікарі), Депутатами Верховної Ради України (2 ), головними спеціалістами в ГУОЗ та МЗ (4 лікаря), заступниками головного лікаря в ЛШМД (3 лікаря), завідувачами відділень лікарні та інших ЛПЗ, які починали працювати в КМКЛШМД на посаді лікарів-інтернів (4 лікаря)

  

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід










Або зареєструйтесь

Наявність ліків