Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Послуги / Лікування астигматизму
Лікування астигматизму

У сучасних умовах пропонуються три способи лікування астигматизму: спеціальні окуляри або особливі контактні лінзи, або оперативне втручання лазером. З альтернативних способів пропонуються спеціальні вправи для очей, які впливаючи на кривизну очного яблука виправляють астигматизм. Повністю вилікуватися від астигматизму можна в основному за допомогою оперативного втручання. Операції бувають декількох типів:
Кератотомія - лазерне надсеканіе (не наскрізь) рогівки для додання їй іншої форми і ослаблення заломлення по неправильній осі. Цей вид операції застосовується при астигматизмі з короткозорістю або змішаному астигматизмі.
Термокератокоагуляція - це особливе лазерне припікання заданої зони рогівки, нагрітої особливої металевою голкою. Таким чином кривизна рогівки змінюється, а значить, змінюється її сила заломлення. Така операція застосовується для виправлення далекозорості з астигматизмом.
Лазерна коагуляція - майже така ж форма оперативного втручання, з тією відмінністю, що замість голки хірург використовує лазерний промінь.

 

Заклади, що надають послугу

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків