22.12.2015
Адміністрація Київської міської клінічної лікарні №5 повідомляє про урочисте відкриття о 14.00 год. 23.12.2015 р. в Дніпровському районі столиці Кабінету «Довіра» Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом, який створено в рамках реалізації Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки з метою наближення консультативно-діагностичних та лікувальних послуг мешканцям Лівобережжя.
За даними ООН м. Київ є одним з 27 найбільш уражених епідемією ВІЛ/СНІДу великих міст світу. За час епідемії в столиці зареєстровано 17 тисяч випадків ВІЛ-інфекції. Поширеність ВІЛ-інфекції на третину вище ніж по Україні: під медичним спостереженням в Київському міському центрі профілактики та боротьби зі СНІДом перебуває близько 12 тисяч ВІЛ-інфікованих людей, з яких третина – мешканці лівобережних районів.
Хвороба стрімко поширюється в усі прошарки населення поза групами осіб, які мають підвищений ризик інфікування, а реальна кількість ВІЛ-інфікованих осіб втричі перевищує дані офіціальної статистики.
За рівнем поширеності ВІЛ-інфекції Дніпровський район посідає 4-е місце у м. Києві: на сьогодні 1,5 тисячі мешканців району отримують спеціалізовану медичну допомогу з ВІЛ/СНІД. З початку року було зареєстровано ще 190 нових випадків ВІЛ-інфекції.
На базі Кабінету буде розгорнута спеціалізована служба за принципом надання інтегрованих послуг ВІЛ-позитивним особам безпосередньо за місцем проживання. Ефективність запропонованої моделі, де поєднується прийом психолога, лікаря-інфекціоніста та соціального працівника, вже доведена досвідом роботи у Деснянському та Голосіївському районах.
Відкриття Кабінету «Довіра» у Дніпровському районі є важливим кроком вперед щодо посилення спроможності громади міста протистояти тиску епідемії та захистити права людей, які живуть з ВІЛ, на отримання комплексної медичної, психологічної та соціальної допомоги. Крім того, будуть створені належні умови для організації надання замісної підтримувальної терапії.
Ця важлива подія відбулась за сприяння Управління охорони здоров’я Дніпровського району та завдяки відчутній допомозі міжнародних та українських донорських організацій, які впродовж 3-хроків витратили на ремонт та облаштування приміщень понад 200 тис. грн.: МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», МБФ «Вертикаль», представництво Фонду «АНТИСПИД» в Україні — AHF (AIDSHealthcareFoundation), Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД».
далі
18.12.2015
На цьому тижні відбулося підсумкове засідання за 2015 рік робочої групи з питання “Дослідження важкої материнської захворюваності, що становить загрозу для життя жінки (критичних випадків)”.
В засіданні приймають участь представники Міністерства охорони здоров’я України, Фонда народонаселення ООН, Всесвітньої організаціі охорони здоров’я, Перинатальних a та Обласних центрів України.
Перинатальний центр міста Києва вже четвертий рік дотримується методології аналізу критичних випадків та був першим (пілотним) закладом в Україні в цьому проекті.
Ми щоденно продовжуємо постійне опрацювання найважливіших питань заради майбутнього життя та здоров’я жінок!
17.12.2015
"Клініка, дружня до молоді", що знаходиться на базі дитячої поліклініки №3 за адресою: вул. Турівська, 26, проводить безкоштовне щоденне обстеження на ВІЛ-інфекцію.
далі
16.12.2015
15 грудня 2015 в КНП «ЦПМСД №1» Святошинського району м. Києва проведено навчання з питань охорони праці, пожежної та електробезпеки з завідувачами амбулаторій, завідувачами господарствами.
Навчання проведено відповідно до затвердженого «ПЛАНУ-ГРАФІКУ проведення навчання», «Тематичного плану навчання» та «Програми навчання з питань охорони праці посадових осіб у КНП «ЦПМСД №1».
Навчанням були охоплені наступні теми:
1. Законодавство України про охорону праці, основні положення Законів: «Про охорону праці», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», КЗпП;
2. Організація роботи з охорони праці на підприємстві (на прикладі КНП «ЦПМСД №1»);
3. Пожежна безпека;
4. Електробезпека;
5. Надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку.
далі
15.12.2015
Лікарі нашої клініки ефективно використовують метод відновлення зубних рядів з допомогою знімних безметалових конструкцій, до яких відносяться нейлонові та термопластичні протези, які є високоестетичними для пацієнтів.
далі
15.12.2015
06.11.2015 року в стаціонарі Дитячої клінічної лікарні №4 Солом´янського району м. Києва відбулось відкриття приймального відділення та центрального входу стаціонарного корпусу лікарні після капітального ремонту.
Капітальний ремонт лікарні проведено за рахунок бюджетних коштів Київською міською адміністрацією в серпні 2015 року у розмірір 889 363гр.
За рахунок виділених коштів була проведена заміна комунікаційних мереж, заміна вікон, перепланування та капітальний ремонт приймального відділення та частково першого поверху лікарні. Відремонтовано вхідну групу центрального входу у лікарню з будівництвом зручного пандусу для дітей з обмеженими фізичними можливостями (центральний вхід до клініки не функціонував 20 років).
Відремонтовані приміщення, укомплектовані сучасними меблями та обладнанням.
На відкритті були присутні Віталій Володимирович Кличко - мер міста Києва, Радуцький Михайло Борисович - заступник голови Київської міської адміністрації, Донченко тетяна Миколаївна - директор Департаменту охорони здоровя м. Києва.
далі
14.12.2015
Заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Радуцький перевірив наповнення інформацією про залишки ліків на Медичному порталі міста Києва та проінспектував якість інформування в медзакладах столиці пацієнтів про можливість дізнатися про наявність ліків.
«Створення розділу «Залишки ліків та медпрепаратів» – це один з кроків до підвищення рівня доступності медичної допомоги. Згідно з дорученням Департаменту охорони здоров’я, інформація про залишки ліків та медичних виробів оновлюється щоденно. Тож пацієнт, відвідавши медпортал, може пересвідчитися, які препарати він може отримати в лікарняному закладі безкоштовно, а які з призначених ліків доведеться купувати за власний кошт», – сказав Михайло Радуцький.
Він зауважив, що окрім наповнення медпорталу інформацією про залишки ліків та медпрепаратів, на головних лікарів покладено обов’язок інформування пацієнтів про роботу цього on-line сервісу.
Проінспектувавши Київську міську клінічну лікарню № 5 на вул. Відпочинку, 11, заступник голови КМДА Михайло Радуцький не виявив порушень у виконанні доручення Департаменту охорони здоровя. У розділі «Залишки ліків та медпрепаратів» була розміщена актуальна інформація, а у місцях найбільшого скупчення пацієнтів (аптека, приймальне відділення, місця для очікування) – інформаційні повідомлення про роботу порталу та його призначення.
далі
09.12.2015
З 01 грудня 2015 року змінено графік роботи в «Консультативно- діагностичному центрі в суботні дні.
далі