Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Київський міський консультативно-діагностичний центр
Київський міський консультативно-діагностичний центр

 

вул Юрія Кондратюка, б.№ 6

понеділок-п'ятниця з 8.00 до 20.00;
субота з 9.00 до 14.00
неділя - вихідний

(044) 502 -  34-62 - реєстратура 
(044) 430 - 05-78  - приймальня
(044) 430 - 37-39  - факс
Директор -
Савченко Тетяна Семенівна - т. (044) 430-05-78
Заступник директора з медичних питань -
Воронова Лариса Василівна -
т . (044) 430 - 37 - 59
Начальник відділу кадрів -
Борисова Тетяна Дмитрівна
- т. (044) 432 -18 - 00


Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії
          Київський міський консультативно-діагностичний центр є закладом вищої акредитаційної категорії вторинної ланки спеціалізованої амбулаторно-поліклінічної медичної допомоги та організаційно-методологічною базою Департаменту управління охорони здоров’я по організації та наданню діагностичної допомоги мешканцям міста. У його складі працюють 8 основних підрозділів і інформаційно-аналітичний відділ:                                                        
- відділ променевої діагностики;
- відділ ультразвукової діагностики;
- кабінет УЗ пункційної біопсії;
- відділ ультразвукової та функціональної діагностики;
- відділ ендоскопічних досліджень;
- консультативний відділ;
- лабораторний відділ;
- відділ   цитології та патоморфології;
- інформаційно-аналітичний відділ з АСУ та реєстратурою.  
      КМКДЦ приймає пацієнтів по направленням лікарів ЛПЗ за талонною системою. 


                            Відділ променевої діагностики

У відділі  променевої діагностики проводиться комплексне обстеження пацієнтів з використанням нових сучасних методів

До складу відділу входять підрозділи :

         Відділення рентгенодіагностики:

  - кабінети рентгенодіагностики:

- цифровий рентгенодіагностичний комплекс РДК-ВСМ з використання фотоплівкових та цифрових технологій для проведення рентгенографічних та рентгеноскопічних обстежень різних органів людини при знижених дозах променевого навантаження;

- система комп’ютерної радіографії фірми Fudji з термографічним принтером з можливістю забезпечення максимальної якості зображення на плівці;

 - мамографічний кабінет:

- універсальні цифрові  рентгенівські мамографічні установки фірм GE Healthcare та Simens -  високої продуктивності для скринінгових та діагностичних обстежень молочних залоз при значно зниженому рівні  променевого навантаження, з наявністю автоматичних систем для оптимальної компресії молочних залоз, медичного принтера сухого термографічного друку.

•        Відділення комп’ютерної  томографії:

- сучасний мультиспіральний комп”ютерний томограф (МСКТ) фірми GE Healthcare -  для обстеження різних органів  та систем, із часом сканування від 10 до 120 сек., з мінімальною товщиною зріза 0,625мм, при значно знижених дозах променевого навантаження на пацієнта; з можливістю побудови 3-D реконструкцій та проведення внутрішньовенного болюсного підсилення за допомогою спеціальної автоматичної ін’єкційної системи, що дозволяє суттєво розширити границі диференційної  діагностики, особливо при обстеженні паренхіматозних органів, судин, лімфатичних вузлів та інш.

Припустима вага пацієнта при  КТ-дослідженнях – до 200кг.

•        Відділення магнітно-резонансної томографії:

 - магнітно-резонансний томограф фірми Philips для всього тіла, який поєднує високу якість зображення та компактну конструкцію при відсутності променевого навантаження на пацієнта, з можливістю проведення обстежень з внутрішньовенним підсиленням та наявністю педіатричних програм для дітей від 7 днів життя.

Припустима вага пацієнта при  МРТ-дослідженнях – до 100кг.

У відділі променевої діагностики працюють 15 висококваліфікованих лікарів-рентгенологів  та рентген-лаборанти з вищою та першою кваліфікаційною категорією,  із значним досвідом роботи на вищезазначених апаратах.

Використання контрастних речовин дозволяє значно збільшити об’єм  діагностичної інформації при проведенні КТ та МРТ- досліджень. З цією метою у відділі працюють висококваліфіковані лікарі-анестезіологи.

Сучасні методи діагностики (рентгенодіагностика, комп’ютерна томографія та магнітно-резонансна томографія) дають можливість своєчасно виявляти вроджені вади та набуту органічну  патологію головного та спинного мозку, шиї, хребта, грудної та черевної порожнини, органів сечостатевої та кістково-суглобової системи систем, проводити диференційну діагностику складних випадків захворювань .

Відділ променевої діагностики є науково-практичною базою кафедри променевої діагностики Київської медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика. Лікарі відділу співпрацюють з науковими співробітниками інституту ендокринології та обміну речовин , з інститутом хірургії та трансплантології ім.Шалімова, з кафедрою інфекційних захворювань міської дитячої клінічної лікарні, дитячої клінічної лікарні «ОхМатДит».

Завідуюча відділом променевої діагностики

Лазар Світлана Іванівна, лікар-рентгенолог вищої категорії,

                       Відділ ультразвукової діагностики

      Відділ проводить ультразвукові дослідження з використанням трансабдомінальних, інтравагінальних та інтраректальних датчиків, що дозволяє виявити запальні процеси, аномалії розвитку, доброякісні та злоякісні пухлини, кісти, конкременти, тощо. За допомогою кольорового доплерівського картування проводиться диференційна діагностика між злоякісними та доброякісними новоутвореннями поверхневих та внутрішніх органів.

Відділ ультразвукової діагностики є науково-практичною базою кафедри променевої діагностики Київської медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика. Відділ УЗД укомплектований сучасними сканерами японського та німецького виробництва.

У відділі проводяться дослідження:

 - щитоподібної залози, що дозволяє виявити такі хвороби, як гіперплазія, тіреоідит, зоб, кіста, рак;

- дослідження органів малої миски у чоловіків (стінки прямої кишки, сечовий міхур та передміхурова залоза) проводиться з використанням трансабдомінального та інтраректального датчиків, що дозволяє діагностувати пухлини сечового міхура, гострі та хронічні простатити, рак передміхурової залози, кісти, доброякісні гіперплазії;

- дослідження органів малої миски у жінок (сечовий міхур, матка, яєчники, шийка матки) з використанням трансабдомінального та інтравагінального датчиків дозволяє діагностувати доброякісні та злоякісні пухлини матки, яєчників, запалення матки, яєчників;

- ультразвукове дослідження органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) та нирок дозволяє виявити запальні процеси, аномалії розвитку, доброякісні та злоякісні пухлини, кісти, конкременти;

- дослідження слинних залоз;

- яєчок.

Прийом пацієнтів ведуть висококваліфіковані лікарі вищої та першої категорії.

Режим роботи: понеділок-п’ятниця з 8-30 до 19-00, субота з 9-00 до 13-00.

Завідуюча відділом Федоренко Антоніна Василівна,

лікар вищої категорії,

      У відділі Ультразвукової та функціональної діагностики виконується більш 20 діагностичних та функціональних досліджень органів та систем людини. У тому числі серця, судин голови, шиї, кінцівок як артеріальної так і венозної систем, електрофізіологічні методики вивчення функції мозку, методика визначення функції дихальної системи та ін.

Для визначення функції серця та судин використовуються:

Електрокардіографія(ЕКГ) з комп’ютерною обробкою та розшифровкою, яка дозволяє оцінити адекватність кровопостачання серцевого м'яза (ішемія, дистрофія, інфаркт), стан провідної системи (блокади серця), порушення серцевого ритму та ін.

Ехокардіографія (ЕхоКГ) з кольоровим доплером, яка дозволяє оцінити об’ємну структуру серця та великих судин, виявити їх вади, порушення скротливості серцевого м'яза, оцінити його функціональну спроможність та ін.

Велоергометрія (ВЕМ). Це навантажувальний тест, при якому порівнюється ЕКГ знята у стані спокою з ЕКГ, яка реєструється під час фізичного навантаження при паралельному вимірюванні артеріального тиску. Методика дозволяє виявити порушення коронарного кровообігу, тобто наявність ішемічної хвороби серця та толерантності до фізичного навантаження.

 Дуплексне сканування судин шиї (УЗДГ) дозволяє виміряти товщину стінок судин, їх діаметр,  виявити аномалії судин, атеросклеротичні бляшки та підтвердити наявність атеросклерозу. Цією ж методикою    оглядаються мозкові, шийні судини та судини кінцівок для вивчення ефективності кровообігу та можливого враження судин (вади, атеросклероз, варикози та ін.)

Добовий моніторинг ЕКГ та АТ (по Холтеру) дозволяє виявити аритмії, блокади, порушення коронарного кровообігу, коливання артеріального тиску та ін.

Для оцінки кровопостачання мозку використовується РеоЕнцефалоГрафія (РЕГ), яка дозволяє виявити дисфункцію мозкових судин та судин шиї, підвищений внутрішньочерепний тиск та ін.

Оцінити електрофізіологічні можливості мозку дозволяє ЕлектроЕнцефалоГрафія(ЕЕГ), тобто оцінити рівень збудливості нервової системи, наявність судомної спроможності (епілепсії) та ін.

Функція легень оцінюється за допомогою комп’ютерної спірографії, яка дозволяє визначити функцію зовнішнього дихання (ФЗД). Це допомагає оцінити ступень ураження легень та корисно в диференційній діагностиці легеневої та інших видів задишки. З метою диференціації діагнозів проводяться проби з медичними препаратами.

У відділі працюють лікарі вищої та І  кваліфікаційної категорії.

         Завідуюча відділом Кондратова Тетяна Владиславівна, лікар вищої категорії
               

      У відділіЕ
ндоскопічних досліджень проводяться основні види гастроінтестинальної ендоскопії :

-         езофагогастродуоденоскопія (ЕГДС)- обстеження стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки;

-         гнучка ректосигмоскопія і колоноскопія (РСС, КС)  – огляд прямої та товстої кишки.

При виконанні ЕГДС для верифікації діагнозу, проводиться взяття слизової на патгістологічне дослідження, визначення Нр (хелікобактер пілорі) та базальної секреції (рН-метрія). Комплексне обстеження надає можливість отримати більш повну інформацію, що необхідна для проведення успішного  лікування.

Відділ оснащено відеоендоскопами японських виробників Olympus та Fujinon., що надає можливість лікарям більш якісно вивчити стан слизової оболонки органу, виявити онкопатологію на ранніх стадіях   

      У відділі працюють досвідчені лікарі та медсестри з вищою категорією.

При використанні ендоскопів медичними сестрами проводиться дезінфекція високого рівня деззасобами європейських виробників.

  Завідуюча відділом – Врублевська Олена Олегівна, лікар вищої категорії, член Президії Асоціації лікарів-ендоскопістів України.

      В кабінеті УЗ пункційної біопсії проводяться ультразвукові обстеження молочних залоз, м’яких тканин, суглобів, лімфатичних вузлів, щитовидної залози. При виявленні вогнищевої патології проводиться пункційна біопсія (з діагностичною та лікувальною метою) для верифікації діагнозу. Забор матеріалу проводиться в присутності лікаря-цитолога. Результат видається на слідуючий день.

Кабінет УЗ пункційної біопсії приймає участь в програмі комплексного обстеження пацієнтів з онкопатологією молочної залози і підготовки їх до оперативного лікування. Кабінет УЗПБ працює в 2 зміни.

Завідуюча – Кіреєва Людмила Олександрівна , лікар вищої категорії,

    Консультативний відділ є структурним підрозділом Центру. Представлений лікарями таких спеціальностей:
   Невропатологи, алергологи, пульмонолог, кардіологи, хірург, онкологи, офтальмолог, уролог, уролог-андролог, гінекологи, ендокринолог, отоларинголог, гастроентерологи

Сучасна діагностична база Центру дозволяє лікарям-консультантам в короткий термін обстежити, а при потребі проконсультувати у суміжних спеціалістів, хворого для встановлення точного діагнозу та призначення адекватного лікування.

       Лікарі-гінекологи та урологи на прийомі використовують сучасне УЗД обладнання.
       Кабінет гінеколога обладнаний сучасним кольпоскопом фірми "ОLYMPUS" (Японія) з можливістю збереження та видачі кольорових знімків пацієнтам та сучасним радіохвильовим ножем Syrgitron, виробництва США.

Сучасна багатопрофільна лабораторія, яка має Державний рівень атестації, пропонує пацієнтам послуги з якісної і доступної лабораторної діагностики з використанням сучасного обладнання та якісних реагентів.

Всі  лікарі та лаборанти  лабораторного відділу мають вищу кваліфікаційну категорію.
Лабораторія пропонує  більше 120 сучасних  досліджень:

 1.  Гематологічна панель (загальний аналіз крові, час згортання крові, ретикулоцити, тромбоцити, коагулограма, LE клітини та ін.)

2. Загальноклінічна панель (аналізи сечі, калу, жовчі, виділень жіночих статевих органів, уретри, секрету простати, сім’яної рідини, виявлення демодексу та ін.)
 
3. Біохімічна панель (печінковий, нирковий, серцевосудинний, ліпідний профілі, мікроелементи та ін.)

4. Імуноферментна панель (гормони щитовидної залози та  гіпофізу,  гормони репродуктивної системи,  маркери гепатитів В і С, онкомаркери,  ТОRCH-інфекції, антитіла до антигенів хелікобактера, лямблій, токсокар і аскарид та ін.)

5. Кардіоревматоїдна панель (білки крові, С-реактивний білок, антистрептолізин-О, ревматоїдний фактор)

6.  Серологічна панель (визначення групи та резусу крові, протирезусні антитіла, антигемолізини, HBs Ag, реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном та ін.)

         На базі лабораторного відділу введенна в дію ПЛР-лабораторія, в якій на молекулярно-генетичному рівні можна  досліджувати біологічні зразки пацієнтів для якісного виявлення  ДНКтаРНК  інфекційних збудників (вірус папіломи людини високого канцерогенного ризику, уреаплазма,  мікоплазма,  хламідія,  герпес, цитомегаловірус та ін.)

Завідуюча – Горбань Леся  Вікторівна,  біохімік вищої  категорії

Відділ цитології та патоморфології

      В лабораторії клінічної патоморфології та цитології функціонує два підрозділи: цитологічний та гістологічний, які проводять такі дослідження:

Цитологічні методи дослідження:

1.Пунктати новоутворень молочної та щитовидної залози, лімфовузлів та м’яких тканин, виділень із молочної залози.

2.Цитологічні дослідження гінекологічного матеріалу:

- Зшкреби з шийки матки та цервікального каналу.

- Аспірат з порожнини матки.

- Вагінальний секрет.

- Гормональна кольпоцитологія.

3.Досліджуються плевральна та асцетична рідина.

- Промивні води бронхів та відбитки слизової бронхів.

- Відбитки слизової шлунка, прямої кишки, кишківника.

- Мокротиння на АК.

Патгістологічні методи дослідження:

- Біопсія стравоходу.

- Біопсія шлунку.

- Біопсія 12-палої кишки.

- Біопсія товстої кишки.

- Біопсія пухлин, пухлино подібних та специфічних захворювань шкіри.

- Біопсія тканин при захворюванні органів жіночої статевої сфери.

 - Біопсія пухлин м'яких тканин.

- Біопсія слизової оболонки порожнини рота.

- Біопсія судинних пухлин та інші.

     Діагностику проводять фахівці вищої категорії, які мають стаж роботи в лабораторній діагностиці понад 25 років. Виявлений патологічний процес в найкоротший термін дозволяє своєчасно проводити діагностику та лікування.

Завідуюча – Черній Людмила Вікторівна. Лікар-лаборант вищої категорії

 

 

 

 

Послуги
     

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків