Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Послуги / Промивання слізних шляхів
Промивання слізних шляхів

Техніка діагностичного зондування та промивання слізних шляхів
1. Закапати краплю місцевого анестетика в око (напр., пропаракаїну) і змочений місцевим анестетиком ватний аплікатор прикласти до слізної точки на кілька хвилин.
2. Розширити слізну точку за допомогою дилятатора.
3. Обережно ввести маленький зонд Боумена (Bowman) в слізну точку на 2 мм вертикально і тоді на 8 мм горизонтально в напрямку носа. Відтягнути залучену повіку латерально, одночасно повільно просуваючи зонд горизонтально. Маніпуляцію слід виконувати обережно, щоб не зробити несправжнього проходу.
4. При наявності розриву повіки розрив слізного канальця діагностують при появі зонда в місці розриву повіки.
5. Промивання слізної системи проводиться після видалення зонда і введення іригаційної канюлі так само, як і зонда. Легко ввести 5-10 мл фізіологічного розчину в систему. Витікання рідини через розрив повіки також свідчить про розрив канальця. Опір введенню розчину, випинання слізного мішка або витікання фізіологічного розчину через одну чи другу слізну точку може бути результатом обструкції сльозовидільної системи. При прохідності системи рідина потрапляє в горло, що відзначає сам хворий.
Примітка. При визначенні тільки прохідності слізної системи, без необхідності виключення розриву, промивання системи проводити, як описано вище, відразу після розширення слізної точки.

 

Заклади, що надають послугу

Реєстрація

Вхід










Або зареєструйтесь

Наявність ліків