ЗАПИС НА ПРИЙОМ ЛІКАРЯ
1) можливо самостійно знайти лікаря та записатися до нього на сайті Helsi.me цілодобово.
2) Особисто звернутись в реєстратуру та записатись до лікаря в реєстратурах КНП “КДЦ” Подільського району з 8.00 до 19.00 год.
3) Зателефонувати до реєстратури КДЦ
Філія № 1
Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр» Подільського району м. Києва
04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 107
468-12-42
Відділення №2 (Кирилівська, 107)
Рентгенологічне відділення
Кабінет з функціональної діагностики
Кабінет ультразвукової діагностики
Кабінет лікарняних листків
Хірургічний кабінет
Кабінет лікаря травматолога
Кардіологічний кабінет
Правила прийому та перебування пацієнтів
у КНП “Консультативно-діагностичний центр” Подільського району міста Києва
1. Загальні положення
1.1. КНП “Консультативно-діагностичний центр” Подільського району міста Києва (далі —КДЦ) надає дорослому населенню послуги за графіком, встановленим адміністрацією КДЦ.
1.2. Прийом пацієнтів здійснюється із понеділка по п’ятницю — з 8:00 до 19:00; у робочу суботу — із 8:00 до 15:00. Неділя — вихідний день.
1.3. Отримання висновків і рекомендацій лікарів, розроблення плану лікування, виконання діагностичних процедур та медичних маніпуляцій або інших додаткових послуг може бути здійснено тільки після огляду лікаря.
1.4. Пацієнт має чітко дотримуватись всіх приписів і рекомендацій лікаря, правил прийому медикаментів і особистої гігієни.
2. Порядок прийому хворих
2.1. Координаційну роботу при зверненні пацієнтів забезпечує реєстратура. Пацієнт може отримати попередню інформацію про години прийому та перелік послуг безпосередньо у реєстратурі закладу або телефоном.
2.2. Пацієнтів обслуговують у реєстратурі у порядку загальної черги, за винятком пацієнтів, які мають право на позачергове обслуговування.
2.3. Прийом пацієнтів лікарями здійснюється за попереднім записом згідно «Порядку попереднього запису в електронному вигляді на прийом до лікаря, діагностичні обстеження та лікувальні процедури».
2.3.1. Запис до лікаря здійснюється:
- в реєстратурі КНП “КДЦ” Подільського району за адресами: вул.Мостицька,9; пр-т Свободи,22; вул. Волоська,47;вул.Кирилівська, 107.
- за телефонами: вул. Мостицька, 9- 460-47-25; пр. Свободи, 22 - 484-73-01; вул.Волоська, 47 - 482-43-96; 482-44-41, вул. Кирилівська, 107 , 468-10-57
- на сайті www.Helsi.me у цілодобовому режимі.
2.3.2. За невідкладними показаннями медичну допомогу у закладі надають без попереднього запису.
2.3.3. Час початку проходження діагностичного обстеження, а також прийому лікаря може коригуватися з огляду на складність випадку. Консультування пацієнта або обстеження можуть тривати понад запланований час, тому наступна консультація розпочнеться пізніше..
2.4. Якщо пацієнт прийшов до поліклініки вперше, реєстратор заповнює амбулаторну карту, в якій будуть відображені загальні дані. На прохання реєстратора пацієнт має надати паспорт або інший документ, що підтверджує особу.
2.5. Амбулаторні карти, які заведені на пацієнта в КДЦ, є власністю КДЦ та зберігаються в реєстратурах.
2.6. При зверненні пацієнта до закладу працівники реєстратури забезпечують доставку його амбулаторної карти до лікаря.
2.7. Всі дані діагностичних обстежень, а також діагноз і рекомендації лікаря заносять до амбулаторної карти пацієнта.
2.8. Після проходження діагностичного обстеження пацієнту необхідно повернутись до лікаря, що видавав направлення, та отримати рекомендації щодо подальшого лікування.
2.9. Пацієнти отримують консультативні висновки і результати обстежень на бланках встановленої форми.
3. Умови надання медичної допомоги у денному стаціонарі
3.1. Лікування пацієнтів у денному стаціонарі КДЦ проводиться за направленням сімейного лікаря або лікаря-спеціаліста. Направлення повинно містити результати всіх необхідних обстежень, згідно діагнозу, а також флюорографії та онкопрофогляду.
3.2. Спостереження за пацієнтом, призначення лікування, додаткових обстежень організовується лікарем профільної спеціальності денного стаціонару.
3.3. Пацієнти перебувають у денному стаціонарі до 4-х годин на день. Тривалість лікування визначається безпосередньо лікуючим лікарем денного стаціонару.
3.4. Пацієнти зобов’язані заходити у відділення у змінному взутті або використовувати бахіли, а в осінньо-зимовий період здати верхній одяг до гардеробу.
4. Правила перебування у КДЦ.
4.1. Пацієнт, перебуваючи у КДЦ, повинен із повагою ставитися до персоналу та інших пацієнтів, не дозволяти собі грубощів та нетактовності. Його поведінка не має порушувати атмосферу поваги і доброзичливості.
4.2. Пацієнтам, які з’явилися на прийом у брудному одязі або зі специфічними запахами, а також пацієнтам, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння, КДЦ має право відмовити у наданні послуг.
4.3. Пацієнт, що зайшов до закладу в осінньо-зимовий період зобов’язаний здати верхній одяг до гардеробу. КДЦ не несе відповідальності за речі, залишені у верхньому одязі, та без нагляду.
5. Гарантії КДЦ для пацієнтів
5.1. КДЦ гарантує: надання якісної медичної допомоги; застосування лише дозволених на території України витратних матеріалів, медикаментів та обладнання, які мають відповідні сертифікати, та наявні в КДЦ на даний час; нерозголошення та збереження конфіденційної інформації про пацієнтів.
5.2. Обстеження, лікування, медичні втручання та маніпуляції проводять лише за умови отримання письмової поінформованої згоди від пацієнта.
5.3. Необхідною умовою для виконання гарантій КДЦ є точне дотримання і виконання пацієнтами всіх приписів і рекомендацій лікарів, необхідних умов гігієни.
6. Порушення правил перебування у КДЦ та відповідальність
У КДЦ та на прилеглій до неї території заборонено:
6.1. Проявляти агресію.
6.2. Палити, вживати спиртні напої, наркотики або інші психотропні речовини.
6.3. Тримати при собі холодну або вогнепальну зброю, демонструвати її персоналу чи довколишнім.
6.4. Виносити за межі КДЦ та прилеглої території будь-яке майно, витратні матеріали, медикаменти, які належать КДЦ.
6.5. Здіймати гамір, поводитися не відповідно до обставин, заважати пацієнтам та медичному персоналу.
6.6. Займатися будь-яким видом реклами, торгівлі або обміну.
6.7. Приходити до КДЦ із тваринами або птахами.
При скоєнні будь-якого із перелічених порушень КДЦ має право відмовити пацієнту у прийомі та звернутись до правоохоронних органів (у разі потреби).
Інформація для пацієнтів
ВИДИ ПІЛЬГ
медичне обслуговування та санаторно-курортне лікування
№
|
Види пільг
|
Хто користується пільгами
|
Правова база
|
1.
|
Безплатне одержання ліків, лікарських засобів, імуно-біологічних препаратів та виробів медичного призна-чення за рецептами лікарів.
|
♦ учасники бойових дій;
♦ інваліди війни;
♦ учасники війни;
♦ особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
|
Статті 12-15 Закону України від 22 жовтня 1993 року №3551-11 «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
|
2.
|
Першочергове безплатне забезпечення ліками, що придбані за рецептами
лікаря, доставка за його висновком ліків додому.
|
♦ особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною;
♦ особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
♦ ветерани військової служби, органів внутрішніх справ, податкової міліції, державної пожежної охорони, Державної кримінально-виконавчої служби України, служби цивільного захисту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.
|
Стаття 9 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3721-ІІ «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»;
стаття 16 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціаль-ного захисту»;
стаття 6 Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист».
|
3.
|
Першочергове безплатне зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів);
Першочергове безоплатне зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів),
безоплатне забезпечення протезами та протезно-ортопедичними виробами.
|
♦ учасники бойових дій;
♦ інваліди війни;
♦ учасники війни;
♦ особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»
♦ особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
♦ ветерани праці;
♦ особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною;
♦ ветерани військової служби, органів внутрішніх справ, податкової міліції, державної пожежної охорони, Державної кримінально-виконавчої служби України, служби цивільного захисту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.
|
Статті 12-16 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,
статті 7,9 Закону України «Про основні засади соці-ального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»;
стаття 6 Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветера-нів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист».
|
4.
|
Забезпечення (в необхідних випадках) протезами, слухо-вими апаратами, зубопроте-зуванням (зазначені види протезної допомоги надаються безплатно або на пільгових умовах (за винят-ком зубних протезів з дорогоцінних металів) в порядку, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.
|
♦ громадяни похилого віку.
|
Стаття 34 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»
|
5.
|
Позачергове безплатне зубопротезування (за винят-ком протезування з дорого-цінних металів), безплатне забезпечення іншими протезами і протезно-ортопедичними виробами.
|
♦ інваліди війни
|
Стаття 13 Закону України «Про статус ветеранів війни,гарантії їх соціального захисту».
|
6.
|
Переважне право на забезпечення санаторно-курортним лікуванням, а також на компенсацію вартості самостійного санаторно-курортного лікування в порядку і розмірах, що визначаються Кабінетом Міністрів України.
|
♦ ветерани праці.
|
Стаття 7 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні».
|
7.
|
Першочергове безплатне особисте і безплатне членів їх сімей (дружини (чоловіка) і дітей віком до 18 років) обслуговування в амбулатор-но- поліклінічних закладах усіх типів та видів, позачер-гова безплатна особиста і безплатна членів їх сімей (дружини (чоловіка) і дітей віком до 18 років) госпіталіза-ція і лікування в стаціонарах, госпіталях, лікарнях, а також збереження безплатного обслуговування зазначених осіб у поліклініках та інших медичних закладах, до яких вони були прикріплені у період роботи до виходу на пенсію. Зазначені пільги зберігаються за одним із подружжя, що пережило, і дітьми віком до 18 років.
|
♦ Особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною;
♦ Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.
|
Стаття 9 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»,
стаття 16 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,
|
8.
|
Безплатне щорічне забезпе-чення санаторно-курортним лікуванням, а також компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування;
|
♦ учасники бойових дій.
|
Стаття 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,
|
9.
|
Безплатне позачергове щорічне забезпечення санітарно-курортним лікуванням з компенсацією вартості проїзду до сана-торно-курортного закладу і назад.
|
♦ інваліди війни (інваліди війни забезпечуються путівками відповідно органами соціального захисту населення, охорони здоров'я, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у справах охорони державного кордону України та іншими органами за місцем перебування на обліку або за місцем роботи.
За бажанням інвалідів замість путівки до санаторію, профілакторію або будинку відпочинку вони можуть один раз на два роки одержувати грошову компенсацію: інваліди війни І-ІІ груп — у розмірі середньої вартості путівки, інваліди війни III групи — 75 процентів середньої вартості путівки. Грошова компенсація надається незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або медичних протипоказань)
|
Стаття 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,
|
10.
|
Безплатне забезпечення санаторно- курортним лікуванням — один раз на два роки, а також компенсація вартості самостійного санаторно- курортного лікування.
|
♦ учасники війни;
♦ особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
|
Статті 14-15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
|
11.
|
Першочергове одержання в поліклініці чи за місцем останньої роботи безплатної путівки у санаторій, профілак-торій або будинок відпочинку один раз на рік, а членам їх сімей (дружині (чоловіку) і дітям віком до 18 років) — за 25 процентів вартості. При цьому путівки для санаторно-курортного лікування в санаторіях, профілакторіях і будинках відпочинку виділяються за пільговими цінами, передбаченими для працівників тих міністерств та інших центральних органів державної виконавчої влади, у віданні яких знаходяться зазначені санаторно- курортні заклади. Усі види медичного обслуговування у санаторіях, профілакторіях і будинках відпочинку, а також харчува-ння надаються безплатно. Особам, що одержали путівки для санаторно-курортного лікування відповідно до цієї статті, надається право безплатного проїзду до місця лікування і назад залізничним транспортом у двомісному купе спальних вагонів швидких і пасажирських поїздів, повітряним або водним транспортом у каютах 1 класу. Зазначені пільги зберігаються за одним із подружжя, що пережило.
|
♦ особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.
|
Стаття 16 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
|
12
|
Переважне право на забезпе-чення санаторно-курортним лікуванням у санаторіях Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Мініс-терства внутрішніх справ України, інших центральних органів виконавчої влади та військових формувань з оплатою 25 відсотків вартості путівок ветеранами військової служби, ветеранами органів внутрішніх справ, ветеранами державної пожежної охорони, ветеранами Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України і 50 відсотків — членами їх сімей;
|
♦ ветерани військової служби, органів внутрішніх справ, державної пожежної охорони військової служби ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації деяких інших осіб та їх України та членів їх сімей. соціальний захист»
|
Стаття 6 Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осібта їх соціальний захист».
|
13
|
Користування при виході на пенсію (незалежно від часу виходу на пенсію) чи зміні місця роботи поліклініками та госпіталями, до яких вони були прикріплені за попереднім місцем роботи.
|
♦ ветерани праці
♦ учасники бойових дій;
♦ інваліди війни;
♦ учасники війни;
|
Стаття 7 Закону України „Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”,
Статті 12-15 Закону України ”Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”,
|
14
|
Щорічне медичне обстеження і диспансеризація із залучен-ням необхідних спеціалістів
|
♦ ветерани праці;
♦ учасники бойових дій;
♦ інваліди війни;
♦ учасники війни;
♦ особи, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;
♦ ветерани військової служби, органів внутрішніх справ, податкової міліції, державної пожежної охорони, Державної кримінально-виконавчої служби України, служби цивільного захисту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.
|
Стаття 7 Закону України „Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”,
Статті 12-15 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії соціального захисту”;
Стаття 6 Закону України „Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист”.
|
15
|
Першочергове обслугову-вання в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація.
|
♦ ветерани праці;
♦ учасники бойових дій;
♦ інваліди війни;
♦ учасники війни;
♦ особи, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.
|
Стаття 7 Закону України „Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”,
статті 12, 14-15 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.
|
16
|
Безоплатне користування закладами охорони здоров’я Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної податко-вої адміністрації України, інших центральних органів виконавчої влади та військових формувань.
|
♦ ветерани військової служби, органів внутрішніх справ, податкової міліції, державної пожежної охорони, Державної кримінально-виконавчої служби України, служби цивільного захисту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.
|
Стаття 6 Закону України „Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист”.
|
17
|
Позачергове обслуговування амбулаторно-поліклінічними закладами, а також позачергова госпіталізація
|
♦ інваліди війни.
|
Стаття 13 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.
|
18
|
Право на стаціонарну медичну допомогу в госпіталях ветеранів війни та у військово-медичних закладах охорони здоров’я (госпіталях).
Госпіталізація проводиться при відповідних показаннях та наявності вільних місць.
|
♦ діти війни, які є інвалідами.
|
Стаття 5 Закону України „Про соціальний захист дітей війни”
|
19
|
Першочергове одержання медичної допомоги і забезпечення лікарськими та протезними засобами;
|
♦медичні та фармацевтичні працівники
|
Стаття 77 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я»
|